Софка се върнала при Гринго, за да предпази Лоренцо
Ще останеш без майка, ще я гръмна. Лоренцо много се страхува“, изплака Софи пред медиите
„Постоянно ме биеше. Ходя със синки и счупени ръце. Заплашва, че ще ме убие, ще ме залее с киселина. Обичах го, но вече не – до тук!” Едва няколко дни след като Софи Маринова изрече тези думи по адрес на бившия си съпруг Тодор Давидов, фолк певицата отново се върна при него. Гринго и Софка бяха засечени да се гушкат и целуват в заведение, а ромската перла потвърди: „Заедно сме и се обичаме“.
Поредното сдобряване на певицата с агресивния й мъж този път дойде като гръм от ясно небе на близките й. Двамата се разведоха преди два месеца, а певицата направи шокиращи разкрития за домашното насилие, което търпяла години наред от Гринго.
Приятели на Софка са категорични, че решението й да се събере с него не е взето доброволно. Те имат сериозни съмнения, че Давидов я е принудил да се върне при него, използвайки сина й Лоренцо. „Софи много обича детето си, за него е готова на всичко. Ако Гринго я е заплашил, че ще посегне на живота му, тя ще го защити с цената на всичко. Дори ако тази цена е да се върне при насилника си и да търпи ежедневен бой“, разкрива близък до Маринова. И притесненията им не са без основание. Две седмици преди да се съберат Софка призна, че е подала жалба в полицията след заплахи за убийство от страна на Гринго.
„Каза на сина ми: „Ще останеш без майка, ще я гръмна. Лоренцо много се страхува“, изплака Софи пред медиите. Тогава певицата бе категорична, че не желае да чува за него. Само няколко дни по-късно се върна при мъжа си.
„Всяко семейство се кара, явно и ние сме били в такъв по-изнервен период. Но моля медиите да ни оставят на спокойствие и да не наливат масло в огъня“, лаконично коментира поредното сдобряване Софка. Изказването й също събуди подозрения.
„Звучи като жена, на която са опрели пистолет в челото“, коментират фенове. „Софи излагаш се!!! Пак ще ревеш! Един път като си му позволила да те удари пак ще има“, добавят други. Софка и Гринго са се млатили дори на собствената си сватба, припомня "Галерия". Екшънът, разиграл се пред столичен хотел, приключил с ритници и шамари, а само няколко месеца по-късно певицата сложи край на брака им. Макар че към днешна дата отново са заедно, засега Маринова не мисли за нова сватба.
Григор Димитров се завърна от "Ада", по-опасен от всякога! Включвайте телевизорите
На 15 август Старият кей в Поморие събира стотици плувци, регистрацията вече е отворена
Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги
Обвинението за завлечените пари от мащабната обществена поръчка набъбна до 300 000 евро (ВИДЕО)
Побеснял мъж разпра с нож свой авер след зрелищен екшън с таксиметрови коли
Изпуснете ли този срок, временният служител ви става вечен по закон!
Държавата закова брутален лимит на университетските такси
Няма да повярвате какъв мъж си хвана Михаела Маринова, извади го на показ!
Тайните на Русокастро: Започват мащабни разкопки на топ археологическия ни обект
Голяма гордост! 12-годишно българче ще открие осминафинала САЩ-Белгия на Световното първенство
БДУ и Тракийският университет в Одрин задълбочават академическото си сътрудничество
Екологична катастрофа остави десетки семейства без капка питейна вода
