Слави Трифонов: Социолози, политолози, всичколози - пишете, говорете, а аз ще направя това...
Шоуменът се разгневи на прогнозите, че събира под 2 % подкрепа
Слави Трифонов се разгневи на прогнозите, че събира под 2 % подкрепа. Преди минути той публикува следния коментар в профила си в социалната мрежа фейсбук:
Слави Трифонов – новият Бареков, дърпа гласове от "Воля" и "Атака"
В последното предаване на “Шоуто на Слави” обявих, че с моя екип ще правим телевизионен проект. И тъй като това не е достатъчно, обявих, че ще реализирам и политически проект.
От тогава до днес чета всякакви неща за себе си и за това какво ще правя. Чух и всевъзможни сценарии за бъдещето си. А това е прекрасно. Защото провокирам свободата на словото. Какво по-хубаво от това? Може пък да се пооткъснем от това достойно за недемократичните държави 111-о място.
Така че, социолози, политолози, всичколози, вие си пишете, говорете, мислете, пък аз ще направя това, което съм казал на 31 юли. Ще направя това, което ми позволява законът и моралът. Пожелавам успех и на вас, и на себе си.
Семеен разрив в Холивуд: Още две от децата на Брад Пит искат да премахнат от имената си фамилията му
Франция и Англия в битка, която никой не иска: Дешан се сбогува, Мбапе гони Златната обувка
Семеен разрив в Холивуд: Още две от децата на Брад Пит искат да премахнат от имената си фамилията му
18/07/2026, Събота 09:00
1
Емрах остана без книжка за година, но обеща да не ходи пеша
Емоционалната изповед на Тихомир Янакиев развълнува Созопол навръх празника на града (ВИДЕО)
Дневен хороскоп за 18 юли: Любовта носи изненади
Витанов: Коалицията на желаещите заобикаля решенията на ЕС и НАТО
САЩ засилиха атаките срещу Иран: Мостове рухнаха, летище бе поразено, жертвите са най-малко 8
Гълъб Донев: Дефицитът може да падне под 3 процента през 2028 година
Свлачище погуби 8 души в Китай, 34 остават затрупани под калта
Японец на седмото небе от щастие, стегна куфарите за Бургас
Обичана учителка почина вследствие на огромен стрес
Киевската интрига породена от лош театър на Велислава Петрова и Радев или от Брюксел

Добре че и Азис не е решил да прави партия и той, че тогава да ви видя кой ще изберете!
Ганьовци прости.. Слави едно семейство неможа да създаде барабар с всичките си пари сега щял да "оправя" държавата хаха