Победител от "ВИП Брадър" Джино Бианкалана вдигна тайна сватба
Близки до Джино се радват, че най-накрая е намерил любовта на живота си
Риалити героят Джино Бианкалана се ожени за красивата лекарка Кристина Канева миналия уикенд. Влюбените се вреликли във вечна вярност на тайна церемония в Гърция, пише "Телеграф". Според запознати Джино и Кристиана решили да положат клетви в южната ни съседка, за да се скрият от медиите и любопитните погледни у нас. Заедно с тях били само най-близките им роднини, които станали свидетели и на брака им.
Припомняме ви, че откакто е с д-р Канева, Бианкалана изчезна от светското пространство и дори изтри социалните си мрежи, където преди бе активен и постваше всяка стъпка от живота си. С днешна дата той дарява цялото си внимание на половинката си и на новия си бизнес.
Припомняме ви, че Кристиана и Джино се сгодиха август миналата година, като вместо годежен пръстен, двамата си татуираха халки на безименните пръсти. Близки до Джино се радват, че най-накрая е намерил любовта на живота си след неуспешните си връзки с фолкдивата Джена и послския модел и милионерка Изабела Родригес.
Турист с разказ за "Петрохан" през 2020 г.: От хижата излезе момче с изпокъсани гащи, каза ни да изчезваме (СНИМКА)
Бурни политически реакции след назначаването на Андрей Гюров
Киселова очаква компетентен служебен кабинет и честни избори на 19 април от Гюров
Христо Стоичков става акционер в румънския клуб "Фарул Констанца"
Министерство на туризма обединява културните маршрути на Съвета на Европа в единна стратегия
На този ден през 1945 г. Народният съд обявява първите присъди срещу регенти и министри
Вселената носи точно това, от което имамат нужда 4 зодии на 11 февруари
Как безопасно да почистиш скреж и запотяване от предното стъкло
Промени в АРС директивата и новото задължение за отговор: какво означават за онлайн търговците
Два тира и пет автомобила катастрофираха в Суходол
Празниците на любовта и виното в Несебър - традиции, емоции и празнично настроение
Задържаха 19-годишен за нападение над две деца в столичното метро

Няма ли българи