×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Разбита е банда за пране на пари с 600 000 евро, 70 кг. наркотици и боеприпаси
  • Украйна разби престъпна мрежа, изпрала $13 млн. в отбранителния сектор
  • Рекорд: За 9 минути три пъти заснеха 18-годишен от Смолян да фучи с 138км/час
  • Паркингите по морето вдигнаха цените, на Златните искат по 15€ на ден
  • Нови земетресения разлюляха съседна Турция
  • Продължава ремонтът на ул. „Христо Ботев“
  • Снежна буря връхлетя Москва
  • 17% повече вода в язовирите тази пролет
  • По-скъп курорт до 30 на сто
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Как 5 кашона се оказаха пълни с кокаин вместо с банани


Как 5 кашона се оказаха пълни с кокаин вместо с банани
Управителят на склада(вляво) отказа коментар, базата е затворена, а в момента криминалисти проследяват пътя на пратката
17 Август 2019, Събота, 12:27 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: авторът

Служител от склада на „Интер цитрус“ е открил пратката, веднага е сигнализирал на полицията

Както Флагман.бг пръв съобщи по-рано днес рекордно количество чист кокаин бе открито в кашони с банани в митнически склад.(ВИЖТЕ ТУК)

Криминалисти в този момент са в базата на „Интер цитрус“ ООД, където внимателно проверяват пътя на пратката, а той се оказа изключително интересен, показва неофициалната информация, до която достигна Флагман.бг.

Пратката пристигнала в Бургас преди повече от 40 дни, бананите са приети в склада на „Интер цитрус“ ООД, след което са ескортирани до друга точка в България, където са оставени да зреят  - при най-добрите условия, за да се извърши този процес. Това била обичайната практика и се прилагала от години.

Преди няколко дни кашоните отново били върнати в Бургас, за да се пристъпи към пускането им в магазинната мрежа.

Тази сутрин, служител на склада, който е сортирал продукцията преди тя да мине финална проверка, се е натъкнал на шокиращата находка. В кашоните имало само ред банани, които да скрият пакетите с кокаин. Точното количество все още се уточнява, но със сигурност става въпрос за рекордна пратка от над 120 кг чист кокаин.

Веднага е подаден сигнал в  ОД на МВР-Бургас и Митница Бургас. Към момента текат следствени действия и липсва официална информация.

Репортер на Флагман.бг посети базата на „Интер цитрос“. Управителят категорично отказа коментар, а на място видяхме криминалисти, които детайлно проверяваха книжата на фирмата и пътя на кокаиновата пратка.

По всяка вероятност кокаинът е попаднал съвсем случайно в тази пратка за България и повече от месец е разнасян от склад на склад.  

Очаквайте подробности!

 


В категории: Крими


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
13
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Дори Анчелоти не е виждал такова "чудо" като Неймар Дори Анчелоти не е виждал такова "чудо" като Неймар 27/04/2026, Понеделник 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Барселона готви трансферната бомба на 2026 година Барселона готви трансферната бомба на 2026 година 27/04/2026, Понеделник 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия е най-добрият партньор за вас? Коя зодия е най-добрият партньор за вас? 27/04/2026, Понеделник 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Драма на пешеходна пътека, майка и дете в болница Драма на пешеходна пътека, майка и дете в болница 27/04/2026, Понеделник 19:20 0
13
Коментара по темата
13.
Управителят
18.08.2019 21:52:03
0
2
Не съм полицай, господин трафикант.
12.
Ай стига
18.08.2019 10:03:08
0
0
Кюфтенце то и този ли свидетелче срещу Митьо
11.
??????
17.08.2019 19:22:15
1
2
Ха-ха, чак ми се иска да повярвам , че е ГРЕШКА,
10.
Толупа и Кифтето
17.08.2019 13:42:59
23
5
Са свидетели срещу Митьо, но Митьо излиза и ще има трупове. Кифтета тулупи Крави всички са трупове.
9.
Мафия
17.08.2019 13:39:28
29
20
"По всяка вероятност кокаинът е попаднал съвсем случайно в тази пратка за България и повече от месец е разнасян от склад на склад."

