×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Шофьор с 3,34 промила алкохол удари паркирана кола в руенско село
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ел.уреди в кв. Сарафово гърмят заради режим на тока. EVN: Заради времето е!


Ел.уреди в кв. Сарафово гърмят заради режим на тока. EVN: Заради времето е!
Местните готвят подписка, всяка вечер около 21-22 часа токът спира и пак тръгва, което води до повреда на ел. уредите в домакинствата
06 Август 2019, Вторник, 21:00 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА

Лошите метеорологични условия стоели в основата на честите прекъсвания на тока в квартала

Жителите на бургаския кв. Сарафово алармираха, че в мрежата на ЕВН има системни аварии, които повреждат електроуредите им. За случая сигнализира нашият читател Боян Малaшев.

Аз живея на ул. "Буревестник", но проблемът е в целия квартал. Вчера например ми изгоря зарядното за лаптопа, миналата вечер на съседа печката му се развали от тези шашми. От EVN се опитват да извъртят нещата, че е заради лошите метеорологични условия, но такива няма. Не си вдигат телефоните и даже не си правят труда да проверят за повреда”, твърди бургазлията.

Всяка вечер, около 21-22 часа, жителите на Сарафово тръпнат в очакване кога токът ще спре. Заради това неудобство местните дори готвят подписка, за да се оплачат от щетите, които енергийното дружество им нанася. „Всяка вечер спира, за около минута и пак тръгва. Само при хотелите няма проблем, вероятно където има генератор”, каза още Малашев.

Флагман.бг се свърза с говорителя на EVN Крум Косев около 14 часа. Тогава той увери, че ще провери проблема. До края на работния ден отговор така и не получихме.




Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Кафето намалява стреса Кафето намалява стреса 22/05/2026, Петък 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Хамилтън се разрева заради Арсенал Хамилтън се разрева заради Арсенал 22/05/2026, Петък 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ Евакуират Рики Мартин на Балканите Евакуират Рики Мартин на Балканите 22/05/2026, Петък 20:58 1
Михаил ДИМИТРОВ Прокурорският син заловен от ГДБОП Прокурорският син заловен от ГДБОП 22/05/2026, Петък 20:40 13
Тервел ИЛИЕВ Летни десерти без печене - лесни идеи Летни десерти без печене - лесни идеи 22/05/2026, Петък 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Щастлив период за една зодия в края на май Щастлив период за една зодия в края на май 22/05/2026, Петък 19:00 0
12
Коментара по темата
12.
Боян Маламашев
07.08.2019 09:21:51
2
0
Боянчо можеш да изкарваш пистолет в 15- ката едно зарядно за лаптоп ли не можеш да си позволиш?
11.
Чичо кмета
07.08.2019 00:35:20
3
7
Изгаряя техника яко. Чичо кмета пет мандста нрможе една велоалея да нспрати и 20метра тротоар в това село
10.
161
07.08.2019 00:22:40
1
5
то по селата е така
9.
Бла бла
06.08.2019 23:47:43
1
8
Проблеми по едно и също време в Сарафово, Поморие, Каблешково, Ахелой. Проблема не е в ЕВН, а е глобален в Електроенергийния Системен Оператор - ЕСО.
8.
Nik до бай Димо
06.08.2019 23:43:15
3
6
Бай Димо уредите не горят от по ниско напрежение.Провери си знанията по електротехника!А че услугата е некачествена си е така!!!
7.
EVN да не се правят на ощипани
06.08.2019 23:38:46
1
8
Ел. уредите гърмят заради високия пусков ток
6.
_nib_
06.08.2019 22:22:35
0
9
Ааа?Времето?Ами кажете им че този месец не на тях,а на времето ще платите.
5.
Smith
06.08.2019 22:19:08
0
16
В Сарафово от няколко седмици е АД. Всяка вечер има прекъсвания за по няколко секунди. Електрониката е на ръба на оцеляването. Оправданията, че било заради времето не знам кой олигофрен ги измисля, нито вятър има, нито дъжд. По време на краткотрайната буричка преди 2 дни нямаше прекъсвания, а вчера нито вятър, нито капка - правят дискотека.
4.
3
06.08.2019 21:51:27
0
13
В Поморие е същото, снощи 3 пъти спира. Така е от 10-15 дена
3.
гражданин
06.08.2019 21:32:27
0
21
не са виновни евн виновни са Герб и Кевр че допускат увеличение на тока а услугата е некачествена какта се казва в една поговорка не е луд който яде баницата а който му я дава
2.
Герб
06.08.2019 21:06:04
3
22
ГЕРБ са виновни заради тиквата ще има и режим на тока скоро
1.
Бай Димо
06.08.2019 21:03:02
4
15
170-180 волта е напрежението, вместо 220. Скоро го измерих.
Затова гърмят електроуредите.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургас се поклони пред своите творци и пазители на културата и изкуството Бургас се поклони пред своите творци и пазители на културата и изкуството Отличиха 33 творци за изключителни заслуги към развитието на културата в Бургас Брутални кадри от задържането на Васил Михайлов Брутални кадри от задържането на Васил Михайлов Никой не е и няма да бъде над закона, коментира вътрешният министър Визови проблеми спъват хотелиери от Слънчев бряг, а самоук готвач поиска 6000 евро заплата Визови проблеми спъват хотелиери от Слънчев бряг, а самоук готвач поиска 6000 евро заплата Внасяме кадри, защото подготвените хора отиват в чужбина заради по-високите тръдови възнаграждения Изграждат евросело в Бургас, ако спечели домакинството на Евровизия Изграждат евросело в Бургас, ако спечели домакинството на Евровизия Дара бе първият звезден гост на 107-мия кабинет с премиер Румен Радев и получи разкошен букет от него Прокурорският син заловен от ГДБОП Прокурорският син заловен от ГДБОП  Току-що белезниците щракнаха, съобщи главният секретар на МВР гл. комисар Георги Кандев Ще има ли сделка с Тръмп за самолетите на летището в София, разузнаването проверява опасни ли са Ще има ли сделка с Тръмп за самолетите на летището в София, разузнаването проверява опасни ли са Илияна Йотова вероятно няма да е кандидат на „Прогресивна България“, каза пък Ружа Райчева и обясни, че тя вече е загубила доверието на русофилите Пепи Еврото обявен пак за издирване, раздавал ли е команди на Борисов и министри от диванчето си Пепи Еврото обявен пак за издирване, раздавал ли е команди на Борисов и министри от диванчето си  Съпредседателят на „Демократична България“ Божидар Божанов разкри как през изпълнителната власт заповедите на съдържателят на „Осемте джуджета“ са стигали до Брюксел Министър Илин Димитров събира бизнеса и институциите в Съвет за реформи в  туризма Министър Илин Димитров събира бизнеса и институциите в Съвет за реформи в туризма Проблемите с визите, свързаността и кадрите ще се решават заедно със сектора Случаите на полово предавани болести в Европа скочиха с 300% Случаите на полово предавани болести в Европа скочиха с 300% Най-голям скок медиците наблюдават при случаите на гонорея и сифилис Във в.з. Червенка се готвят на протест заради разкопани улици (ВИДЕО) Във в.з. Червенка се готвят на протест заради разкопани улици (ВИДЕО) Близо 7 месеца продължава хаоса във вилната зона, срокът на ремонта няколко пъти се удължава и няма никакви индикации кога ще приключи
Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Мюсюлманският лорд мер на града, Закир Чодри, едва знае английски Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Сред публиката настъпи хаос Ердоган затвори водещ университет в Истанбул с над 20 000 студенти Ердоган затвори водещ университет в Истанбул с над 20 000 студенти Университетът е управляван от назначен от съда синдик от миналата година, след като управляващата го компания е замесена разследване за пране на пари и данъчни измами Част от оригиналното стълбище на Айфеловата кула бе продадена за 450 000 евро Част от оригиналното стълбище на Айфеловата кула бе продадена за 450 000 евро 14 стъпала, демонтирани през 80-те години, достигнаха рекордна цена на търг в Париж Четирима убити и 35 ранени при украинска атака срещу ученическо общежитие Четирима убити и 35 ранени при украинска атака срещу ученическо общежитие Според спасителните служби под развалините все още има над 10 ученици Рядко астрономическо явление в края на май обещава финансов късмет за четири зодии Рядко астрономическо явление в края на май обещава финансов късмет за четири зодии Две пълнолуния в рамките на един месец засилват интереса към астрологичните прогнози и темата за личните финанси 800 000 празни жилища в Гърция, правителството планира активиране чрез ремонти 800 000 празни жилища в Гърция, правителството планира активиране чрез ремонти Около 12% от жилищния фонд остава неизползван, а държавата цели да увеличи предлагането чрез обновяване на стари имоти Английска радиостанция по погрешка обяви смъртта на крал Чарлз III Английска радиостанция по погрешка обяви смъртта на крал Чарлз III Радио „Каролайн“ призна, че грешката е резултат от „компютърна повреда“ в основното им студио нa 19 май, която е задействала автоматизирана процедура, използвана при смърт на монарх КЗК разследва „Кауфланд“ и „Т-Маркет“ за натиск върху доставчици КЗК разследва „Кауфланд“ и „Т-Маркет“ за натиск върху доставчици Междинните данни от анализа, представени през декември м.г., показаха тежки структурни деформации на пазара на храни  Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли Няма да повярвате колко милиона китайци карат електрически коли 44 млн. автомобила са по китайските пътища
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Две жени разговарят:
- Ти какво работиш?
- В научен институт.
А като каква?
- Като любовница, но ми плащат като на професор.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Мамо, мамо, може ли и аз да скоча с бънджи?
- В никакъв случай! Животът ти започна, заради скъсана гума, но не трябва да свършва пак по тази причина!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори