×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Благо Георгиев се обясни в любов на Златка


Благо Георгиев се обясни в любов на Златка
Намерих човека и жената, която винаги съм търсел, пише Джизъса
14 Август 2019, Сряда, 17:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Маци, благодаря ти, че те има, написа Джизъса

"Маци, благодаря ти, че те има и че си с мен. Обичам те безкрайно!!!!“. С тези думи Благой Георгиев се обясни в любов на Златка Райкова. Футболистът използва Instagram, за да напише емоционален пост по случай една година от тяхната връзка

„Измина една година !!!! Една година, откакто сме заедно. Една година, в която на нас ни се случиха неща, за които някои хора трябва да чакат цял живот. Но не това е най-важното. По-важното е, че аз намерих човека и жената, която винаги съм търсел. Намерих любовта, която така и не намирах. Намерих приятеля, на който мога да разчитам винаги. Намерих човека, който ще застане винаги зад мен без значение обстоятелствата“, пише Джизъса.

Любимият на Златка е публикувал тяхна обща снимка от началото на тяхната връзка. Развълнувана от изненадата, тя веднага му отговори с романтично послание: „Любов моя, за една година ти ми даде всичко, за което някога съм мечтала! Дай Боже, да сме винаги заедно и да се обичаме, както го правим сега всеки ден! Винаги до теб, винаги до мен!“.

Златка Райкова и Благой Георгиев влязоха в къщата на „VIP Brother“ малко след като започнаха да излизат заедно. Още там се заговори, че Джизъса ще предложи брак на плеймейтката, след като се похвали в ефир с годежен пръстен.

Имаше и слух, че изкусителката е бременна. Няколко месеца след излизането на двойката от къщата на Големия брат, стана ясно, че тя очаква първото си дете. В началото Златка криеше новината и не качваше много снимки в цял ръст в социалните мрежи.

По-късно тя сама съобщи, че очаква първото си дете, което ще е четвърто за Георгиев. Златка и Благой не са коментирали кога трябва да се роди бебето, но според близки до тях, то ще е момче.


В категории: Лайфстайл


2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Никога не използвайте wifi мрежите в хотелите Никога не използвайте wifi мрежите в хотелите 25/01/2026, Неделя 17:00 1
Михаил ДИМИТРОВ Тези 4 зодии ще бъдат заринати от пари Тези 4 зодии ще бъдат заринати от пари 25/01/2026, Неделя 16:41 0
2
Коментара по темата
2.
Ха ха
14.08.2019 18:17:33
0
4
Големи малоумници. Голяма любов голяма работа.
1.
Не ми пука
14.08.2019 18:05:03
0
4
E много важно
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Голяма промяна - вече ще може да си вадим паспорт с 10-годишна давност, цената е 28 евро Голяма промяна - вече ще може да си вадим паспорт с 10-годишна давност, цената е 28 евро До този момент всички международни паспорти бяха с 5-годишен срок на валидността  Какво спира отказването от цигарите и кои стъпки помагат на пушачите Какво спира отказването от цигарите и кои стъпки помагат на пушачите Никотиновата зависимост е комплексна и изисква индивидуален подход, показват данни на здравни експерти Извънредно! Тежка катастрофа край бургаското село Маринка, има две жертви Извънредно! Тежка катастрофа край бургаското село Маринка, има две жертви На мястото са три линейки, пожарна и много полиция Любо Киров не се разбра с Маги Халваджиян, няма да е жури в Капките Любо Киров не се разбра с Маги Халваджиян, няма да е жури в Капките Другата промяна е, че хитовото предаване вече няма да се излъчва в неделя Силна зимна буря прекъсна електрозахранването на хиляди домакинства в САЩ Силна зимна буря прекъсна електрозахранването на хиляди домакинства в САЩ Около 140 милиона души, или повече от 40 процента от населението на САЩ, са в повишена готовност заради неблагоприятните зимни условия в редица щати Тайните на ДС и една забравена любов: Филмът "Клошар" с първа предпремиера в Бургас Тайните на ДС и една забравена любов: Филмът "Клошар" с първа предпремиера в Бургас Изборът на място за реализиране на това събитие е много специален - част от ключовите сцени се случват в град Бургас, яхтения клуб и бургаския залив, поради което проектът беше подкрепен от община Бургас финансово и логистично Арестуваха кмет от Бургаска област, той обвини полицаите в произвол Арестуваха кмет от Бургаска област, той обвини полицаите в произвол Управникът на с. Светлина е категоричен, че срещу него е упражнен физически и психически тормоз Ромски фамилии  се сбиха в Горна Оряховица заради стара вражда Ромски фамилии се сбиха в Горна Оряховица заради стара вражда Две масови саморазправи в рамките на час наложиха полицейски кордон и арести Тези 4 зодии ще бъдат заринати от пари Тези 4 зодии ще бъдат заринати от пари Това са Овен, Скорпион, Риби и Дева Бизнесменът Зияд Ел Масри стана член на ДПС-Бургас Бизнесменът Зияд Ел Масри стана член на ДПС-Бургас Областният лидер Христо Широков говори за него с уважение, свързвало ги старо познанство
Отношенията между Италия и Швейцария се изостриха Отношенията между Италия и Швейцария се изостриха След освобождаването под гаранция на собственика на бара в Кран Монтана Никога не използвайте wifi мрежите в хотелите Никога не използвайте wifi мрежите в хотелите Въпреки предупрежденията, на практика не винаги е възможно да се избегне използването на хотелски Wi-Fi, особено при пътувания в чужбина Ако това нещо се случи на вашата сватба - няма да оцелеете дълго Ако това нещо се случи на вашата сватба - няма да оцелеете дълго Един от най-неочакваните, но категорични сигнали за бъдещи проблеми според нея е хвърлянето на торта по време на сватбата САЩ призоваха Израел да отвори отново граничния пункт Рафах САЩ призоваха Израел да отвори отново граничния пункт Рафах Американски пратеници настояват за възстановяване на движението между Газа и Египет на фона на крехкото примирие Живеем в толкова измислен свят, в някакви телефони, в които хората показват фалшив живот, каза Алекс Сърчаджиева Живеем в толкова измислен свят, в някакви телефони, в които хората показват фалшив живот, каза Алекс Сърчаджиева Благодарна съм, че нося гените на майка ми, че имам дете от Иван и че съм имала тази любов с него, сподели тя Европейски авиокомпании спряха полетите си до Дубай Европейски авиокомпании спряха полетите си до Дубай Ситуацията в Близкия изток е изключително напрегната Сноубордистка пострада при Седемте рилски езера Сноубордистка пострада при Седемте рилски езера Вдигнаха хеликоптер, за да я спасят Музикалното училище и Държавната опера в Бургас ще си сътрудничат Музикалното училище и Държавната опера в Бургас ще си сътрудничат Партньорството предвижда участие на възпитаници на НУМСИ в репетиции, сценични изяви и извънкласни форми на обучение в Операта, както и пряк обмен на опит с утвърдени музиканти, певци, диригенти и творчески екипи В 18 щата е обявено извънредно положение В 18 щата е обявено извънредно положение Заради зимната буря в САЩ остави 250 000 домакинства без ток Нови разкрития за смъртоносно простреляния в Минеаполис - Алекс Прети Нови разкрития за смъртоносно простреляния в Минеаполис - Алекс Прети Засилва се обществения натиск за независимо разследване и по-задълбочена проверка на действията на служителите
Антон КУТЕВ, депутат от БСП Антон КУТЕВ, депутат от БСП Лявото няма общо с Русия Виц на деня Виц на деня Опитният мъж знае, че трябва да почука, дори когато отваря вратата на гардероба. Виц на деня Виц на деня При доктора.
- Гледам с жена ти сте една кръвна група!
- Ами нормално, докторе, щом вече 20 години ми пие кръвчицата...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Хората те уважават толкова много, колкото полза имат от теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори