Освиркват Преслава на участие заради носа й
По време на участието й в клуб в Слънчев бряг развеселена компания започнала да подвиква коментари относно носа на Преслава
Поговорката „Всяко чудо за три дни“ не важи за носа на Преслава. Макар да изминаха близо 3 месеца от ринопластиката й, фолк фенове не спират да се гъбаркат с обонятелния й орган, пише „Галерия“.
Нещо повече – наскоро певицата била освиркана от подпийнали фенове в заведение край морето. По време на участието й в клуб в Слънчев бряг развеселена компания започнала да подвиква коментари относно носа на Преслава.
„В един момент взеха да я освиркват и охраната ги изгони от дискотеката“, разказват очевидци. Явно ринопластиката й още дълго време ще бъде тема номер 1 във фолк средите.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Искам да ти кажа,че с удоволствие ще ти го подам в устата ;)
.... "ХИМ" !? тц тц тц
Сега много по добре изглежда,крайно време беше да си оправи носа!
Супер си Преси,не обръщай внимание на злобните коментари!
Много хора и жени и мъже се подлагат на такива интервенции,затова ХИМ да не ти пука!Успех!
Сега много по добре изглежда,крайно време беше да си оправи носа!
Супер си Преси,не обръщай внимание на злобните коментари!
Много хора и жени и мъже се подлагат на такива интервенции,затова ХИМ да не ти пука!Успех!