×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • КЕВР обсъжда по-високите цени на тока от 1 юли
  • Силно земетресение разтърси кубинската столица Хавана
  • До два-три дни ще има много добро мирно споразумение с Иран, твърди Тръмп
  • Президентът на Северна Македония идва в София за среща с Илияна Йотова
  • Продължава издирването на оцелели след мощния трус във Филипините, потвърдените жертви вече са 41
  • СГС разглежда искането за регистрация на „Прогресивна България“
  • Горивата поевтиняват въпреки напрежението в Близкия изток
  • Емил Пармаков временно ще заеме поста на Георги Кандев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кумлука завря! Десетки от махалата скочиха в саморазправа на шофьор, блъснал пешеходец


Кумлука завря! Десетки от махалата скочиха в саморазправа на шофьор, блъснал пешеходец
Екшънът се разиграва от няколко минути, удареният човек не е пресичал на зебра
20 Август 2019, Вторник, 19:03 ч.
Автор: Флагман.БГ

На място има няколко екипа на полицията, както и екип на Спешна помощ

Десетки цигани от бургаския кв. Кумлука са се събрали в този момент на централната улица в квартала и се опитват да се саморазправят с водач на автомобил, който е блъснал малко по-рано днес пешеходец. Това съобщават за Флагман.БГ наши източници, които са на мястото на инцидента от около 30 минути. 

Районът в началото на Кумлука в момента гъмжи от смугли мъже и жени, които се опитват да нападнат водача. На място са дошли и няколко екипа на полицията, както и служители на охранителната фирма ВТА, които всячески се опитват да тушират напрежението, но засега, за жалост, безуспешно. Има и линейка.

По информация на Флагман.БГ инцидентът е станал около 18 ч., когато шофьор не е успял да спре на време пред пресичащ ул. „Чаталджа“ мъж и го е ударил с колата си. Редно е да се отбележи факта, че на мястото на инцидента пешеходни пътеки няма и е въпрос на догадки какво всъщност е правил на платното човека.

Не е тайна и че в последните години в кв. Кумлука зачестиха случаите на роми, които се опитват да „припечелят“ пари, изскачайки рязко на пътя пред невинни водачи на автомобили, след което да претендират за обезщетение на място.

Възможно е ситуацията днес да е сходна и всъщност спречкването да е започнало, чак след като шофьорът е отказал да плати определена сума пари.

Полицията е на място, вероятно до минути ситуацията ще е под контрол, но към момента движението в участъка е затруднено. Шофирайте внимателно! 
 




