Освиркват Преслава на участие заради носа й
По време на участието й в клуб в Слънчев бряг развеселена компания започнала да подвиква коментари относно носа на Преслава
Поговорката „Всяко чудо за три дни“ не важи за носа на Преслава. Макар да изминаха близо 3 месеца от ринопластиката й, фолк фенове не спират да се гъбаркат с обонятелния й орган, пише „Галерия“.
Нещо повече – наскоро певицата била освиркана от подпийнали фенове в заведение край морето. По време на участието й в клуб в Слънчев бряг развеселена компания започнала да подвиква коментари относно носа на Преслава.
„В един момент взеха да я освиркват и охраната ги изгони от дискотеката“, разказват очевидци. Явно ринопластиката й още дълго време ще бъде тема номер 1 във фолк средите.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Искам да ти кажа,че с удоволствие ще ти го подам в устата ;)
.... "ХИМ" !? тц тц тц
Сега много по добре изглежда,крайно време беше да си оправи носа!
Супер си Преси,не обръщай внимание на злобните коментари!
Много хора и жени и мъже се подлагат на такива интервенции,затова ХИМ да не ти пука!Успех!
Сега много по добре изглежда,крайно време беше да си оправи носа!
Супер си Преси,не обръщай внимание на злобните коментари!
Много хора и жени и мъже се подлагат на такива интервенции,затова ХИМ да не ти пука!Успех!