Пиян бургазлия с отнета книжка подкара БМВ-то си, но вижте какво му се случи
Шофьорската му книжка била отнета за срок от 1 година, това не му попречило отново да се качи зад волана
Пиян бургазлия с БМВ се размина с решетките, но отнесе парична глоба за шофиране без книжка и в пияно състояние, показа проверка на Флагман.бг в масивите на Районния съд.
На 10 август тази година мъжът с инициали А.Д. се движел по ул. „Транспортна”, в посока изхода на Бургас към Поморие, когато бил спрян от униформените. Органите на реда констатирали, че водачът е без шофьорска книжка, която му била отнета за предишно престъпление и изпитателният срок все още не бил изтекъл. Това обаче не попречило на бургазлията да седне зад волана на немския автомобил.
На всичко отгоре бил и пиян. Дрегерът отчел 1,25 промила алкохол в кръвта. Мъжът признал вината си пред съда, като отказал да дава обяснения по случая.
Бургаският районен съд одобри споразумението сключено между защитника му и държавното обвинение и пияния водач ще бъде наказан с условна присъда от 10 месеца лишаване от свобода за срок от 3 години и парична глоба от 250 лева.
Коя зодия се влюбва най-бързо
С този трик мивката ще блести
Печени чушки с яйца и сирене - лесна рецепта с много вкус
Коя зодия е най-големият инат
Мързелив тутманик без сложно месене - лесна рецепта
С този домашен способ белите дрехи изглеждат по-свежи
Пухкави палачинки с кисело мляко - рецепта, която винаги става
Осмокласник намушка учителка, тя е в критично състояние
С този домашен трик гардеробът ухае свежо
Пухкава баница с газирана вода - лесна рецепта стъпка по стъпка
Въпросителните свършиха - Винисиус каза къде иска да играе
Тъжна вест: Почина жената на емблема на ЦСКА

пияния водач ще бъде наказан с условна присъда от 10 месеца лишаване от свобода за срок от 3 години и парична глоба от 250 лева.
и се чудим как аджеба ще го накажат хем с условна,хем с ефективна присъда ! флЕгман са на висота както винаги :)
То изобщо някой пиян без книжка има ли да е ходил в затвора??? Макар и за месец?