Освиркват Преслава на участие заради носа й
По време на участието й в клуб в Слънчев бряг развеселена компания започнала да подвиква коментари относно носа на Преслава
Поговорката „Всяко чудо за три дни“ не важи за носа на Преслава. Макар да изминаха близо 3 месеца от ринопластиката й, фолк фенове не спират да се гъбаркат с обонятелния й орган, пише „Галерия“.
Нещо повече – наскоро певицата била освиркана от подпийнали фенове в заведение край морето. По време на участието й в клуб в Слънчев бряг развеселена компания започнала да подвиква коментари относно носа на Преслава.
„В един момент взеха да я освиркват и охраната ги изгони от дискотеката“, разказват очевидци. Явно ринопластиката й още дълго време ще бъде тема номер 1 във фолк средите.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Искам да ти кажа,че с удоволствие ще ти го подам в устата ;)
.... "ХИМ" !? тц тц тц
Сега много по добре изглежда,крайно време беше да си оправи носа!
Супер си Преси,не обръщай внимание на злобните коментари!
Много хора и жени и мъже се подлагат на такива интервенции,затова ХИМ да не ти пука!Успех!
Сега много по добре изглежда,крайно време беше да си оправи носа!
Супер си Преси,не обръщай внимание на злобните коментари!
Много хора и жени и мъже се подлагат на такива интервенции,затова ХИМ да не ти пука!Успех!