Освиркват Преслава на участие заради носа й
По време на участието й в клуб в Слънчев бряг развеселена компания започнала да подвиква коментари относно носа на Преслава
Поговорката „Всяко чудо за три дни“ не важи за носа на Преслава. Макар да изминаха близо 3 месеца от ринопластиката й, фолк фенове не спират да се гъбаркат с обонятелния й орган, пише „Галерия“.
Нещо повече – наскоро певицата била освиркана от подпийнали фенове в заведение край морето. По време на участието й в клуб в Слънчев бряг развеселена компания започнала да подвиква коментари относно носа на Преслава.
„В един момент взеха да я освиркват и охраната ги изгони от дискотеката“, разказват очевидци. Явно ринопластиката й още дълго време ще бъде тема номер 1 във фолк средите.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

Искам да ти кажа,че с удоволствие ще ти го подам в устата ;)
.... "ХИМ" !? тц тц тц
Сега много по добре изглежда,крайно време беше да си оправи носа!
Супер си Преси,не обръщай внимание на злобните коментари!
Много хора и жени и мъже се подлагат на такива интервенции,затова ХИМ да не ти пука!Успех!
Сега много по добре изглежда,крайно време беше да си оправи носа!
Супер си Преси,не обръщай внимание на злобните коментари!
Много хора и жени и мъже се подлагат на такива интервенции,затова ХИМ да не ти пука!Успех!