Не им ли писна?! Пак джип на пясъка пред ММЦ „Приморско”
Освен него обаче на пясъка има и други плажни ентусиасти, решили да спестят някой друг метър вървене до морето
Това „паркомясто” на плажа пред ММЦ „Приморско” изглежда е резервирано само за скъпарски возила. След като миналата седмица Флагман.БГ писа за скъпарски Рейндж Роувър спрял върху пясъка, днес наши читатели отново ни изпращат снимка... от същото място. Този път на спота е паркирало бяло Audi Q7 с пловдивска регистрация.
Собственикът на возилото изглежда е преценил, че 4х4 задвижването му може да се справи с пясъка и е оставил автомобила си на метри от морето, за удобство, въпреки че в района има паркинг, където реално може да се паркира.
Освен него обаче на пясъка има и други плажни ентусиасти, решили да спестят някой друг метър вървене до морето, тъй като лятото вече бавно, но сигурно си отива.
Припомняме, че министърът на туризма Николина Ангелкова обяви, че за всеки, паркирал върху пясъчните ивици на българското Черноморие водач, е предвидена солидна глоба. При първият по-сериозно отразен в медиите такъв случай, когато джип буквално влезе във водата, дори концесионерът на плажа получи глоба, задето го е пуснал да мине през бариерата.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Където природата удари, да знаеш ,че медицината е безсилна!!!!
И да знаеш, че тези мадами дето и ги осигуряваш само идват да ти гледат сеира и после да се смеят, ХА ХА ХА.
Където природата удари, да знаеш ,че медицината е безсилна!!!!
Браво , браво...а дано Ви мине....!
Направо пръснахте статуса ''най четено'' с тоя сигнал от възмутен гражданин за който , е непосилно като, повечето от нас да притежава нещо по добро ;)
А за 4х4..алоуу..Редакцията Ф
Отбелязвайте че , става въпрос за quattro все пак , че послесдия път май Land Cruiser Ви беше сензация ....да бе оня...леко окопания в пясъка там 4х4 ли как им викате.......
Само за 10 години я съсипаха и окрадоха ...
Ама вие - спинкайте си !
Много ви е гот !!!
Цяла зима не са се къпали , да дочакат тоя момент !
Ко им намирате кусур ?!