Лидерът на БСП Корнелия Нинова с извънредна новина за състоянието на Ламбо
Предстои му операция, но е контактен, обясни червеният лидер
Лидер на БСП Корнелия Нинова току-що е разговоряла със Стефан Данаилов, който по-рано днес бе приет по спешност в МБАЛ "Бургасмед".
Докараха Стефан Данаилов в изключително тежко състояние с носилка в бургаска болница
Нинова съобщи, че Ламбо бил в добро състояние, контактен и обяснил, че му предстои операция.
Както Флагман.бг писа той е приет в отделението на "Травматология и ортопедия", след като е счупил става при падане.
Народният избраник от "БСП за България" бе докаран с линейка по спешност от Приморско тази сутрин. Той трудно говореше, а вероятната причина са силните обезболяващи. С него бе една жена, както и двама мъже - негови приятели, които ескортираха линейката до Бургас.
Репортер на Флагман.бг видя, че ставата на майор Деянов действително бе повдигната с възглавничка, медиците веднага го поеха и откараха в отделението. По наша информация той ще бъде опериран от светилото в ортопедията д-р Андей Йотов.
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата

Грешна представа
Управлява ни династията на кухата тиква
Аре в човката тъпи червени боклуци. Кво направи Ламбо за вас е шматки?! Пенсиите ли ви вдигна, живота ли ви подобри като е във властта от сума ти години.. просто овче стадо! Мрете по улиците без пари като ми гласувате за "звезди" отпреди 40 год и за журналисти и тв говорители. В човката!
Най вероятно ще се залежи, декубитуси и следва естествения край.
БСП/БКП постепенно губи хранениците си.