×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Салах все по-близо до раздяла с Ливърпул
  • Лидерите на ЕС се събират в Белгия за извънредна среща
  • Кметът и ректорът на Минно-геоложкия университет подписаха споразумение за разкриване на филиал в Бургас
  • Наемите в Гърция скачат: икономическото възстановяване е под натиск
  • Мъж намушка трима в София, единият почина
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стана ясно кой е виновникът за мелето на завоя „Стависки”


Стана ясно кой е виновникът за мелето на завоя „Стависки”
28-годишният моторист се е блъснал последователно във Форда и в Мерцедеса
12 Август 2019, Понеделник, 11:15 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Флагман.бг

Мотористът е навлязъл в насрещното движение и помита два автомобила

28-годишен моторист е виновникът за вчерашната катастрофа на Приморско-Бургас, близо до моста на р. Ропотамо, уточняват от пресцентъра на ОД на МВР.

Както Флагман.бг писа инцидентът стана на т.нар. завой „Стависки”, при който преди години фигуристът причини тежка катастрофа, отнела живота на един човек и осакатила Мануела Горсова.

Младият бургазлия навлязъл в лентата за насрещно движение, като се блъснал последователно в лек автомобил Форд „Фокус”, с бургаска регистрация, управляван от 42-годишен бургазлия, а после и в лек автомобил „Мерцедес CLS 320 CDI”, с пловдивска регистрация, управляван от 39-годишен пловдивчанин.

От удара най-тежко е пострадал мотористът, който получил фрактура на палеца на дясната ръка, но е без опасност за живота.


В категории: Пътна обстановка


20
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Бивша резиденция на Тато стана 5-звезден хотел Бивша резиденция на Тато стана 5-звезден хотел 12/02/2026, Четвъртък 12:00 0
Тервел ИЛИЕВ Защо тази монета от 2 евро се продава за 5 хил. евро Защо тази монета от 2 евро се продава за 5 хил. евро 12/02/2026, Четвъртък 10:40 1
Димитър КИРЯКОВ Спад на обявите за работа на годишна база Спад на обявите за работа на годишна база 12/02/2026, Четвъртък 10:00 0
20
Коментара по темата
20.
Един
13.08.2019 06:59:50
0
0
Извинявам се някой вече неше попитал за модела на мотора на Форда а не съм прочел .
19.
Един
13.08.2019 06:57:29
0
1
А Фокуса 1.6 TDCI ли беше или 1.8 TDCI ?
18.
всички
12.08.2019 22:11:05
1
0
носете си камъни и хвърляйте хо мотористите
17.
Бат Кире
12.08.2019 21:49:00
1
2
до 16...ти педераст ли си или природно недоразумение с майка лесбийка и баща гей???
16.
А бе
12.08.2019 20:51:31
0
1
Жалко! Един донор по-малко! Ку са беше гътнал.......?
15.
ихаааа
12.08.2019 16:58:32
0
5
някой бая си е играл да ми слага минусчета и плюсчета.
14.
до 12 и 13
12.08.2019 16:56:26
24
11
антифриз нямате ли бе. действа ефикасно.
13.
Голем прът
12.08.2019 14:44:12
3
27
Изгрев и той е пълен с котки
Ши на хвани някоя котешка чума
12.
Бургазлия
12.08.2019 14:42:07
3
22
Изфащайти коткити в к-с Зорница напълниха на с бълхи
Помооощ има ли кметови ве
11.
Q
12.08.2019 14:41:06
1
7
Сега получи ли купа и медал??
10.
Хм
12.08.2019 14:40:04
16
1
Ходих до Метро.Йолите на яхида откъм София не се виждат ктде им е края.Еднастарозагорска овца щеше да ме отнесе на кръговото.Една група идиори решили да минат на жълто и стана тапа на Технополус- хората на ляво не мижата да заявият заради нагледците.Светофара на болницата краят му е някъде към кръговото на Метро:).Димитър Димов- но комент, в пика да затапиш улицата....
9.
До №8
12.08.2019 14:21:12
3
7
Това е заради предизборният ремонт на булевард Димитър Димов. Вече седмица е така.
8.
robin hood
12.08.2019 13:19:31
1
8
В момента движението в Бургас е блокирано,в района на болницата.Линейките не могат да минават!!!
7.
692
12.08.2019 13:16:43
1
45
В момента движението в к-с Зорница и около болницата е блокирано от автомобили.Линейките не могат да минават!!!Това е пълна катастрофа и причината е затвореният булевард Дим.Димов ПОСРЕД ЛЯТОТО!!!Затова пишете !!!
6.
шофьор
12.08.2019 12:40:02
5
21
Това заключение можех да го направя и без да посещавам местопроизшествието,всеки който кара кола знае как карат донорите и че те са си виновни в 99% от случаите !
5.
Матор
12.08.2019 12:11:21
9
20
Гадни мотористи
4.
300
12.08.2019 11:52:43
0
16
Градът е блокиран!!! Движението е невъзможни. Край, стоп.
3.
DO 1
12.08.2019 11:51:05
2
13
mnogo si prav za tova .
2.
въй
12.08.2019 11:41:38
1
34
„Мерцедес CLS 320 CDI”,
A Форда къв двигател е? Еко тек, меко-тек, ино и колко?
1.
Ха ха
12.08.2019 11:28:31
201
184
Ама някой си е мислил друго ли. Има ли замесен моторист, винаги е той виновния.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Експерт: Будизмът не проповядва насилие и самоубийство Александра Алексиева: Свързването на религията с окултизъм и ритуали е погрешно и води до заблуди БТПП спечели проекта за четвърти път и откри „Европа Директно“ – Бургас БТПП спечели проекта за четвърти път и откри „Европа Директно“ – Бургас Центърът стартира работа в рамките на мандата 2026–2030 на мрежата „Европа Директно“ Бивша резиденция на Тато стана 5-звезден хотел Бивша резиденция на Тато стана 5-звезден хотел Нощувката в нея е 665 евро Разследването за "Петрохан": Само един не се е самоубил, свидетел с показания за педофилия срещу Ивайло Калушев Разследването за "Петрохан": Само един не се е самоубил, свидетел с показания за педофилия срещу Ивайло Калушев Единствено по ръцете на 15-годишния Алекс няма следи от барут Ивайло Калушев бил шаман, контактувал и с извънземни Ивайло Калушев бил шаман, контактувал и с извънземни Лама Иво имал опит в широк спектър от дисциплини Каналджии пребиха и ограбиха семейство турски дисиденти в Странджа Каналджии пребиха и ограбиха семейство турски дисиденти в Странджа Четиричленното семейство е бягало от родината си, защото трябвало да тикнат бащата в затвора Йотова: Разчитам Гюров да представи състав на кабинет без политически натиск Йотова: Разчитам Гюров да представи състав на кабинет без политически натиск Държавният глава даде срок от една седмица за съставяне на кабинет и очерта приоритетите пред управлението Камата удари 60 със стил: Приказна гора, златна торта и звезден спектакъл Камата удари 60 със стил: Приказна гора, златна торта и звезден спектакъл Стоичков празнува с най-близките си, пя на сцената с родни легенди и отбеляза 38 години брак с трогателни думи към Мариана Андрей Гюров: Вътрешният министър в служебния кабинет трябва да е човек от системата Андрей Гюров: Вътрешният министър в служебния кабинет трябва да е човек от системата След връчването на мандата той заяви, че приоритет ще бъдат честните избори и стабилният преход към редовно правителство На 12 февруари числото 12 носи мощна защита: Близнаци, Рак, Везни и Козирог под специален духовен щит На 12 февруари числото 12 носи мощна защита: Близнаци, Рак, Везни и Козирог под специален духовен щит Числото 12 често се свързва с ред, завършеност и божествена закрила, която не се вижда, но се усеща
Самолет с 55 души на борда излезе извън пистата при аварийно кацане  Самолет с 55 души на борда излезе извън пистата при аварийно кацане  Машината спря в плитките води на Индийския океан, край Сомалия   Осуетен е опит за покушение над президента на Колумбия, но сенаторка е отвлечена Осуетен е опит за покушение над президента на Колумбия, но сенаторка е отвлечена Густаво Петро твърди, че хеликоптерът му е избегнал обстрел, а Аида Килкуе беше освободена след часове в плен Зеленски планира президентски избори и референдум за мир на 24 февруари Зеленски планира президентски избори и референдум за мир на 24 февруари Според публикацията на Файненшъл Таймс - Киев е под натиск от САЩ да организира вот до 15 май Такъв случай не съм виждал: Кокинов за мистерията с шестимата загинали Такъв случай не съм виждал: Кокинов за мистерията с шестимата загинали 32 години опит не дават обяснение за случилото се край Околчица САЩ затягат хватката около ЕС: Фон дер Лайен бе обвинена в цензура и изборни фалшификации САЩ затягат хватката около ЕС: Фон дер Лайен бе обвинена в цензура и изборни фалшификации В Испания признаха съществуването на програма за заместването на коренните европейци с мигранти Бенямин Нетаняху ще посети САЩ за среща с Доналд Тръмп Бенямин Нетаняху ще посети САЩ за среща с Доналд Тръмп Във фокуса ще бъдат преговорите на Вашингтон с Иран и напрежението в Близкия изток Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Осем души паднаха от гондола и пострадаха при сблъсък с туристическо корабче Инцидентът е станал в Канале Гранде близо до моста Риалто по време на карнавала Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Медийният магнат Джими Лай е осъден на 20 години затвор Делото срещу китайския критик слага край на най-голямото дело за националната сигурност в Хонконг Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Мъск отрича амбицията си за заселване на Марс и се насочва към Луната Компанията му остава ангажирана и с идеята за изграждане на град на "червената планета" КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър КФН алармира за измами с криптокомпании и фалшиви вписвания в Търговския регистър Регулаторът установи подправени документи и нерегламентирани промени в управлението на дружества с криптоактиви
София Андреева, последователка на Калушев София Андреева, последователка на Калушев Дано синът ми живее дълго и да носи позора за смъртта на Ивайло Калушев Виц на деня Виц на деня - Що е то свестен мъж?
- Този, който дава жена си за пример на всичките си любовници!
Виц на деня Виц на деня Седи мъжът на компютъра, играе интересна игра.
Жена му:
- Хайде стани вече, и аз искам да поиграя малко!
- А бе ти си интересна жена! Аз искам ли ти метлата като метеш?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Желаейки щастие в любовта, ние желаем безсмъртие. Това не се случва
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори