Димитър Рачков щастлив в Бургас
Шоуменът откри Лятното кино в Морската градина
Вълнуващият и награждаван български филм „Възвишение“ предизвика фурор в Морската градина в Бургас. Повече от 1000 души гледаха революционната сага на най-големия екран на открито у нас с площ от над 100 квадратни метра.Той бе открит на 16 август, петък, от актьора Димитър Рачков, който даде старт на кино вечерите под звездите и се погрижи за доброто настроение на всички над 500 присъстващи.
„Много съм щастлив, че съм тук тази вечер, с вас, в родния ми град. Радвам се, че имаме лятно кино и най-вече, че има с кого да гледаме филми. Защото без хора не става“, каза Рачков.
В съботната вечер гостите на лятното кино вече бяха двойно повече. Жители и гости на града насядаха по пейките, разпънаха одеяла и отвориха сгъваеми столове на поляната в крайморския парк, за да проследят приключенията на Гичо и Асенчо в родния хит „Възвишение“.
В продължение на два часа зрителите следиха със затаен дъх премеждията на героите, белязани от интриги, подлост и предателства. След края на прожекцията множеството аплодира на крака брилянтната игра на Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Кирил Ефремов, Васил Михайлов, Захари Бахаров и Юлиян Вергов
Лятното кино е новата атракция в Морската градина. До 21 септември, всеки петък и събота от 20:00 часа, най-големият екран на открито у нас ще посреща бургазлиите и гостите на града.
За първи път се проведоха молебени в руски църкви срещу абортите
Марто Елвиса празнува РД с пищен купон, събра бивша, настояща и ...приятелки
Димитър Рачков предложи брак за първи път, а Виктория каза „Да“
Актуална пътна обстановка по републиканските пътища
Тимъти Шаламе измества Леонардо ди Каприо като фаворит за „Оскар“
Как древната Калкута от малко рибарско селище се превръща в символ на Британската Индия
Какво печелите, ако се пенсионирате по-късно?
Обсъждат създаване на обща европейска армия на фона на несигурността в трансатлантическите отношения
Автомобил се вряза в спирка и срути павилион - чудо, че няма пострадали
Дрога и неадекватна жена в апартамент в бургаския "Славейков"
Трагедия в Пирин: Скиор загина след падане извън пистите
Инциденти в Бургаско: Жена падна в автобус, друга катастрофира
