Спират „Стани богат“, а Михаил Билалов влиза във „Фермата“
Всенародният любимец Джаро от „Под прикритие“ е получил няколко доста любопитни предложения
Актьорът Михаил Билалов, който стана известен у нас с ролята на Джаро в хитовия сериал „Под прикритие“, влиза в риалити формата „Фермата“ през септември.
Горещият слух обикаля телевизионните среди от около седмица, като дори се шушука за евентуалния хонорар, който ще получи актьорът.
След като светските хроникьори споделиха, че по всяка вероятност телевизионното шоу „Стани богат“ няма да има нов сезон през септември, всенародният любимец Джаро от „Под прикритие“ е получил няколко доста любопитни предложения.
Едно от тях е било именно от „Фермата“, в която вече по традиция част от състезанието между участниците са историческите изпити. Интересното при Билалов е, че за момента той не е участвал в нито един риалити формат и със сигурност ще бъде интересен на зрителите, имайки предвид и колоритната му биография.
Познанията му като ландшафтен архитект със сигурност могат да бъдат използвани в култивирането на градината, която ще изхранва играчите в риалитито, а физическата му издръжливост е калена от дългогодишни занимания с айкидо, пише Шоу Блиц, цитиран от „Телеграф“.
Над година Билалов водеше „Стани богат“, като там спечели още фенска маса. Той е предпочитан актьор и сред родните режисьори, които се надпреварват да го канят както в театрални постановки, така и във филми и сериали.
Ценно признание: Родните плажове сред отличниците в ЕС
Изпитана рецепта за пържени картофи: Златни правила за перфектна хрупкавост
Снимачна площадка с питони и варан се превърна в кървава баня, рапър с доживотна присъда
Стоичков и Георги Иванов гости на Тръмп
Голям пожар в Гърция
Трансферна бомба: Салах на крачка от подпис с гранд до България
Внучката на Чарли Чаплин се влюби в България, отнесе терлици и розово масло
250 души се струпаха при масов бой в Димитровград, 17 са задържани
Седем вечерни грешки, които ви крадат съня и ви оставят изтощени
Тръмп превърна дима в мита: Иска Канада да плати за горските пожари
Франция и Англия в битка, която никой не иска: Дешан се сбогува, Мбапе гони Златната обувка
