Наркобосът Куйович арестуван на магистрала "Тракия", докато излежава присъда
Той e хванат с фалшиви документи
Наркобосът Будимир Куйович е бил задържан в понеделник вечерта на магистрала "Тракия". Той карал с фалшива книжка, издадена уж в Португалия. Черногорецът излежава присъда от 16 години за наркотрафик. Той е настанен в открито общежитие в Казичене. В понеделник е бил в отпуск, съобщава Нова тв.
Куйович не е създавал проблеми на затворническата управа. Миналата година поиска да бъде предсрочно освободен, но съдът отказа.
Преди повече от 10 години името на черногореца разтърси МВР. Имаше съмнения за чадър над неговата наркомрежа. Стигна се до оставки на полицейски шефове.
„За това престъпление се предвижда лишаване от свобода до 8 години. Спрямо Куйович не е взета мярка за неотклонение, тъй като същия по настояще изтърпява наказание лишаване от свобода. В периода на извършване на престъплението той е бил в отпуск. След задържането му отново е приведен в затвора за доизтърпяване на наказанието”, заяви Радослав Димов, районен прокурор на София.
Сребърна пара, жълт конец, трендафил - какви са поверията за късмет на Гергьовден
България изпадна от топ 3 на страните с най-нисък дълг в ЕС
Авиокомпаниите са анулирали 13 000 полета заради скъпото гориво
Край на хитрините със сливане на празниците
Почина Шантал Нобел от легендарния сериал "Шатовалон"
Синоптиците от НИМХ за времето на Гергьовден: Идва жега, живакът скача до 28 градуса
От 25 до 49 евро за килограм череши: Струва ли си?
Държавата да спре корупционните течове преди да вдига данъците, зове Левон Хампарцумян
Камен извърши второ убийство, ще е до края на дните си зад решетките
Милионери от Близкия изток търсят имоти в Европа
70% от населението на Русия се оказа в обхвата на украинските дронове
Кметът Димитър Николов: Гергьовден е празник на вярата, смелостта, честта и дълга към родината