Ами ако е друг сценария...
Въпросните 5 кашончета, са част от 10 тона кокаин внесен безпроблемно в страна със съдействието на полиция, митничари и и други по веригата. Разтовараили са основната част и са "забравили" и върнали обратно тея 5 кашончета за западна Европа... Това нещо е покровителствано от държавна машина. Не вярвайте на това което ви кажат мафиотите и лакейите им от гроб.
Идват избори трябва да се плаща за циганските гласове.
8.
Часовникар
17.08.2019 13:32:38
3
18
Да бе, да. Ходил напред-назад и Случайно открит. Стока за милиони не се открива случайно. Чия е, ще разберем скоро от криминалните хроники.
Много избити ще има. За такава издънка няма прошка. Примери много. Ще хвърчат глави.
7.
Джаро
17.08.2019 13:26:28
14
7
Иво, нали ти казах да внимаваш, бе, джендър! Сега, когато свалиха и Стани богат от ефир и съм безработен, и тази пратка за има-няма 20 милиона лв ми прецака, и сега какво да правя? Аз на борсата няма да ходя, така да знаеш! Искам до края на деня да ми донесеш 20те млн лева, иначе те убивам!!!
6.
До флагман
17.08.2019 13:12:25
1
17
Нали бяха 150 кг. Къде изчезнаха 30 или до края на деня ще намалеят още?
5.
Marinero
17.08.2019 13:09:00
7
9
Рано е за избори, ама коката взе да се появява тук там както обикновенно преди избори.
4.
Очите нарконоса
17.08.2019 13:05:17
2
17
Не ги изпях аз, аз вече не съм доносник. Божо Кравата ми каза че съм шматка и ще му пръцна на КУ. А.
Оказа се прав защото аз дадах показания а той се оказа тарикат и на свобода, а аз ревящ инвалид и съм в ареста.
3.
Спец
17.08.2019 12:41:36
29
25
Не е случайно брат! Просто са замесени и митничарчета и полицайчета и общински служителчета и местни гаменчета.
2.
дядо
17.08.2019 12:37:30
40
19
Мдаммм,не се ли отчетеш на копоите на Боко,вътре си с двата крака!
1.
Тъпаци
17.08.2019 12:34:03
3
41
За кво го снимате човека ве идиоти прости ???
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Нов удар по производител на синтетичните наркотици в Бургас: разбиха му лабораторията за метамфетамин Нов удар по производител на синтетичните наркотици в Бургас: разбиха му лабораторията за метамфетамин Полицията в Бургас задържа 38-годишният рецидивист Семейството, което показва, че мечтите нямат граници гостува в Бургас, за да представи вълнуващата си книга Семейството, което показва, че мечтите нямат граници гостува в Бургас, за да представи вълнуващата си книга Те са едни от най-известните български пътешественици, а новата им книга е страстен разказ за изпитания, за вътрешни съмнения, за преодоляване на препятствия и за истинския смисъл на пътуването Ужасна катастрофа на магистрала „Тракия“: Тир излетя от пътя след сблъсък с лека кола Ужасна катастрофа на магистрала „Тракия“: Тир излетя от пътя след сблъсък с лека кола Единият от шофьорите дал положителна проба за наркотици Бойко Борисов отговори на Вежди за девойката: Бих ли допуснал някой друг да решава кой да е в листите Бойко Борисов отговори на Вежди за девойката: Бих ли допуснал някой друг да решава кой да е в листите На националната среща в Пловдив присъстват областните координатори, бивши и настоящи депутати, ексминистри, кметове и други знакови фигури Съдия зове за промени в закона, за да не е ВСС магнит за службогонци и прокурорите да не са на каишка Съдия зове за промени в закона, за да не е ВСС магнит за службогонци и прокурорите да не са на каишка Не бива главният прокурор да има влияние върху кариерата им, подчерта той Цветан Цветанов: Народът избра Радев, защото е жертва на статуквото, но зрее социално напрежение Цветан Цветанов: Народът избра Радев, защото е жертва на статуквото, но зрее социално напрежение  Дефицитът е 6% от БВП, а политиците казват, че трябва да е до 3 на сто и разходите трябва да бъдат орязани, обясни той Флагман.бг разкри строителния фараон Пилипенко, той взе пари за 160 апартамента на зелено в Бургас и ги заряза на Акт 14 Флагман.бг разкри строителния фараон Пилипенко, той взе пари за 160 апартамента на зелено в Бургас и ги заряза на Акт 14 Продължават преговорите между едноличната му фирма "Дисконт 29" и възложителя на незавършения жилищен комплекс "Ариа 2" в новия бургаски кв. Хоризонт, но засега без резултат Успех за каратистите от КК „Сансай” на международния турнир в Истанбул Успех за каратистите от КК „Сансай” на международния турнир в Истанбул Те завоюваха 4 златни медала, 7 сребърни медала и 6 бронзови медала, доказвайки, че Бургас е едно от водещите места за карате в България Гълъб Донев става председател на парламента Гълъб Донев става председател на парламента Той трябваше да стане министър на труда и социалната политика, но Румен Радев очевидно е имал други планове за един от най-доверените си  17% повече вода в язовирите тази пролет 17% повече вода в язовирите тази пролет Преливат някои язовири, а други са близо до 100% запълване - мерки за осигуряване на свободни обеми чрез изпускане на водни маси
Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада" Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада" Разбира се, двете звезди по-късно успяват да изградят приятелство по време на снимките на първия филм и създадоха един от най-иконичните киноленти на всички времена След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  Бурният вятър в Румъния доведе до инциденти, щети в 72 населени места и прекъсвания в електрическото захранване Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! В тази класическа история малко куче лае силно по по-голямо животно, за да привлече вниманието му Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Предложението е било отправено чрез посредниците от Пакистан САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха Южното командване твърди, че съдът е бил свързан с нелегална търговия, но доказателства не са представени публично Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Съпругата и детето му останаха на хиляди километри – шенгенските визи не дойдоха навреме Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Заподозреният, когото Тръмп описа като „болен човек“, е арестуван Тръмп отмени мирните преговори с Иран Тръмп отмени мирните преговори с Иран В пакистанската столица днес трябваше да пристигнат емисарите Стив Уиткоф и Джаред Къшнър, за да разговарят представители на Иран Почина общински съветник от БСП Почина общински съветник от БСП Поклонението ще се състои на 25.04.2026 г. от 14:00 часа в обредния дом в гробищен парк "Чаира" Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея "Покачването на цените и реформите в съдебната власт са първите две предизвикателства, с които ще се срещне управлението. Бюджетът е нещо повече от просто справяне с цените", каза доц. Буруджиева
Вежди Рашидов за ГЕРБ Вежди Рашидов за ГЕРБ Нова звезда, някаква девойка, командва и кадрува в ГЕРБ Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят:
- Много мъже ми пишат. Ставам все по-популярна.
- Ооо, това не е нищо! На мен ми пишат и жените им.
Виц на деня Виц на деня - От колко време си женен?
- Ами от 45 години.
- Еха, а кога беше най-щастливия момент в живота ти?
- Преди 46 години.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Баба проповядваше милост и любов към ближния си и винаги се караше с всички.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори