БСП си хареса за кандидат-кмет на Дебелт медитиращ веган
Ангел Ников атакува кметския стол преди четири години като номинация на ГЕРБ
Изключително колоритен кандидат ще се впусне в битката за кмет на село Дебелт, научи Флагман.бг.
Младият Ангел Ников е получил подкрепата на БСП и партия „Възраждане“ и се очаква да се изправи срещу Иванка Ангелова, която ще се бори за трети мандат.
Любопитна подробност е, че преди четири години той атакува кметския стол като ... кандидат на ГЕРБ.
Тогава той събра около 350 гласа, който обаче не му донесе нищо друго освен почетното второ място, а Иванка Ангелова спечели на първи тур. Ангел Ников е собственик на най-големия хранителен магазин, намиращ се до ромската махала в Дебелт, а това може да е силният му коз в кметската битка.
На местните Ангел Ников е познат като изключително колоритна фигура. Той е веган, обичащ алтернативния начин на живот. Пътувал основно с велосипед от Бургас до Дебелт и Средец. Обичал да медитира и често е удивявал закостенелите и консервативни жители на най-голямото село в Община Средец.
До няколко дни се очаква да стане ясен и кандидат-кметът на ГЕРБ за село Дебелт. Така се очертава трима да се борят за кметския стол – Иванка Ангелова от НФСБ, Ангел Ников – БСП/Възраждане и неизвестния все още кандидат на ГЕРБ.
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето

Как тъй преди ГЕРБ, сега-БСП?!!
Как тъй от едната крайност в другата?!