Лидерът на БСП Корнелия Нинова с извънредна новина за състоянието на Ламбо
Предстои му операция, но е контактен, обясни червеният лидер
Лидер на БСП Корнелия Нинова току-що е разговоряла със Стефан Данаилов, който по-рано днес бе приет по спешност в МБАЛ "Бургасмед".
Докараха Стефан Данаилов в изключително тежко състояние с носилка в бургаска болница
Нинова съобщи, че Ламбо бил в добро състояние, контактен и обяснил, че му предстои операция.
Както Флагман.бг писа той е приет в отделението на "Травматология и ортопедия", след като е счупил става при падане.
Народният избраник от "БСП за България" бе докаран с линейка по спешност от Приморско тази сутрин. Той трудно говореше, а вероятната причина са силните обезболяващи. С него бе една жена, както и двама мъже - негови приятели, които ескортираха линейката до Бургас.
Репортер на Флагман.бг видя, че ставата на майор Деянов действително бе повдигната с възглавничка, медиците веднага го поеха и откараха в отделението. По наша информация той ще бъде опериран от светилото в ортопедията д-р Андей Йотов.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

Грешна представа
Управлява ни династията на кухата тиква
Аре в човката тъпи червени боклуци. Кво направи Ламбо за вас е шматки?! Пенсиите ли ви вдигна, живота ли ви подобри като е във властта от сума ти години.. просто овче стадо! Мрете по улиците без пари като ми гласувате за "звезди" отпреди 40 год и за журналисти и тв говорители. В човката!
Най вероятно ще се залежи, декубитуси и следва естествения край.
БСП/БКП постепенно губи хранениците си.