Спипаха 23-годишния Георги от Бургас с чиста кока за над 1000 лева
Бургазлията се разминава с условна присъда, след като признава вината си
23-годишният Георги Динев от Бургас е спипан с чист кокаин за над 1000 лева при акция на РУ-Созопол, научи Флагман.бг.
Бургазлията в последните два месеца е работил в Созопол, имал е квартира на ул.“Рибарска“ и бързо е попаднал в полезрението на местните криминалисти. Те са го изненадали и са открили в мъжката му чанта 5 грама супер качествен кокаин, който цени на съдебната система е на стойност 1116, 94 лева. Става въпрос за дрога с чистота на съдържание близо 70 %.
Георги Динев е направил пълни самопризнания и тъй като е с чисто съдебно минало се размина със сравнително лека присъда.
Днес той бе осъден от Районния съд в Бургас на три месеца условно с 3-годишен изпитателен срок.
По информация на Флагман.бг Георги е от ж.к.“Изгрев“, до този момент не е попадал в полезрението на разследващите, работил в сферата на туризма. Пред ченгетата твърдял, че супер чистата кока не била за продажба, а за лична употреба.
Това е пореден удар срещу наркоразпространението в Бургаска област. През последните месеци, тихо и последователно се арестуваха куп големи дилъри, но тъй като пазарът не търпи празни пространства, веднага се появяват техни наследници.
Любов, кариера и приятелства според вашата зодия
Зодията с най-добро чувство за хумор според астролози
Жълт код за интензивни валежи и гръмотевици в събота
Зодията с най-добро чувство за хумор според астролози
15/05/2026, Петък 20:30
0
Първи голям удар на фаворита в Джирото
Готварство за начинаещи - препоръки
Зеленски гневен след мащабна руска атака
Извънредно: Зрелищна катастрофа до хотел "Мираж" в Бургас - шофьор обърна колата си по таван
Любов, кариера и приятелства според вашата зодия
15/05/2026, Петък 19:00
0
Ивайло Мирчев с разтърсваща реакция след драмата с агресивен шофьор
Велик вратар пред бургазлия: Имам 800 мача, нормално е да ги забравям
Гръцкият Сървайвър завърши с ампутация, спряха сезона
Ратко Младич поиска да излезе предсрочно на свобода, защото е твърде стар
Край на поскъпването на имотите

Номер 8 Ивайло ми как така незнаещ иди питай къде живее там и да не мислиш че си се объркал като видиш къщата даа голяма е от заплати полицейски я направи и по Коледа от елхите хахаа иди виж и ще я намериш гората му и не само там дядо Коледа му е поръчал много и той на няколко гори елхите полива
Хахаха