Станчо Цонев и Митко Трендафилов ще защитават зелената фланелка срещу Черноморец
Зелено-синият сблъсък ще бъде на стадион „Лазур“, от 17:00 ч. на 15 септември
Станчо Цонев и Митко Трендафилов ще поведат Нефтохимик във вечното дерби срещу Черноморец. Двете легенди са първите сигурни имена, които ще са част от звездния тим за благотворителния мач на 15-ти септември. Зелено-синият сблъсък ще бъде на стадион „Лазур“, от 17:00 ч. и е организиран в подкрепа на 17-годишния Тодор Кацаров, който страда от детска церебрална парализа.
Златните времена за Нефтохимик не биха били същите без тези два колоса за отбора. За изпълненията им на терена, срещу най-силните отбори в страната, се носят легенди, а бургаската публика ги обожава.

Тяхното участие в градското дерби на 15 септември гарантира незабравимо футболно шоу, а предстои да разберем кои ще са и другите легенди, които ще попълнят съставите на двата тима.
На стадиона ще бъдат поставени кутии с дарения, а извън мача всеки има да възможност да помогне на Тошко като дари чрез превод на
IBAN: BG78BPBI88981030014432 BIC:BPBIBGSF Тодор Николаев Кацаров Юробанк България АД, PayPal [email protected]
Полицията и доброволци на крак - изчезна 2-годишно дете
50-годишният Шумахер се омъжи за 36-годишния си приятел на бляскава церемония в Сен Тропе
Сбогуваме се с Любен Дилов-син в петък
Минута мълчание в парламента в памет на Любен Дилов
АПИ пак почна с ремонтите по АМ Тракия
Йоана от Бургас е звездата на женския футбол в България
Полицията и доброволци на крак - изчезна 2-годишно дете
03/06/2026, Сряда 09:58
0
Българин, работещ като полицай, прострелян в САЩ
Защитник номер 1 в "Нефтохимик"
Гръцка звезда идва в Царево за Рибен фест 2026
Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+)
Сигнал до Флагман.БГ: Чанти, с шокиращо съдържание, тормозят варненци
Капризно време на морето
