Лидерът на БСП Корнелия Нинова с извънредна новина за състоянието на Ламбо
Предстои му операция, но е контактен, обясни червеният лидер
Лидер на БСП Корнелия Нинова току-що е разговоряла със Стефан Данаилов, който по-рано днес бе приет по спешност в МБАЛ "Бургасмед".
Докараха Стефан Данаилов в изключително тежко състояние с носилка в бургаска болница
Нинова съобщи, че Ламбо бил в добро състояние, контактен и обяснил, че му предстои операция.
Както Флагман.бг писа той е приет в отделението на "Травматология и ортопедия", след като е счупил става при падане.
Народният избраник от "БСП за България" бе докаран с линейка по спешност от Приморско тази сутрин. Той трудно говореше, а вероятната причина са силните обезболяващи. С него бе една жена, както и двама мъже - негови приятели, които ескортираха линейката до Бургас.
Репортер на Флагман.бг видя, че ставата на майор Деянов действително бе повдигната с възглавничка, медиците веднага го поеха и откараха в отделението. По наша информация той ще бъде опериран от светилото в ортопедията д-р Андей Йотов.
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция

Грешна представа
Управлява ни династията на кухата тиква
Аре в човката тъпи червени боклуци. Кво направи Ламбо за вас е шматки?! Пенсиите ли ви вдигна, живота ли ви подобри като е във властта от сума ти години.. просто овче стадо! Мрете по улиците без пари като ми гласувате за "звезди" отпреди 40 год и за журналисти и тв говорители. В човката!
Най вероятно ще се залежи, декубитуси и следва естествения край.
БСП/БКП постепенно губи хранениците си.