В категории: Крими


22
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 6Fest се завръща в Царево 6Fest се завръща в Царево 09/06/2026, Вторник 09:39 0
22
Коментара по темата
22.
*********
23.08.2019 09:56:54
0
223
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
21.
Иван
22.08.2019 13:34:55
0
1
За кой ли път го казвам - циганина се бие докато мърда и след това продължаваш защото не мърда.
20.
Хх
21.08.2019 19:00:43
0
2
Не сте разбрали какво точно е станало. Няма блъснат човек, а цигани са се блъснали в колата на шофьора и са го заплашвали, искали да да го убиват и са му искали пари. Друг човек, който се е возил в колата на реалните потърпевши е казал, че шофьора няма никаква вина и няма да дава пари и е бил толкова силно ударен, че си гълта езика. Потърпевшият шофьор успява да извади езика на човека и спасява живота му. Познавам хората, знам за какво става въпрос, но как ще живеем спокойно с тези агресивни цигани- не знам!?!
19.
до 13
21.08.2019 09:17:32
1
3
Ей леш, що не си ебеш майката?? Ще му пръднеш на хуя на въпросния “Гошо”
18.
Спящи институции
21.08.2019 02:10:59
0
22
Кога Кат ще глобява и пешеходци? В Комлука циганите пресичат откъдето им падне. Малолетни циганчета тичат безразборно по шосето и са оставени без надзор, кога ще се потърси отговорност от родителите им лепилари?
17.
Smurt za ciganite mazni
21.08.2019 01:33:41
1
30
Ari e policaicheita vadete palkite i im razdaite malko ne samo na nqkvi mahlenski dilurcheta deto prodaat po 1 2 gramcheta da sa praite na muje kato trqbvate va nqma
16.
фенчо
21.08.2019 01:03:42
1
18
Е как пък преди години тази сган не смееше да премине моста, а сега цигани необезпокоявано се шляят където им падне в "Най-добрият град за живеене"?
15.
Qwerty
20.08.2019 23:19:18
0
10
Нищо не се разбира. Как ги пишете тия статии, превеждане ли ги от някъде... Нищо свързано няма.
14.
Гошо до МВР
20.08.2019 22:55:33
1
44
Никъде не съм споменавал какво точно е оръжието. Газово Зораки, като първите 2 са халосни да вдигат шум. За неправомерното използване имам записано на видеорегистратора как чернокраките се засилват към мен със сопи от другата страна на улицата. При произведени два предупредителни изстрела във въздуха рязко спират.
Никъде няма превишаване на неизбежна самоотбрана. Органите не съм ги уведомявал за случката поради личното ми убеждение в безполезността на подобно упражнение, както и поради факта, че няколко пъти съм бил свидетел колко няма смисъл.
13.
МВР до Гошо
20.08.2019 22:33:33
73
4
Моля, явете се в Първо районно за справка, относно неправомерно използване на късо нарезно оръжие.
Носете пистолета и разрешителното за отнемане.
Явяването Ви доброволно ще имаме в предвид при съставяне на акта.
Ако се наложи издирване по IP address
ще приложим цялата строгост на закона.
12.
Коко
20.08.2019 22:06:07
1
24
Двуметрова бетонна стена е време да опаши квартала определено не спазват законите за движение по пътищата
11.
Темида
20.08.2019 22:04:32
1
29
Двама-трима като станат курбан и не вземат един лев- заради симулация и актьорско майсторство и ще спрат да се хвърлят зорлем върху колите! Съдиите да четат и да отсъждат справедливо!
10.
Истината
20.08.2019 22:01:06
1
26
Напротив,минава се с мръсна газ,щото тъмнозелените се хвърлят пред едва кретащи коли,за да не стане грешка все пак.
9.
До Гошо
20.08.2019 21:33:04
1
15
От сърце се посмях, много изразително си го написал. Иначе Браво! За съжаление повечето сме неподготвени при евентуална такава ситуация.
8.
Нео
20.08.2019 21:10:43
3
8
Да дойде адвокат Димитър Вълчев да ги усмири
7.
гринго
20.08.2019 21:08:48
1
31
Начи, ако някой мангал чете туй що пиша, да кожи на комшиите че ще ги палим с молотовки като минаваме от там. Сума къща ши ойде на гюрунтия
6.
Дуру и Далан
20.08.2019 20:38:19
4
12
Саааабун правим сабун турско сапун.Тоз чингене ша правим на сабун.
5.
حماس
20.08.2019 19:59:00
3
46
Щом е заврял Кумлука скоро ше излезе сапун
4.
Кочо Кочев-КОЧА
20.08.2019 19:41:04
3
38
Гошо, имал си видеорегистратор и ПИСТОЛЕТ, аз като нямам пистолет видеото май няма да ме спаси.
3.
Гошо
20.08.2019 19:29:41
3
63
Ей затова винаги карам с включен видеорегистратор. В Звездец ми се беше случило подобно нещо - дете ми скочи пред колата, ама карах бавно и спрях без да го докосна даже. Тогава гадинката се хвърли на капака и веднага изскочиха 20-30 чернокраки да се саморазправят.
Два изстрела във въздуха да се успокоят малко и им показах машинката на огледалото. Много бързо се отказаха.
Ама ако беше някой неподготвен направо не знам какво щеше да му се случи. А сигурно се е и случвало.
2.
Томи шелби
20.08.2019 19:20:34
3
45
Циганите най страхливото племе.Само викат И като припадне първия всички се намират.
1.
ХХ
20.08.2019 19:17:59
54
25
Браво на циганите - всички за един.
Българското толерантно стадо заслужава да бъде мачкано, защото не скочи за нито един смазан от прокурорски синчета и други мутри българин.
