Скандал: Посрещнаха жената на Нетаняху с хляб, тя го хвърли на земята
Сара Нетаняху била в лошо настроение още при излизането
Съпругата на премиера на Израел Бенямин Нетаняху – Сара, хвърли на земята хляба, с който двамата бяха посрещнати при посещението им в Киев. Във видеото се вижда как веднага след слизането по стълбичката от самолета Сара и Бенямин Нетаняху са посрещнати от три момичета с украински носии, които им предлагат хляб.
Израелският премиер отчупва парченце от хляба и го изяжда. След това отчупва второ залче, което подава на жена си. Сара Нетаняху озадачено поглежда парченцето хляб и го хвърля на земята. В мрежата реагираха негативно на постъпката на Сара Нетаняху, пише РИА Новости.
„Това е неуважение не само към украинците, но и изобщо към славяните“, пише Art Nord. „Постъпката е, разбира се, скотска. Можеше просто да откаже, оправдавайки се с диета“, написа Александър Безенчук. Някои обаче оправдават поведението й. „Просто го изпусна, не я съдете строго“, пише delafeur.
Израелски медии посочват, че съпругата на Нетаняху е била в лошо настроение още на летището преди излитането за Киев. Тя се разсърдила на командира на самолета, че не я бил поздравил по подобаващ начин при качването в самолета.
Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория
Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас
Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове
Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани
Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни
Български фирми могат да кандидатстват за 100 000 евро по програмата DIANA на НАТО
Тези зодии получават шанс, който идва веднъж на 12 години
Как OnDrive променя обслужването на автомобили на локално ниво?
След Камелия и "Луда по тебе", Джокович посегна и на Бангаранга
Най-шокиращите трагедии в света на екстремните спортове
Една от най-големите групи за трафик на мигранти у нас е действала в Айтос, разбиха я при мащабна акция
Петролът поевтинява, но кога ще паднат цените на горивата

Еврейска им работа!