Връх на наглостта! Разбиха монокъла край Морското казино в Бургас
Двама мъже са счупили устройството и са отмъкнали всички събрани в него монети
Двама души разбиха монокъла на терасата край Морското казино и откраднаха събраните в него монети. Инцидентът стана малко след 4 ч. сутринта днес.
От кадрите, заснети от системата за видеонаблюдение на Община Бургас, се вижда как извършителите за кратко време разбиват кутията, след което изсипват в торбичка събраните в нея монети и се отдалечават в посока центъра на града.
Сигнал за извършения вандалски акт е подаден в полицията и в момента тече разследване.
Записът от камерите за видеонаблюдение е публикуван и в рубриката "Вандали в действие".
Публичното оповестяване на подобен тип материали има за цел да се предотвратят други случаи на повреждане на общинско имущество.
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола

Та.....
Ако някои желае, пико, тревица или опиати през 3 дни съм на пожарната това е зад ОУ Княз Борис.
А когато не съм на бачкане съм или в комлука или съм в схема,сега бръмча с една раздрънкана малка двуврата количка, ходя с Хъски учебната гаска на афтарите говорят, че тройки и правили но аз не съм ревнив щот съм батка и много известЯн.
Направо пръскам не само от гъзария ами и наркотици по улиците и много обичам да си ги пръскам в нослето точно преди да захапя смяна в пожарната, колегите не разбират щото са убитаци и аз съм им го казвал, аз съм най големия и никои няма да ме спре да са бия с лошите, мега мутра под прикритие здрав тип, известен, красив съм като Ален дИелон,имам пара и живея при нашите щот за по икономИЕчно а и щот така мога да са справя с живота, кои не ма познава да ма намери, наркотици давам Иефтино ги давам щот по друг начин лев не вадя.
Те дори и за чужбина не стават, стоят си тук и ги хрантутят родителите или крадат като тези боклуци щото друго нищо не става от тоз матриал, както се изказа един депутат от БСП.
Единият, Пешо кура, другият свинска Зурла, другия бил подивял селянин, абе цирка е пълен.
Заради такива убитаци морската ни градина е окичена с камери. :/
До "Пешо ****" - С подобен изказ да не мислиш, че си нещо по-специално спрямо пристигащите от други населени места. Та ако ще целият ти род да е от Бургас. С манталитет като твоя си срам за града. Хората бягат от Бс заради такива като теб.
Култура не се възпитава с камери, а с качествена образователна система, медии които образоват хората и не се занимават със сеир , и когато библиотеките имат повече посетители отколкото кръчмите.
Бас слагам че последното никога няма да стане. Вече не.
Тъпоглавчовци, града е опасан с камери. Спокойно може да се позаинтересувате колко точно са , а аз ще ви ударя едно рамо да ги гледате цяла вечер и да ви видя дали ще успеете да хванете всички вандализми на момента. При всяко едно пропуснато обаче , предлагам да ядете по 1 шамар зад врата.