Български актьор стана международна интернет сензация след участие в блокбъстъра "Да обичаш Пабло"
Сцената с Георги Николов се развива още в първите 20 минути на филма и показва как наказателният отряд на Пабло Ескобар осигурява писта за кацане, по средата на оживена магистрала, за да може самолет с „бял прах“ да се разтовари
Сцена с българския актьор и стенд ъп комедиант Георги Николов, стана една от най-гледаните интернет сензации в света. Участието му във филма с Хавиер Бардем и Пенелопе Круз „Да обичаш Пабло“, забелязано от феновете на атрактивни кино сцени, постигна над 6 млн гледания, 20 хил коментара и 12 хил споделяния във FB.
Моментът с Георги е публикуван и в Instagram страницата skarpion.bg , която събира най-ефектните екшън сцени в киното, като там „нашето момче“ постига близо 600 хил преглеждания.
Сцената се развива още в първите 20 минути на филма и показва как наказателният отряд на Пабло Ескобар осигурява писта за кацане, по средата на оживена магистрала, за да може самолет с „бял прах“ да се разтовари.
Георги Николов е избран за участие в лентата на Фернандо Леон де Араноа след напрегнат кастинг, а снимките в световната продукция съвпадат с ролята му на адвокат в сериала „Скъпи наследници“. Актьорът случайно разбира за интернет мема, в който се е превърнало неговото колоритно, колумбийско приключение и не се съмнява, че то съвсем скоро ще бъде повод за нов скеч в стенд ъп шоу.
Георги Николов-Жорони е част от най-популярното стенд ъп трио „Нема к‘во“. Сформирано заедно с актьора и радиоводещ Калин Кирилов и илюзиониста и комедиант Венсан, „Нема к‘во“ представят своята програма пред препълнени зали. Преди три месеца с атрактивните им скечове се забавляваха българите в Испания, по време на иберийското турне на триото. През есента следва националния тур на „Нема к‘во“, заедно с Шкумбата, а в началото на 2020 г. момчетата плануват да покорят и публиката през Океана.
Евростат: България е най-евтината в ЕС за хотели и ресторанти
Пиян и дрогиран се преби с тротинетка в Слънчев бряг
Д-р Елевтеров привлече медицински специалисти в новия център на Царево
Царево удължава лято 2026 с богат септемврийски календар
Демографското чудо Бургас - говори проф. Георги Бърдаров
Бургазлия със "Сузуки" пострада тежко край Приморско, блъснато е и 9-годишно дете
МВР отваря лаборатории в Бургас и Пловдив, край на месеците чакане за резултати
Пияни зад волана в Слънчев бряг и на пътя за Созопол: Моторист хванат с 2,21 промила
19-годишен спипан с 7 пакетчета кокаин в Слънчев бряг
Военният министър чака отговор от Киев за дрона край Кардам, Валентин Радев: Това е пробив в националната сигурност
20-годишна в болница с опасност за живота след катастрофа на магистрала „Тракия“, още трима ранени
Дрога на спирка в „Меден рудник“: Хванаха 16-годишно момиче с чашка, пълна с метамфетамин
