Заловиха след стрелба издирвания за убийството на 7-годишната Криси в Сотиря
Новината беше потвърдена от вътрешния министър Младен Маринов
Хванаха предполагаемия убиец на детето в Сотиря, съобщава NOVA. 7-годишно момиченце беше изнасилено и пребито до смърт в сливенското село. По-рано днес полицията съобщи, че издирва 21-годишният Мартин Стоянов Трифонов, за жестокото убийство на 7-годишно момиче. Той преди е лежал в затвора за блудство.
Тежкото престъпление е станало в четвъртък вечерта в сливенското село Сотиря. Детето е било изнасилено и пребито до смърт.
Намерено е в дере в селото. Силите на реда издирваха предполагаемия извършител по земя и по въздух.
Издирваният за убийството на 7-годишно момиче в сливенското село Сотиря е задържан, съобщи пред bTV вътрешният министър Младен Маринов. Задържан е в района на селото, прострелян е в краката при опит да избяга, уточни Маринов.
Няма опасност за живота му. „Заподозреният е 21-годишен Мартин Трифонов. Той е безработен, асоциален тип, няма приятелства, семейството му е в много тежко финансово положение, той е без образование”, заяви по-рано главния секретар на МВР гл. комисар Ивайло Иванов в сливенското село Сотиря.
"Осъждан е и е лежал в затвора за прояви на блудство към негова близка", допълни още главният секретар на МВР. Хората от селото твърдят още, че издирваният е лежал в затвора за кражби. Свързват името му и с фатален инцидент, станал преди година.
Три зодии, за които краят на януари 2026 ще бъде съдбоносен
Фенове на ЦСКА събраха 10 хиляди евро за Любо Пенев
България пред мач с държава с население от 50 хиляди души
Обир на инкасо близо до столицата
Най-добрата година за автомобилния пазар в България
Бивша звезда на Левски стана наркопласьор?
Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България
Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела
Русия отвръща на удара: Москва съди Европа за $200 милиарда!
Иранските властимащи изнасят парите си към Дубай
Х се срина
Бивша NFL звезда съди екссъпругата си след признание, че пенисът му бил като три кенчета Кока-Кола
