×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Поредно меле на юг от Бургас


Извънредно! Поредно меле на юг от Бургас
Блъснали са се два автомобила, единият е ударил и микробус
14 Август 2019, Сряда, 15:20 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимката е илюстративна

Цялата дясна лента е била затворена в продължение на над 30 минути, а задръстванията - огромни

Поредно меле е станало около 14:15 ч. на пътя между Созопол и Царево днес, съобщават за Флагман.БГ свидетели. Катастрофирали са 2 леки автомобила и микробус.

По първоначална информация пострадали няма, но въпреки това на място са пристигнали екипи на Спешна помощ, които са прегледали водачите и спътниците им. Според очевидци сблъсъкът е бил сериозен.

От полицията уточниха току-що за Флагман.БГ, че се касае за удар между два автомобила. Единият рязко намалил скоростта, но заради неспазена дистанция движещата се зад него лека кола го блъснала. От удара първият автомобил се завъртял и се ударил странично в движещ се в другата лента микробус. Нанесени са само материални щети, а цялата дясна лента е била запушена в продължение на над 30 минути, което е предзвикало за пореден ден огромни задръствания.

Това е поредната от серия катастрофи в този участък т.г., които превръщат в кошмар пътуването към Южното Черноморие.
 


В категории: Пътна обстановка


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
18
Коментара по темата
18.
Dr. GT2
15.08.2019 18:07:18
0
0
Снимка д/г от преди 2 седмици към северното черноморие - до с. Горица( до зоологическата градина ).
17.
No matter
15.08.2019 15:28:10
0
0
Хора,не карайте залепени един зад друг.Това не са ви москвичите от съветско време.Сега и среден клас коли ускоряват достатъчно добре за изпреварване.Няма нужда да си миришете задниците броня до броня.Друг е въпросът,че не оставяте дистанция сакън някой да не ви изпревари и да не се набута пред вас.Трепете се тогава.
16.
Отговорен
15.08.2019 10:53:36
0
0
Най-напред добре, че няма жертви!
Статията обаче е пълна с правописни грешки.
Това е ужасно досадно и непрофесионално!
Дори се губи смисъла на изречението!
15.
Какво става с тия катастрофи
15.08.2019 09:22:23
0
1
Всеки ден катастрофа на пътя Бургас-Созопол
Всеки ден ПТП на някое от малките кръгови кръстовища в града
14.
Добре, че няма пострадали
15.08.2019 09:21:13
0
1
Ако снимката е вярна и при толкова размазан автомобил няма пострадали е истинско чудо и хората в него трябва да направят курбан за здраве и да запалят свещичка в църква
13.
Мария Градева
15.08.2019 06:51:26
0
0
Грабиха милиони, а не могат да оправят пътищата
12.
Апо
14.08.2019 22:53:03
0
1
Неправилни маркировка на пътното платно в отбивката за со Куков баир,
Знак забранено изпреварване,гонките
В кръстовището, което според маркировката не съществува и некадърността на държавата. Война е на това недоразумение на пътя.
11.
Боби
14.08.2019 20:25:00
1
10
Сега гледах по новините какво се е случило.
На тая овца и светнала лампа на таблото, набила спирачки и спряла...
Ако аз бях на момчето зад нея щях да и откъсна главата направо!
Пускат се аварийни и бавно се намаля, а не се набива рязко спирачка на такъв път.
Книжката доживот на тая тъпа овца!
10.
Bai
14.08.2019 20:13:01
1
7
Ако имаше влак като хората, никой нямаше да се занимава да пътува шест часа с кочината от Софето до Луксозенец...
9.
Въй
14.08.2019 20:04:12
0
3
Хора,спрете се. Почивката няма да избяга. Шофирайте смело, но и отговорно.
8.
Do 3 Боцмана
14.08.2019 17:41:25
2
7
Стига бе Боцмане, как така не е построен за 40 години нов път. Грешиш! нашият Лидер БоридоФ Трети, всеки ден реже лентички ту на Магистралки, ту на Нови пътища, ту на Тангенти, или Северни дъги...
7.
Stamsky
14.08.2019 17:09:04
0
9
И накрая ще остане само един.
Дънкан Макклауд.
6.
6.
14.08.2019 16:32:50
0
6
Накрая остават най -красивите и умните ...........
5.
az
14.08.2019 16:21:46
3
20
До Боцмана:
Абе саМо пътищата ви ВИНОВНИ НА ВАС СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ.
4.
Атанас Кьосев
14.08.2019 16:18:24
0
11
Важното е, че полуфабрикати от ГЕРБ го изпратиха консул... Мисля, че във Валенсия!)
3.
Боцмана
14.08.2019 16:15:24
7
19
За 40 години не е построен нов път!, а автомобилите са със стотин в повече!
2.
им
14.08.2019 15:42:51
0
19
Много тъпа нация, избиха се с тея дъргели ...
1.
Чарлз Дарвин
14.08.2019 15:25:45
1
20
Лошият материал се избива по пътищата.
Нарекох това в книгите си - естествен подбор.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
7 сафрида за 7,10 евро и литър наливно вино за 28,50: Сметка от Пловдив разгневи клиентка 7 сафрида за 7,10 евро и литър наливно вино за 28,50: Сметка от Пловдив разгневи клиентка Жената показа цените от ресторанта и обяви, че компанията ѝ спира да ходи по заведения и минава на домашни сбирки 180 000 евро за 6 нощувки? Фатасмагория!, изригна проф. Драганов и обясни защо Бургас спечели Евровизия 180 000 евро за 6 нощувки? Фатасмагория!, изригна проф. Драганов и обясни защо Бургас спечели Евровизия Чартърни полети ще има специално за това събитие по начина, по който се организират за футболни срещи, каза той Агент под прикритие купил 500 г фентанил от наркобандата с лаборатория във „Факултета“ Агент под прикритие купил 500 г фентанил от наркобандата с лаборатория във „Факултета“ Наркотикът бил изпращан с куриер от името на жена, която не подозирала за схемата, а получателите били с измислени имена и телефони Меломани напират за резервации в Слънчев бряг заради Евровизия, нощувките поскъпват Меломани напират за резервации в Слънчев бряг заради Евровизия, нощувките поскъпват  С 4% казваме цените след всеки 20-25 резервации, каза хотелиер Обрат след полицейската акцията в Пловдив: Сред 16-те има непълнолетно момиче, откриха и газов пистолет (ОБНОВЕНА) Обрат след полицейската акцията в Пловдив: Сред 16-те има непълнолетно момиче, откриха и газов пистолет (ОБНОВЕНА) Новите данни се разминават с казаното по-рано от директора на ОД на МВР в града под тепетата Васил Костадинов, че сред отведените от клуба няма непълнолетни Завръща ли се фашизмът, потопил света в кръв: „Кръв и чест“ наследник ли е на Blood & Honour? Завръща ли се фашизмът, потопил света в кръв: „Кръв и чест“ наследник ли е на Blood & Honour? Името на неонацистката банда ни отвежда като с машина на времето към международната Blood & Honour - мрежа, забранена в Русия и Германия, разпусната във Франция, включена в терористичния списък на Канада и санкционирана във Великобритания Радост за отпускарите: Времето в неделя е идеално за плаж Радост за отпускарите: Времето в неделя е идеално за плаж В планините ще бъде предимно слънчево с около 23 градуса на 1200 метра и 15 градуса на 2000 метра Разбиха неонацистка група в Пловдив: 16 задържани в свърталището на „Кръв и чест“ Разбиха неонацистка група в Пловдив: 16 задържани в свърталището на „Кръв и чест“ На мястото са открити нацистки символи и фашистки знаци, а шефът на ОД на МВР в града под тепетата уточни, че сред задържаните няма непълнолетни Трансферен удар: "Барселона" се разбра за Родри срещу 70 млн. евро плюс бонуси Трансферен удар: "Барселона" се разбра за Родри срещу 70 млн. евро плюс бонуси Каталунците получиха зелена светлина след две отхвърлени предложения за 50 и 60 млн. евро Юпитер и Меркурий ви носят радост и сполука, но мъжете от Лъв са пред трудно решение Юпитер и Меркурий ви носят радост и сполука, но мъжете от Лъв са пред трудно решение Добри аспекти правят деня подходящ за забавление и срещи с любимите хора