Дарвин!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Знаят ли бургазлии кога е построен Моста? (ВИДЕО) Знаят ли бургазлии кога е построен Моста? (ВИДЕО) Мнозина си задават въпроса кога всъщност е построена емблемата на морския град Битка за ЦИК: Кой ще контролира изборната администрация до 2031 г. Битка за ЦИК: Кой ще контролира изборната администрация до 2031 г. Президентската процедура за нов състав на Централна избирателна комисия отваря ключов институционален и политически процес Безумията по пътищата се раждат от една система, която никой не желае да спре, каза Николай Попов Безумията по пътищата се раждат от една система, която никой не желае да спре, каза Николай Попов Една хубава мярка, която сработи, е средната скорост, която доста успокои движението. Този контрол дава ефект, смята лидерът на Сияние  Има една каста, която не се вълнува от цените на продуктите в малката кошница Има една каста, която не се вълнува от цените на продуктите в малката кошница Тези хора получават по 5000 евро и повече месечно - най-често срещу участие в едно заседание на месец в безсмислен държавен борд До дни обявяват конкурс за директор на Операта в Бургас, клати ли се столът на Александър Текелиев До дни обявяват конкурс за директор на Операта в Бургас, клати ли се столът на Александър Текелиев Мандатът му изтече през февруари, след като последно спечели поста през 2022 г. Обрат по бензиностанциите: Горивата поевтиняха напук на барутния погреб в Близкия изток Обрат по бензиностанциите: Горивата поевтиняха напук на барутния погреб в Близкия изток Засиленият добив на петрол по света надви несигурността в Иран и донесе 2 седмици на трайно поевтиняване по родните колонки В едно министерство две медийни звезди идват в повече, смята Енауил Йорданов В едно министерство две медийни звезди идват в повече, смята Енауил Йорданов Йорданов подложи на сериозна критика поведението на подалия оставка служител Побеснял шофьор прегази детско колело заради няколко череши Побеснял шофьор прегази детско колело заради няколко череши Мирна разходка се превърна в истински кошмар за 9-годишно дете, разказа потърпевшият  Украинка предизвика верижна катастрофа в Бургас Украинка предизвика верижна катастрофа в Бургас Чужденката живее в село Равда Димитър Николов: Бургас е готов и подходящ град за Евровизия 2027 Димитър Николов: Бургас е готов и подходящ град за Евровизия 2027  Градът ни отговаря на всички изисквания за песенния конкурс, с които днес бяха запознати кметовете на останалите три претенденти за домакинство на конкурса
Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България Министър Иван Шишков алармира за опасен дефицит по пътищата и разкри „криминален сюжет“ с плащания за асфалт на тъмно Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток Американският президент предупреди Израел да не чака помощ при нова война с Иран, часове по-късно ракетите полетяха Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал Симпатичните дебютанти отказаха лъскавите возила и доказаха, че във футбола все още има място за чиста и искрена страст Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана Яростни протести заляха Париж заради дефектната съдебна система, оставила на свобода насилник с тежко криминално досие Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber Шефът на месинджъра Офир Еял взриви ефира с ексклузивна новина за пълна интеграция на изкуствения интелект и разкри крие ли това риск за личните ни чатове БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки БНТ държи на София за „Евровизия“: гони Фики и ще плаща стотици хиляди неустойки Телевизията трябва да наеме фирма, която да подмени табелите, логата и всяко споменаване на „Арена 8888“ – източник от Женева Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Едната има 280 апартамента, друга наследява дебели пачки: това са трите най-богати дъщери Напълно различен стил на живот избира Джуна Джунович - дъщерята на модната дизайнерка Мелина и популярния певец Харис Джунович Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Задържаха двама за рухналата сграда в Гьорлиц – крали скрап и повредили тръба Под отломките загинаха две румънки и един българин Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“ След себе си Годфри оставя съпругата си – актрисата Аманда Уокър, както и син и дъщеря Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор 17-годишният Нокс напомни на ролята на Брад Пит в "Боен клуб" с бойните си умения
Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Богомил НИКОЛОВ, активни потребители Когато големите вериги започнат да продават на много ниски цени, това винаги е заплаха за малките търговци Виц на деня Виц на деня В съда:
- Познавате ли подсъдимия?
- Да, ваша светлост. С него работехме заедно в една банка.
- Кога беше това?
- Не помня датата, но помня, че беше на разсъмване, около три часа.
Виц на деня Виц на деня В кръчмата:
- Дай акъл какво да купя на жената за рождения и ден.
- По-добре да попиташ нея какво иска.
- А, не! Толкова пари нямам!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Богат е този, който умее да се задоволява с малкото.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори