×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Мъск мести човечеството на Луната: Автономен град до 10 години
  • Григор Димитров ще играе на двойки с друг българин в Далас
  • Психиатър: Случаят "Петрохан" е разширено меланхолно самоубийство
  • В САЩ отказали медицински грижи на бебе, задържано от имиграционните
  • Бившият медиен магнат Джими Лай е осъден на 20 години в Хонконг
  • Владимир Зографски в ски скоковете ще представя България днес на Олимпиадата
  • Продължава разследването по случая „Петрохан”
  • Минимална пенсия дават на всеки втори
  • Междинните избори не „блокират“ Тръмп
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тръмп се отказа от Гренландия, ред е да направи България грейт ъгейн


24 Август 2019, Събота, 20:02 ч.
Автор: Флагман.БГ

Със сигурност в България ще се намерят дизайнери, които да подсигурят кича, на който американският държавен глава е свикнал

Над 56 хил. души на тази планета  си отдъхнаха. Толкова е населението на Гренландия, която най-вероятно е почувствала несравнимо облекчение след обещанието на Доналд Тръмп, че ще я купи, пише Webcafe.bg.

Американският президент обаче е и бизнесмен с непогрешим нюх и нестихващи амбиции.

Той обожава да води преговори и икономически войни, да търгува и от време на време - да фалира някое и друго свое бизнес начинание. Затова имаме прекрасна идея - да забрави апетита си към северните негостоприемни територии и да се насочи към закупуването на малка, китна и далеч по-топла България.

Тук може и да няма такива залежи на природни ресурси, но държавата предлага много перспективи на Тръмп в разнообразни области и поприща. А накрая даже е възможно и двете страни в тази сделка да имат взаимна изгода.

Веднъж стъпил на територията на София, американският президент може да развихри потенциала си на строителен предприемач - необходимо е само някой да му покаже недостроения "Златен век" на "Артекс". Тръмп веднага ще усети потенциала на това скеле и ще припознае в него една бъдеща "Тръмп тауър Лозенец".

Със сигурност в България ще се намерят дизайнери, които да подсигурят кича, на който американският държавен глава е свикнал.

Няма да имат никакви затруднения нито с позлатените полилеи и парапети, нито с псевдобароковите дивани и леопардовите килими.

След като Тръмп се почувства като у дома си в новия небостъргач и осъзнае колко успешно е било решението му да закупи именно тези 111 хил. кв. км балканска земя, човекът ще поиска и да си отдъхне. А ние разполагаме с идеален за целта излаз на Черно море.

Така че е съвсем закономерно е да изникне българска версия на неговия лъскав частен клуб Мар-а-Лаго. Идеална за целта е зоната около Поморие, тъй като мястото предлага широка плажна ивица, но и невероятна лечебна кал. Тръмп ще може едновременно да се възползва от калните бани и да се припича на брега, за да регулира естествения си загар. Единственото, което ще му липсва, е приятна компания.

Е, България не е Словения, но е известна с красивите си жени. След като си я купи, пощата на президента веднага ще бъде задръстена от CV-та на знойни инфлуенсърки.

Те ще изпращат своите автобиографии под формата на корици на мъжки списания и записи от конкурси, в които са участвали по и без бельо.

А настоящият обитател на Белия дом ще трябва само да си избере дългокрака мадама, която да бъде новата му спътница. За предпочитане е да носи името Иванка.

През 2015 г. президентът чистосърдечно си призна, че ако Иванка Тръмп не му беше дъщеря, щеше да му е гадже. В България имаме изобилие от млади Ванчета и Ванеси, а немалка част от тях са стройни и руси, така че с един куршум - два заека, както се казва на чист български жаргон.

Може би вече се питате как страната ни ще извлече изгода от всичко това, след като се превърне в частна собственост на мистър Тръмп?

Благодарение на него най-накрая ще се сдобием с мечтаната от Патриотите стена по границата ни с Турция.

Американският конгрес упорито отказва да спонсорира подобно начинание в САЩ, но тук българският парламент не се страхува от стени и ще осигури необходимото мнозинство и още по-необходимите милиони за изграждането на съоръжението.

Освен това ще облекчи Перата, който напоследък се чуди бежанци ли да лови по-напред, или да пази децата ни от норвежците.

А когато се превърнем в един затворен отвсякъде частен клуб с марката Тръмп вместо герб, съвсем спокойно ще можем да кажем, че сме направили Бългериъ грейт ъгейн...


