БСП си хареса за кандидат-кмет на Дебелт медитиращ веган
Ангел Ников атакува кметския стол преди четири години като номинация на ГЕРБ
Изключително колоритен кандидат ще се впусне в битката за кмет на село Дебелт, научи Флагман.бг.
Младият Ангел Ников е получил подкрепата на БСП и партия „Възраждане“ и се очаква да се изправи срещу Иванка Ангелова, която ще се бори за трети мандат.
Любопитна подробност е, че преди четири години той атакува кметския стол като ... кандидат на ГЕРБ.
Тогава той събра около 350 гласа, който обаче не му донесе нищо друго освен почетното второ място, а Иванка Ангелова спечели на първи тур. Ангел Ников е собственик на най-големия хранителен магазин, намиращ се до ромската махала в Дебелт, а това може да е силният му коз в кметската битка.
На местните Ангел Ников е познат като изключително колоритна фигура. Той е веган, обичащ алтернативния начин на живот. Пътувал основно с велосипед от Бургас до Дебелт и Средец. Обичал да медитира и често е удивявал закостенелите и консервативни жители на най-голямото село в Община Средец.
До няколко дни се очаква да стане ясен и кандидат-кметът на ГЕРБ за село Дебелт. Така се очертава трима да се борят за кметския стол – Иванка Ангелова от НФСБ, Ангел Ников – БСП/Възраждане и неизвестния все още кандидат на ГЕРБ.
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време

Как тъй преди ГЕРБ, сега-БСП?!!
Как тъй от едната крайност в другата?!