Нефтохимик обявява прием на деца, родени през 2013 г
Техен наставник ще е младият и перспективен треньор Васил Цветанов
Нефтохимик започва селекцията на отбор за деца, родени през 2013 г. През тази спортно-състезателна година малките футболисти ще получат първите си футболни уроци и ще придобият умения и опит, а от следващия сезон ще бъдат участници в регионалното първенство на БФС.
Техен наставник ще е младият и перспективен треньор Васил Цветанов.
Занятията ще се провеждат в понеделник, сряда и петък, от 18:00 ч., в спортен център „Изгрев“. За повече информация – тел. 0897383423 или на място в спортния център.
Академията на Нефтохимик има дълга традиция в изграждането на елитни спортисти. Малките таланти, под ръководството на опитни специалисти, ще извървят вълнуващия път към големия футбол.
Те ще усвоят добродетели като трудолюбие, дисциплина, отговорност и честност. В школата на Нефтохимик тренират близо 200 деца, разделени във възрастови групи. „Зелените“ отбори участват в първенствата и турнирите на БФС и постигат чудесни резултати.
Тази вечер е големият концерт на Тони Димитрова в Бургас, билетите са разпродадени
Слънчев бряг отново потвърди славата си на Меката на ментетата: 3709 „маркови“ артикула паднаха в полицейски капан
ПП-ДБ заговориха за тиха чистка в образованието, Бургас е сред визираните
Хванаха трима варненци в крачка край Иракли, тарашели паркирано Рено
ПТП затапи ключов булевард в Бургас, пернишки Хюндай нацели бургаско Субару
Чиновниците получават хоум офис до два дни седмично, парламентът решава след ваканцията
След мигрантската вълна в Сеута: Изчезват котки, намират разкъсани животни и полуизядени птици
Наркоофанзива по Южното Черноморие: Петима с дрога задържани от Синеморец до Слънчев бряг
Петър Янков: Сушата по Дунав е сравнима с 1947 г.
Пациентска организация алармира: Болници изискват кръводаряване като условие за лечение
Почина дългогодишен оператор на БНТ
Акула ли е? Огромна риба влезе сред плувците на гръцки плаж и предизвика паника