В категории: Политика


2
Коментара
Флагман.БГ Дързък опит за измама с евро във Варна Дързък опит за измама с евро във Варна 09/02/2026, Понеделник 21:40 0
Тервел ИЛИЕВ Рекорд в "Арена Бургас" Рекорд в "Арена Бургас" 09/02/2026, Понеделник 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Ева Кикерезова се разплака заради ужаса "Петрохан" Ева Кикерезова се разплака заради ужаса "Петрохан" 09/02/2026, Понеделник 19:00 6
2
Коментара по темата
2.
М да...
25.08.2019 09:03:49
0
7
Добра ирония...! Добра статия!
Тъжно е, че сме в блатото от много години и нищо не се променя към добро!
1.
Петър
25.08.2019 07:29:31
1
9
Е, как да нямаме природни ресурси бе?
Най-голямата златодобивна мина в Европа е в България! Имаме прясна вода с която можем да потопим Африка!
Имаме повече минерални извори, от колкото деца се раждат годишно!
Имаме прекрасни условия за туризъм, при това целогодишен!
Със сигурност има и други, или липса на някои, но да нямаме, и да ни сравнявате със Словения? Сравнете политиците, и политиката, а не следствието ...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
И майката на Николай Златков е убедена, че Калушев бил добър човек И майката на Николай Златков е убедена, че Калушев бил добър човек Според нея рейнджърите са ликвидирани, защото са станали са свидетели на нещо   Защо Валентин от Царево едва не закла с нож приятел (ВИДЕО) Защо Валентин от Царево едва не закла с нож приятел (ВИДЕО) Той пръв ме атакува, твърди 29-годишният строителен работник от морския град Добра новина за Черноморието: Язовир „Камчия“ над 47% пълен Добра новина за Черноморието: Язовир „Камчия“ над 47% пълен Басейнова дирекция отчита стабилна тенденция преди лятото 11-годишният Калоян изчезна в Шумен, полицията търси съдействие 11-годишният Калоян изчезна в Шумен, полицията търси съдействие Детето е в неизвестност от следобедните часове в района на Пети полк и училищата в квартала Бащата на 15-годишния Алекс за Калушев: Още му вярвам! Бащата на 15-годишния Алекс за Калушев: Още му вярвам! Не съм си променил мнението за Калушев изобщо, отговори той по Вайбър след вестта за смъртта им Слави Трифонов за бащата на застреляното дете в кемпера: Какво ще каже сега Слави Трифонов за бащата на застреляното дете в кемпера: Какво ще каже сега Той попита кой допусна НПО-тата до училищата и защо институциите мълчат Проговори мистериозният овчар, открил кемпера с телата на Ивайло Калушев и двете момчета Проговори мистериозният овчар, открил кемпера с телата на Ивайло Калушев и двете момчета Натиснах клаксона, но никой не излезе, разказа Николай Ангелов Натривки по ръцете на мъртвите ще разплетат мистерията с шесторното (само)убийство Натривки по ръцете на мъртвите ще разплетат мистерията с шесторното (само)убийство Не може всичко по случая да се разсекрети, тъй като е възможно да има информация, която да навреди на националната сигурност, заяви ген. Атанас Атанасов Майка разказва как, без да очаква, е изключена от живота на дъщеря си Майка разказва как, без да очаква, е изключена от живота на дъщеря си Историята на Лора Уелингтън е показателна за отчуждението между родители и пораснали деца, което вече не е изключение Мъж от Лом остава в ареста по обвинение в блудство с малолетни Мъж от Лом остава в ареста по обвинение в блудство с малолетни Окръжният съд в Монтана отмени по-леката мярка на Районния съд в Лом след протест на прокуратурата и нови доказателства
САЩ затягат хватката около ЕС: Фон дер Лайен бе обвинена в цензура и изборни фалшификации САЩ затягат хватката около ЕС: Фон дер Лайен бе обвинена в цензура и изборни фалшификации В Испания признаха съществуването на програма за заместването на коренните европейци с мигранти Бенямин Нетаняху ще посети САЩ за среща с Доналд Тръмп Бенямин Нетаняху ще посети САЩ за среща с Доналд Тръмп Във фокуса ще бъдат преговорите на Вашингтон с Иран и напрежението в Близкия изток Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Инцидентът е станал в Канале Гранде близо до моста Риалто по време на карнавала Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Делото срещу китайския критик слага край на най-голямото дело за националната сигурност в Хонконг Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Компанията му остава ангажирана и с идеята за изграждане на град на "червената планета" КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър Регулаторът установи подправени документи и нерегламентирани промени в управлението на дружества с криптоактиви Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Македонски поп изпълнител беше отвлечен в Белград  Популярната звезда  е била спасена  за часове след полицейска акция Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Гърция въвежда дигитална възрастова граница за достъп до социалните мрежи Родителите ще контролират онлайн присъствието на деца под 15 години чрез дигитален портфейл В този български град честваха рожден ден на дупка В този български град честваха рожден ден на дупка Вместо традиционните жалби, гражданите съставиха официален поздравителен адрес, в който иронично благодарят за „постоянството“ на местната власт До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС Във видеообръщение Бабиш сподели, че е разговарял с експерти, според които социалните медии са „ужасно вредни за подрастващите“
Корнелия Нинова Корнелия Нинова Борисов, Пеевски и Радев се борят за концесията в БСП Виц на деня Виц на деня -Синът ми заля лаптопа с бира, има ли шанс да се оправи?
-Зависи колко си го бил.
Виц на деня Виц на деня - Пено, защо не сложиш едно плашило в двора си?
- Че защо ми е, нали съм там по цял ден.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Една жена може да я болят краката, ръцете, главата, ама устата никога!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори