МВР пусна нови снимки на избягалите затворници
Гражданите да сигнализират, ако ги видят
Полицията продължава издирването на двама мъже - Василе Морару (25 г.) и Александр Хаджи (31 г.). Двамата граждани на Молдова са избягали от затворническо общежитие в Стара Загора, където са изтърпявали наказание за престъпление, извършено на територията на България, съобщават от пресцентъра на вътрешното министерсто.
Днес от там пуснаха и още снимки на бегълците и описание на външния им вид. Първият затворник - Василе Морару, е с ръст 176 см, нормално телосложение, пъстри очи, бяло лице, светла коса и правилен нос. В момента на бягството си е бил с къси панталони, бял потник и сини маратонки.
Вторият - Александр Хаджи, е с ръст от 173 см, нормално телосложение, кестенява коса, бяло овално лице, кафяви очи и правилен нос. Има белег от срязване под долната устна. Бил е облечен с къси панталони и черна тениска.
"Двамата мъже са обявени за общодържавно издирване. Умоляват се гражданите, които имат информация за тях, да сигнализират на тел. 112 или в най-близкото управление на МВР", казват още от МВР.

Млада американка остана без око след грешна диагноза
Три зодии, за които краят на януари 2026 ще бъде съдбоносен
Фенове на ЦСКА събраха 10 хиляди евро за Любо Пенев
България пред мач с държава с население от 50 хиляди души
Обир на инкасо близо до столицата
Най-добрата година за автомобилния пазар в България
Бивша звезда на Левски стана наркопласьор?
Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България
Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела
Русия отвръща на удара: Москва съди Европа за $200 милиарда!
Иранските властимащи изнасят парите си към Дубай
Х се срина

нали уж снощи писахте че са ги хванали ?