×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • През август се очакват жеги до 44 градуса, а след това рязко захлаждане и бури
  • Разработват нови инфрачервени колани за по-висока пътна безопасност
  • От 2027 г. пенсионните фондове влизат в инфраструктурни проекти и стартъпи
  • Започна ремонт на отводняването по магистрала „Тракия“
  • Финансови анализатори призовават за инвестиране на спестяванията вместо държане в банка
  • Американската армия разкри изпитанията на нова система за електронна война
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлия: Този вход в ж.к. "Възраждане" е на косъм да рухне, кой ще отговаря, ако стане инцидент?


Бургазлия: Този вход в ж.к. "Възраждане" е на косъм да рухне, кой ще отговаря, ако стане инцидент?
Така изглежда входът на блок 36 в комплекса, от тук минават ежедневно майки с деца и възрастни хора, които не биха могли да реагират, ако плочата се срине
14 Август 2019, Сряда, 18:30 ч.
Автор: Флагман.Бг снимка: Георги ПЕТРОВ

Вижте и каква мизерия е станала в района, наистина панелките са стари, но със сигурност има вариант да изглеждат малко по-лицеприятно и да не застрашават животи, пише ни Георги Петров

Жители на бургаския ж. к. "Възраждане" сигнализират за опасен вход на панелен блоки, който застрашава жителите и минувачите в района. Георги Петров, който е баща на малко момченце и живее в района, снимки в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН". "Така изглежда входът на блок 36 в комплекса, от тук минават ежедневно майки с деца и възрастни хора, които не биха могли да реагират, ако евентуално плочата рухне, а тя е на косъм. Кой трябва да предприеме мерки, за да не се случи инцидент? Вижте и каква мизерия е станала в района, наистина панелките са стари, но със сигурност има вариант да изглеждат малко по-лицеприятно и да не застрашават животи", ядосват се хората от района. 

Пишете ни за проблеми в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН" или на [email protected]




