Халваджиян за катастрофата: Лежиш на пътя и умираш от болка и страх под жестоките лъчи
Една секунда невнимание може да промени живота ти, пише Халваджиян-син, който получи тежка фрактура при падането
Синът на Маги и Кремена Халваджиян - Бебо Халваджиян, който катастрофира с мотора си, разказа за кошмарните моменти, които преживява в социалните мрежи. След инцидента никой от близките му не пожела да дава коментари в медиите, съобщава Dir.bg.
"1 секунда. 1 секунда невнимание, която може да промени живота ти. 1 секунда, която води до катастрофа, тежка фрактура, дълга операция, 7 дни лежане в болница и кой знае още колко месеци възстановяване. 1 секунда, а след нея времето спира. Лежиш безпомощно на пътя и умираш от болка и страх под жестоките лъчи на жаркото слънце. Колите те подминават и шофьорите закриват очите си, за да не те гледат. В следващата безкрайна секунда виждаш невъобразимата уплаха в очите на жена си, тичаща към теб. След още едно мигване и майка ти е там. Лежиш и чакаш спасение, под формата на подскачаща, раздрънкана линейка. Някак успяват да те вдигнат и пренесат в нея, но пътя до болницата е един от кошмарите, които би забравил", пише в разтърсващото послание Бебо Халваджиян.
За него "безкрайната вечер" на топлия 20 август се "лее бавно". Той споделя, че помни как го местят от кабинет в кабинет, а по коридорите вижда роднините и приятелите си, обезпокоени за здравето му в очакване на операция.
"За нея няма да навлизам в детайли, няма да са красиви. А след нея... Започват дните на безумни мъки и болки и дискомфорта на хоспитализацията. Ежедневието ми се свежда до това да успея да се изправя до седнало положение в леглото за поне 2 минути, без главата ми да се пръсне от световъртеж и след това да извикам сестрата за обезболяващо. Толкова. Не можеш да свършиш най-нормални, битови неща, а ако все пак успееш, после се чувстваш сякаш си изкачил планина на един дъх. Но все пак съм устроен така, че във всяка ситуация да търся плюсове и красота", пише Бебо Халваджиян от болницата.
В статуса си той благодари на хората, които са били до него в зловещия момент - двама мотористи, спрели веднага след удара и били неотлъчно до него, докато линейката го прибира.
"Също така момчетата, който слязоха от колите си, звъннаха на 112 и вдигнаха цял автомобил, за да ме освободят. Милите дами, които ми даваха вода и стискаха ръката ми за кураж. Благодаря на всички, които помагаха и идваха да ме видят и да се погрижат за мен през тази седмица в болницата. Благодаря на страхотния доктор Милко Илиев и целият му екип за невероятната операция и всички пирони, с които ме дари! Благодаря на всички сестри, санитари и рехабилитатори за внимателните грижи. Най-много благодаря на семейството си, че беше до мен във всяка една минута. А на Allexandra Amorr, която за пореден път ми доказа силата на любовта ни, ще имам да се отблагодарявам цял живот. Благодаря ви. Обичам ви. Пазете се, защото е нужна само 1 секунда", пише още младият режисьор.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
