Венци Христов жули белот на плажа с Недялко Москов
Футболистът не поглежда засуканите силиконки около себе си, верен на единствената жена в живота си — съпругата му Нели
На игри на карти и слънчеви бани се е отдал националът Венци Христов. Футболистът, който миналия сезон помогна на „Арда” /Кърджали/да влезе в първото си класиране за елита, сега се релаксира на Слънчев бряг.
Футболистът не поглежда засуканите силиконки около себе си, верен на единствената жена в живота си — съпругата му Нели. Нападателят, който до неотдавна носеше екип на „Левски”, разпуска на един от най-вървежните плажове на Слънчев бряг в компанията на Недялко Москов, силният човек в "Нефтохимик". Мястото е особено популярно сред златотърсачките, които пъчат гърди в търсене на поредния трофей. Христов обаче не ги поглежда.
Футболистът не пие алкохол, но пуши наргиле, а и почивката му се отразява добре. Той дори е пуснал коремче заради липсата на тренировки.
Христов е в компанията само на мъже, но все пак кръшните танци на плажни красавици не го оставят безразличен. Веселата дружина спира за малко игра, когато вижда танцуващите самодиви, но след минута белотът се подновява, пише „България днес”.
Барманите признават, че спортистът винаги отсяда на този плаж, от началото на сезона. И доста често компания му правят и други футболисти.Междувременно стана ясно, че спортистът е в търсене на нов отбор. Предишният сезон той изигра за „Арда” където в 23 мача наниза 12 гола, но не се споразумя с шефовете на тима и напусна.
Говори се, че в момента преговаря за подсилване на „Ботев” /Пловдив/, но и това не се случи. В момента той е свободен агент и си търси клуб, като мениджърските агенции го оценяват на 400 00 евро.
Познавате ли ги? Вижте как тези младежи разбиха пейка в Борисовата градинка на Бургас (ВИДЕО)
Окръжен съд-Бургас попълни екипа си с нов младши съдия
Официално! Никола Цолов с първа реална крачка към Формула 1
ГЕРБ си изми ръцете с Десислава Атанасова! Отрекоха се от нея след скандалния полет с Пеевски: Било „частен живот“!
Български бизнесмен влезе в щаба на Новак Джокович за „Уимбълдън“
Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия
Имотният балон се охлажда: Търсенето на жилища спадна с 20%, лихвите у нас вървят към изравняване с Европа
Димитър Николов: Горд съм, че управлявам град, в който Руси Куртлаков твори и дарява добро
Николай Димитров: Първата изложба на потребителите от Дневния център за пълнолетни лица с увреждания показа напредък в социализацията им
Спират три инсулина – УМБАЛ Бургас кани диабетици за смяна на терапията
Д-р Веляна Господинова от Айтос получи лекарска диплома в народна носия с българското знаме
Безплатни обиколки на Бургас за осма поредна година от Burgas Free Tour