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Димитър КИРЯКОВ 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 30/07/2026, Четвъртък 20:00 0
Димитър КИРЯКОВ Бургас се превърна в център на бойните спортове Бургас се превърна в център на бойните спортове 30/07/2026, Четвъртък 19:21 0
Димитър КИРЯКОВ Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй 30/07/2026, Четвъртък 19:00 0
12
Коментара по темата
12.
Милена
15.08.2019 11:31:46
0
2
Над 10 години минавам покрай този вход и трябва да ви кажа, че едва преди няколко години пътеката водеща от тротоара към входа беше засипана с чакъл. Явно беше, че след както е построен блока /някъде в началото на 90-те г./, никога околоблоковото пространство не е облагородявано/довършено/ и близо 20 г. гордите собственици на апартаменти в този вход са газили в калта без да си мръднат пръста, за да направят нещо за себе си. Най-вероятно и сега чакат някой да свърши тяхната работа. Питам се дали така чакат някой да им поправи прага на къщата на село, в която може би още живеят бабите и дядовците им, защото така или иначе почти всички сме с корени някъде там в някое село.
11.
Пурко
15.08.2019 00:41:54
0
7
Така като гледам, плочата лежи на фондамент. Тя няма да падне, но е хубаво да се поразкопае, да се направи кофраж, и се излее бетон, с цел, водата да не продължава да го руши. Хубаво е и да се погледне наклона на тротоара, който трябва да е към улицата. Явно водата се задържа там и за това пропада. Работа за един ден. В нашия вход, ние си правим ремонтите. Иска се организация, а тя зависи от домоуправителя и живущите там.
10.
Smith
14.08.2019 21:17:07
1
19
Време е селяндурите в Бургас да проумеят, че собствеността върху имот освен права, поражда и задържения. Едно от тези задължения е поддръжката на сградата. Та вместо да се чудят кой да им поддържа коптора, да си съберат пари и да действат. Ако някой няма пари за поддръжка - продава си апартамента и се мести в сграда, която може да си позволи. А ако са събрани голям процент тъпунгери и се правят на интересни - общината прави неотложните ремонти с цел да предпази околните и си възстановява парите по съдебен път.
9.
хахо
14.08.2019 20:42:44
0
5
Ще отговаря филанкишията или арменския поп
8.
до az
14.08.2019 20:38:31
0
6
Явно си изкарал голям късмет,трябва да пуснеш фиш.Не зависи от това къде живееш,а с кои и какви съседи.Четири кооперации смених за последните години в различни квартали на Бургас и сега съм си най-добре живеещ в къща с двор.Апартаментите са под нае,да свикват ямболии и прочее с бургаската градска действителност!
7.
писюра от входа
14.08.2019 20:32:20
0
2
Боли ме фара,та дори и тоа стар скапан панел да падне!Я съмна най-горнию етаж,да му мислат тез отдолу върху кпитоа падна,ха,ха,ха...
6.
AZ
14.08.2019 20:29:51
3
15
Не мога да разбера народо-психологията българска. Тук има един, който винаги пише когато става реч за Меден рудник. Та пиша му аз на този каун, че откак избягах от т.н. централна част и се преселих в подценения по някаква неясна за мен причина комплекс от хора нестъпвали там, се освободих от подобни дррбни битовизми и проблеми. Според мен по-възрастните хора живеещи в панелките си мислят, че някой им е длъжен. В стария ми дом в райна между Ботева и Сливница го имаше същия проблем. Днес живея в нова кооперация с млади и разбрани хора, за които поддръжката на общите части е същата, като поддръжката у дома. Радвам се на чистота и безпрепятственост, на каквито до сега не съм попадал.
5.
Bai
14.08.2019 20:10:29
3
9
Общината го оправя чрез техните си фирми и взима парите от собствениците, в десеторен размер. Кво толкова му мислят тея кауни?
4.
Goshy
14.08.2019 19:59:22
3
10
Що за идиот би пратил такива снимки и да питай КОЙ?
Дайте дарителска сметка да им оправим входа на тия постиняци..
3.
RE-1
14.08.2019 19:31:48
0
10
Навсякъде е така. Даже в т.н."Елитен квартал".
Иначе все по кафенетата и магазините.
2.
Бург
14.08.2019 19:00:24
1
39
Този вход си има собственици, които са ДЛЪЖНИ да си поддържат имота. Въпроса, КОЙ трябва да се погрижи е изключително глупав. Трябва да се погрижат собствениците.
1.
очевидец
14.08.2019 18:37:34
1
27
Ако знаете колко писюри живеят в този вход - всеки чака на другия и накрая нищо
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Пико под стелката и дрогиран зад волана: Двама арестувани в Поморие Пико под стелката и дрогиран зад волана: Двама арестувани в Поморие Автомобилът е бил спрян около 18 ч. за рутинна проверка 250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15% 250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15% Семействата се насочват към по-малки жилища, докато високите офертни цени задържат имотите по-дълго на пазара Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши В южна Румъния кладенци пресъхнаха, а стопаните вече посягат към фуража, приготвен за зимата Азис пее "Аман, аман от п*дали" в Морската градина на Бургас Азис пее "Аман, аман от п*дали" в Морската градина на Бургас Ромският славей представи новата си песен, докато хапва бургаски кебапчета върху капака на скъп джип в Морската градина Хип-хоп на плажа: 2Bona и Криско с дневни партита в Bedroom Beach Хип-хоп на плажа: 2Bona и Криско с дневни партита в Bedroom Beach Две големи дневни партита ще съберат феновете на балканския трап и най-силните хитове на родната сцена Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Бургас се превърна в център на бойните спортове Бургас се превърна в център на бойните спортове Само ден преди официалното теглене за историческото събитие BRAVE 107, част от най-големите звезди на организацията направиха открита демонстративна тренировка, която събра стотици фенове Без сделка за „златния имот“: Созопол спря продажбата към фирма, свързана с бащата на Константин Бачийски Без сделка за „златния имот“: Созопол спря продажбата към фирма, свързана с бащата на Константин Бачийски Лицензиран оценител е изчислил, че "Е енд К" ООД може да придобие общинския имот за 260 евро за кв.метър, цената се стори обидно ниска на съветниците и те отхвърлиха предложението Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй Двата блока работят по график, а министър Ива Петрова потърси съдействие от Сърбия Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост Новата рискова карта показва къде КАТ трябва да насочи патрулите и камерите преди следващата тежка катастрофа
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро Инспекторите провериха 2252 бизнеса по островите и курортите, а при тежките нарушения затвориха обекти Иран предупреди България заради американските самолети в Безмер Иран предупреди България заради американските самолети в Безмер Техеран поиска решението да бъде преразгледано, София отрече участие във военни действия Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро Световният шампион избра прочутия комплекс край Барселона заради близостта до клубната база, спортните съоръжения и строгата охрана 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август 4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август Сблъсъкът край кратера Айнщайн се очаква в 09:35 часа българско време и не носи опасност за Земята Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене Чревните бактерии превръщат хранителни вещества в метаболит, който влияе върху електрическата активност на сърцето Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Тихата катастрофа на пазара на труда: Как 90 % ще останат без работа Икономистът предупреждава за трайна безработица, растящо неравенство, посегателства срещу творците и военни решения извън човешкия контрол Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Капаро, блокиран профил и несъществуваща квартира: Българи изгоряха с оферти за Гърция Измамниците крадат снимки на реални апартаменти, предлагат ниски цени и прекъсват връзката след банковия превод Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Шок в детски лагер в Равда: Изведоха 17 деца заради опасни храни Инспектори откриха храни с изтекъл срок и продукти без документи за произход при акция на пет институции Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Лукс без граници: Как живеят Роналдо и Джорджина в Саудитска Арабия Футболната звезда и годеницата му съчетават семейно спокойствие с дизайнерски тоалети, редки бижута, частни полети и ваканции край Червено море Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата Зукърбърг към Вашингтон: Забраната на китайски ИИ модели няма да спечели надпреварата Ръководителят на Meta предупреди, че ограниченията могат да затвърдят властта на няколко технологични гиганта, вместо да направят САЩ по-конкурентни
Томислав Дончев Томислав Дончев В политическия живот понякога трябва да можеш да гълташ жаби, за да върви държавата Виц на деня Виц на деня - Честито! Отдалеч се познава, че си се оженил! Ризата ти е перфектно изгладена!
- О, да! Това е първото нещо, на което жена ми ме научи!
Виц на деня Виц на деня Срещат се двама плейбоя.
- Кажи, с коя спиш сега?
- Срам ме е да ти кажа...
- Хайде бе какво толкова!
- Ами... с жена ми.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В България сглобките и коалициите се разпадат по-бързо от евтините мебели.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори