Не им ли писна?! Пак джип на пясъка пред ММЦ „Приморско”
Освен него обаче на пясъка има и други плажни ентусиасти, решили да спестят някой друг метър вървене до морето
Това „паркомясто” на плажа пред ММЦ „Приморско” изглежда е резервирано само за скъпарски возила. След като миналата седмица Флагман.БГ писа за скъпарски Рейндж Роувър спрял върху пясъка, днес наши читатели отново ни изпращат снимка... от същото място. Този път на спота е паркирало бяло Audi Q7 с пловдивска регистрация.
Собственикът на возилото изглежда е преценил, че 4х4 задвижването му може да се справи с пясъка и е оставил автомобила си на метри от морето, за удобство, въпреки че в района има паркинг, където реално може да се паркира.
Освен него обаче на пясъка има и други плажни ентусиасти, решили да спестят някой друг метър вървене до морето, тъй като лятото вече бавно, но сигурно си отива.
Припомняме, че министърът на туризма Николина Ангелкова обяви, че за всеки, паркирал върху пясъчните ивици на българското Черноморие водач, е предвидена солидна глоба. При първият по-сериозно отразен в медиите такъв случай, когато джип буквално влезе във водата, дори концесионерът на плажа получи глоба, задето го е пуснал да мине през бариерата.
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама

Където природата удари, да знаеш ,че медицината е безсилна!!!!
И да знаеш, че тези мадами дето и ги осигуряваш само идват да ти гледат сеира и после да се смеят, ХА ХА ХА.
Където природата удари, да знаеш ,че медицината е безсилна!!!!
Браво , браво...а дано Ви мине....!
Направо пръснахте статуса ''най четено'' с тоя сигнал от възмутен гражданин за който , е непосилно като, повечето от нас да притежава нещо по добро ;)
А за 4х4..алоуу..Редакцията Ф
Отбелязвайте че , става въпрос за quattro все пак , че послесдия път май Land Cruiser Ви беше сензация ....да бе оня...леко окопания в пясъка там 4х4 ли как им викате.......
Само за 10 години я съсипаха и окрадоха ...
Ама вие - спинкайте си !
Много ви е гот !!!
Цяла зима не са се къпали , да дочакат тоя момент !
Ко им намирате кусур ?!