Внезапно почина Ник Джоузеф: Актьорът, познат от Междузвездни войни, си отиде на 60 години Внезапно почина Ник Джоузеф: Актьорът, познат от Междузвездни войни, си отиде на 60 години Той участва и в "Шпионинът, който ме обичаше" с Роджър Мур Екшън в небето над Румъния: Испански F-18 свали дрон, навлязъл откъм Молдова Екшън в небето над Румъния: Испански F-18 свали дрон, навлязъл откъм Молдова Безпилотният апарат е унищожен край Галац в 05:01 часа, отломките са паднали между две села Иран и Оман на крачка от сделка за Ормуз, но протокът едва ли ще бъде отворен скоро Иран и Оман на крачка от сделка за Ормуз, но протокът едва ли ще бъде отворен скоро Маршрутите на корабите вече са договорени, спорът остава за сигурността и таксите за преминаване Европа гори: 2000 евакуирани в Хърватия, 25 активни огнища в Сърбия Европа гори: 2000 евакуирани в Хърватия, 25 активни огнища в Сърбия Пламъци застрашават населени места в Испания, а силният вятър пречи на пожарникарите в белгийската провинция Лиеж Руски ракети удариха Украйна, дронове полетяха през нощта към Москва Руски ракети удариха Украйна, дронове полетяха през нощта към Москва При атаката срещу Киев има най-малко един ранен и пожари, а при нападението срещу Москва засега не се съобщава за пострадали Строител откри зазидано злато за 9 млн. евро под стара пивоварна Строител откри зазидано злато за 9 млн. евро под стара пивоварна 49 кюлчета, монети и златни късове били скрити в забравено мазе в белгийския Дендермонде - полицията вече издирва законния собственик на приказното богатство Пожар пламна край Слънчев бряг, страховитият вятър усложнява гасенето Пожар пламна край Слънчев бряг, страховитият вятър усложнява гасенето Четири противопожарни автомобила и водоноска са на терен, в близост има жилищни комплекси и складове, към момента няма пострадали Воден смерч се изви над Черно море Воден смерч се изви над Черно море Природното явление край Тиреболу се разсеяло над водата без пострадали и щети, а проливните дъждове създали сериозни проблеми в района на Гиресун ChatGPT задейства тревога: OpenAI подаде сигнал до ФБР за баща, заподозрян, че планира убийството на 8-годишния си син ChatGPT задейства тревога: OpenAI подаде сигнал до ФБР за баща, заподозрян, че планира убийството на 8-годишния си син 36-годишният фермер от Бразилия бил арестуван ден преди посочената в разговорите дата, след като информацията преминала от компанията през ФБР и бразилското Министерство на правосъдието Заловиха италиански бос на Камората в България Заловиха италиански бос на Камората в България
Бойко Борисов Бойко Борисов Вие сте прост народ и аз съм прост, затова се разбираме Виц на деня Виц на деня - Брат, вчера видях един твой двойник?
- Така ли? Прилича ли много на мен?
- Не, ама ходи с жена ти!
Виц на деня Виц на деня Ревност:
- Защо не ми вдигаш телефона?!?
- Къпах се...
- Защо се къпеш като няма да се виждаме?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любов е, когато си забравил за рождения й ден и все още си жив!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори