Срещу 2 бутилки уиски: Фотограф снимал трупа на Монро
Дал подкуп, за да влезе в моргата в Ел Ей
Телевизионният канал "Фокс нюз" ще излъчи нва 18 август нов документален филм за смъртта на холивудската легенда Мерилин Монро през 1962 година, съобщава в."Дейли мейл".
В лентата се разказва за фотографа Ли Уайнър, който служейки си с подкуп, успял да се вмъкне в моргата в Лос Анджелис и да заснеме голия труп на Монро, няколко часа след като била закарана там. За тези факти разказва синът на фотографа Девик.
Баща му успял да подкупи охранителите на моргата, като им предложил две бутилки уиски. След това папаракът спокойно влязъл в помещението, където се съхранявал трупът на актрисата. Уинър успял да заснеме множество кадри, които издпратил на сп. "Тайм".
В това число и знаменитата снимка на безжизнената Мерилин с картонче на палеца. Общо били заснети три фотоленти. Две от от тях, включително с голия труп на самоубилата се холивудска дива, фотографът скрил в сейф.
Той си дал сметка, че са прекалено шокиращи, за да бъдат показани. Ли Уинър починал през 1993 година, без да разкрие къде се намират двете скрити ленти.
Отиде си Дан Симънс, бащата на култовата сага „Хиперион“
Петролът може да поскъпне до 100 долара за барел
Лунна диета за март 2026
Ню Йорк Таймс”: ЦРУ е следило Хаменей месеци преди фаталния удар
Поразиха танкер край бреговете на Оман, екипажът е евакуиран
Къде на Балканите си връзват мартеници
Иранската национална телевизия съобщи за смъртта на Хаменей, с плач в ефир
Председателят на ЦИК Камелия Нейкова: Няма проблеми с машините за гласуване
Убиват Распутин с отровен кекс, вино и 3 изстрела
Стартира дългоочакваният ремонт на сградата на Районно управление - Приморско
DARA призна: "Bangaranga" беше фаворит и в моето сърце
