Извадиха тялото на 14-годишната, която се удави край Варна
В спасяването й се включиха и Военноморските сили
Намериха тялото на 14-годишното момиче, което изчезна в морето край Варна вчера. То е намерено на около 600 метра на север от мястото, където изчезна.
През нощта акцията бе прекратена. Издирването беше подновено рано тази сутрин с катер. Включиха се и Военноморските сили, допълва bTV. Бурното море наложи спасителните екипи да се завържат с въжета, за да не бъдат завлечени.
14-годишно момиче изчезна в морето край Варна
От Военноморските сили обясниха, че морето е с много дънни ями на дълбочина от 2 до 5 метра. Имало и силно течение, което затруднило операцията. На всички плажове във Варна днес влизането в морето отново е забранено.
Спасители обясниха, че в продължение на няколко дни флагът е бил червен. Те признават, че са безсилни, тъй като мнозина не спазват разпоредбите им и влизат в морето.
От дълги години спасителите алармират за създаването на плажна полиция, тъй като те нямат правомощия да вадят насилствено хора от морето.
Бургас отбелязва Деня на влюбените с АНТИСПИН кампания
Русия започна евакуация на свои граждани от Куба заради недостиг на реактивно гориво
Go to Burgas Assistant ще помага за планиране на престоя и ориентиране в Бургас
Йотова се срещна с патриарх Даниил и поиска благословия за Международния форум за кирилицата
Васил Терзиев призна: Ходил съм на хижа "Петрохан" и с моите деца. Дарил съм на НПО-то 80 000 евро
С подкрепата на Министерството на туризма: рекорден брой български общини участват във „Ваканция & СПА Експо 2026“
Бангладеш проведе първи избори след свалянето на Шейх Хасина, след протестите на поколението Z
Национална програма осигурява рампи за хора с увреждания в Бургас
Грешките при зареждане, които съкращават живота на телефона и батерията
Вижте какво всъщност крие любима напитка
Норвежкият биатлонист призна в ефир за изневяра по време на връчването на медала му
Китай намалява митата за млечни продукти от ЕС до 12 процента след антисубсидийно разследване
