Освиркват Преслава на участие заради носа й
По време на участието й в клуб в Слънчев бряг развеселена компания започнала да подвиква коментари относно носа на Преслава
Поговорката „Всяко чудо за три дни“ не важи за носа на Преслава. Макар да изминаха близо 3 месеца от ринопластиката й, фолк фенове не спират да се гъбаркат с обонятелния й орган, пише „Галерия“.
Нещо повече – наскоро певицата била освиркана от подпийнали фенове в заведение край морето. По време на участието й в клуб в Слънчев бряг развеселена компания започнала да подвиква коментари относно носа на Преслава.
„В един момент взеха да я освиркват и охраната ги изгони от дискотеката“, разказват очевидци. Явно ринопластиката й още дълго време ще бъде тема номер 1 във фолк средите.
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха

Искам да ти кажа,че с удоволствие ще ти го подам в устата ;)
.... "ХИМ" !? тц тц тц
Сега много по добре изглежда,крайно време беше да си оправи носа!
Супер си Преси,не обръщай внимание на злобните коментари!
Много хора и жени и мъже се подлагат на такива интервенции,затова ХИМ да не ти пука!Успех!
Сега много по добре изглежда,крайно време беше да си оправи носа!
Супер си Преси,не обръщай внимание на злобните коментари!
Много хора и жени и мъже се подлагат на такива интервенции,затова ХИМ да не ти пука!Успех!