Не им ли писна?! Пак джип на пясъка пред ММЦ „Приморско”
Освен него обаче на пясъка има и други плажни ентусиасти, решили да спестят някой друг метър вървене до морето
Това „паркомясто” на плажа пред ММЦ „Приморско” изглежда е резервирано само за скъпарски возила. След като миналата седмица Флагман.БГ писа за скъпарски Рейндж Роувър спрял върху пясъка, днес наши читатели отново ни изпращат снимка... от същото място. Този път на спота е паркирало бяло Audi Q7 с пловдивска регистрация.
Собственикът на возилото изглежда е преценил, че 4х4 задвижването му може да се справи с пясъка и е оставил автомобила си на метри от морето, за удобство, въпреки че в района има паркинг, където реално може да се паркира.
Освен него обаче на пясъка има и други плажни ентусиасти, решили да спестят някой друг метър вървене до морето, тъй като лятото вече бавно, но сигурно си отива.
Припомняме, че министърът на туризма Николина Ангелкова обяви, че за всеки, паркирал върху пясъчните ивици на българското Черноморие водач, е предвидена солидна глоба. При първият по-сериозно отразен в медиите такъв случай, когато джип буквално влезе във водата, дори концесионерът на плажа получи глоба, задето го е пуснал да мине през бариерата.
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш

Където природата удари, да знаеш ,че медицината е безсилна!!!!
И да знаеш, че тези мадами дето и ги осигуряваш само идват да ти гледат сеира и после да се смеят, ХА ХА ХА.
Където природата удари, да знаеш ,че медицината е безсилна!!!!
Браво , браво...а дано Ви мине....!
Направо пръснахте статуса ''най четено'' с тоя сигнал от възмутен гражданин за който , е непосилно като, повечето от нас да притежава нещо по добро ;)
А за 4х4..алоуу..Редакцията Ф
Отбелязвайте че , става въпрос за quattro все пак , че послесдия път май Land Cruiser Ви беше сензация ....да бе оня...леко окопания в пясъка там 4х4 ли как им викате.......
Само за 10 години я съсипаха и окрадоха ...
Ама вие - спинкайте си !
Много ви е гот !!!
Цяла зима не са се къпали , да дочакат тоя момент !
Ко им намирате кусур ?!