Не им ли писна?! Пак джип на пясъка пред ММЦ „Приморско”
Освен него обаче на пясъка има и други плажни ентусиасти, решили да спестят някой друг метър вървене до морето
Това „паркомясто” на плажа пред ММЦ „Приморско” изглежда е резервирано само за скъпарски возила. След като миналата седмица Флагман.БГ писа за скъпарски Рейндж Роувър спрял върху пясъка, днес наши читатели отново ни изпращат снимка... от същото място. Този път на спота е паркирало бяло Audi Q7 с пловдивска регистрация.
Собственикът на возилото изглежда е преценил, че 4х4 задвижването му може да се справи с пясъка и е оставил автомобила си на метри от морето, за удобство, въпреки че в района има паркинг, където реално може да се паркира.
Освен него обаче на пясъка има и други плажни ентусиасти, решили да спестят някой друг метър вървене до морето, тъй като лятото вече бавно, но сигурно си отива.
Припомняме, че министърът на туризма Николина Ангелкова обяви, че за всеки, паркирал върху пясъчните ивици на българското Черноморие водач, е предвидена солидна глоба. При първият по-сериозно отразен в медиите такъв случай, когато джип буквално влезе във водата, дори концесионерът на плажа получи глоба, задето го е пуснал да мине през бариерата.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Където природата удари, да знаеш ,че медицината е безсилна!!!!
И да знаеш, че тези мадами дето и ги осигуряваш само идват да ти гледат сеира и после да се смеят, ХА ХА ХА.
Където природата удари, да знаеш ,че медицината е безсилна!!!!
Браво , браво...а дано Ви мине....!
Направо пръснахте статуса ''най четено'' с тоя сигнал от възмутен гражданин за който , е непосилно като, повечето от нас да притежава нещо по добро ;)
А за 4х4..алоуу..Редакцията Ф
Отбелязвайте че , става въпрос за quattro все пак , че послесдия път май Land Cruiser Ви беше сензация ....да бе оня...леко окопания в пясъка там 4х4 ли как им викате.......
Само за 10 години я съсипаха и окрадоха ...
Ама вие - спинкайте си !
Много ви е гот !!!
Цяла зима не са се къпали , да дочакат тоя момент !
Ко им намирате кусур ?!