Неделчо Матушев пое Спартак Варна
Матушев ще проведе първа тренировка с тима днес, а в петък ще дебютира при гостуването на Ботев (Гълъбово) в Стара Загора
Бургаският специалист Неделчо Матушев пое втородивизионния "Спартак"(Варна).
Матушев се разбра за договор с шефа на Управителния съвет на клуба Борислав Георгиев вчера в Бургас. "Още преди седмици се свързахме с Матушев, но днес (б.р. вчера) вече постигнахме договорка. Той ще подпише за една плюс една години и целта пред него за този сезон е добре известна - да утвърди отбора в групата", Георгиев, цитиран от "Петел".
Матушев ще проведе първа тренировка с тима днес, а в петък ще дебютира при гостуването на Ботев (Гълъбово) в Стара Загора.
Както е известно той е бил треньор на Спартак Варна в елита в периода 6 март – 1 май 2007 година. В кариерата си е бил още треньор на Нехтохимик, Черноморец (Бургас), Черноморец (Поморие), Пирин (Благоевград) и Локомотив (Пловдив).
38-годишен преби жестоко приятелката си, а после взе трион и...
Не стигат ремонтите и катастрофите, ами и разсипан асфалт ограничава движението по магистралата
Пожар изпепели 6 коли на паркинг, умишлен палеж ли е (ВИДЕО)
Сплав от емоции, вяра и музика: Тържествен и вълнуващ финал на „Достойно есть“
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство
Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция
Васка е най-чаровната катаджийка у нас и е необвързана
Ужасът с домашните любимци е навсякъде! Спасиха куче и котка, прекарали над 4 дни заключени на тераса (СНИМКИ)
Гордост за България! Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата
Неочакван обрат в опита за съставяне на правителство
Селска манджа с печени чушки и сирене – стара българска рецепта, която ухае на лято и домашен уют
Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ)
