×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Братът на Рачков призна, че е наркодилър и отърва затвора


02 Август 2019, Петък, 12:34 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: архив: Флагман.бг

Петър Рачков се размина с условна, след като бе спипан при блестяща спецакция на бургаските криминалисти

Популярният в бургаския ъндърграунд Петър Рачков се размина с условна присъда за пласиране на дрога. Братът на актьора Димитър Рачков се призна за виновен и сключи споразумение с прокуратурата за 1 година и 11 месеца с изпитателен срок от 4 години.

Рачков е закован след блестяща акция на бургаските криминалисти. Той е наблюдаван дълго време от разследващите, които са имали информация дори къде крие дозите – в запалки „Клипер“, научи Флагман.бг.

Братът на Рачков криел дозите в запалки „Клипер“, арестуван е при продажба на пико след блестяща спецакция

Дилърът е закопчан на 16-ти април м. г. в дома му в ж.к. „Възраждане“, където са открити няколко дози пико за малко над 100 лв. Спецполицаи атакували апартамента на Рачков, след като малко по-рано разследващите станали свидетели как Петър продава около 1 гр метамфетамин на бургазлия.

Причината за лекото наказание е, че Рачков влиза по делото като неосъждан.  Той е залавян няколко пъти с наркотици и за шофиране без книжка. За последните 3 случая бургазлията получи административни наказания – глоби по чл. 78 а и съответно остана с чисто съдебно минало. Рачков вече има две условни присъди - за държане на наркотици и за шофиране с фалшива книжка през 2011 г., но и двете вече са изтекли.

Братът на Рачков чист за нарколабораторията на работното му място, спряха разследването

Припомняме, че Петър Рачков излезе чист и след ареста за нарколабораторията, открита при спецакцията на работното му място – помпена станция в с. Черни връх. Разследването по случая беше спряно миналото лято, след като криминалистите не успяха да свържат откритите колби и прекурсори с брата на известния български комик.

През следващите 4 години обаче Рачков трябва да бъде много внимателен, тъй като всяка грешна стъпка ще го прати зад решетките.


В категории: Темида


13
Коментара
Владислав БОНЕВ Абитуриенти, проверете осигуровките си! Абитуриенти, проверете осигуровките си! 09/08/2026, Неделя 21:30 2
13
Коментара по темата
13.
Италиано
15.08.2020 16:17:00
0
0
Току що го прибраха отново, дано тоя път не се отърве! :)
12.
Жоро Попов-пожарникая
02.08.2019 19:59:49
0
2
Тои бачкаше за мен развързваше пико и трева ама Пикото вървеше повече щото тревата ми беше малко жмелска,обаче много тъпо го хванаха сега съм само на заплатата от побажарната,абе ташак!
И илийката се изпости ама аз съм тарикат ще видя от къде пак да вадя някви къси кинти щото зеления гущер иска гориво!
Аз съм мазен тарикат,всички ги респектирам с женски маниери и татуси !!!
11.
Филииката
02.08.2019 19:12:09
0
1
Георги Илиев шпионин номер 1 в бургас
10.
Шарманд Колосанте
02.08.2019 17:13:24
1
7
Как няма да отърве ония дето се прави на защтитник на правдата в ефир сигурно пак е бутал някъде рушвети. Тоз скапаняк е за затвора много отдавна то не бяха дроги фълшиви пари вече не ги помня простотиите му трябваше да полежи малко една десятка да му дойде акъла. Сега за Рачков син на минко и станка твърдишки селянин повече ефир да не види че като го видя на телевизора и ми се драйфа те му течат лигите през телевизора на тоз палячо. Хубаво че го взе арменеца че кой знаеше за него халтураджия ненаяден на всяка манджа меродия разваля предаванията да преиграва смачканяци както ги определи поф. Вучков. Само елементарните хора вече му понасят селските шеги и то не негови а прихванати от тук там.
9.
До Гого
02.08.2019 17:07:14
1
9
Сигурно е така братле... Единия Мазен дилър наркоман а другия алчен за всичките пари на света. Една благотворителност не съм чул да направи. Мани мани цигания до шия
8.
Гого
02.08.2019 16:58:11
0
8
Как ще остава бакшиш брато, като трябва непрекъснато да цака за този престъпник и още по-престъпни адвокати. И тяхното време ще дойде!!!
7.
Зурла
02.08.2019 15:34:07
1
7
Този грозник с голямата глава рано или късно ще влезе.
6.
Gdjm
02.08.2019 15:24:45
1
3
Ot utre I az shte prodavam kvo da bachkam za 500leva
5.
...
02.08.2019 14:48:59
2
9
Другия пък оригиналния смешник е баси стиснатия. Същия като Арменците.Стиснати до безобразие. Където и да иде Димитър Рачков не оставя бакшиш и питайте всеки. Пинтийй долни
4.
пародия
02.08.2019 13:23:31
0
29
Е.си смешното правосъдие ,няколко престъпления и сключил споразумение все едно е на пазара в Лозенград,колко ги даваш доматите,ама намали ми малко и ай чао,после към тия хора да имаш доверие и уважение,смях в залата.
3.
???
02.08.2019 13:18:49
1
12
Някой ден ден на някой може да го прати при съименника му, но там няма да го върнат обратно.
2.
ани
02.08.2019 12:48:29
0
36
супер кеф.... правиш един милион престъпления.... приснаваш си и си отиваш доволен. Нещо като изповедта.......казваш отче грешен съм и хопаааа... в рая !!! :)
1.
Николай
02.08.2019 12:45:23
0
45
Скапана съдебна система, време е да си ходи цялата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
20-годишна в болница с опасност за живота след катастрофа на магистрала „Тракия“, още трима ранени 20-годишна в болница с опасност за живота след катастрофа на магистрала „Тракия“, още трима ранени "Пежо" се преобърна по таван и се удари в билборд и ограда, а другите тежки инциденти станаха край Синеморец и в Бургас Екшън в Слънчев бряг: Собственик на БМВ-то спипа крадец в колата си Екшън в Слънчев бряг: Собственик на БМВ-то спипа крадец в колата си 27-годишният мъж заварил непознат да рови в жабката на автомобила му пред хотел Поморие Дрога на спирка в „Меден рудник“: Хванаха 16-годишно момиче с чашка, пълна с метамфетамин Дрога на спирка в „Меден рудник“: Хванаха 16-годишно момиче с чашка, пълна с метамфетамин Спипаха и двама мъже с марихуана Дим край Селиминово: След спирането на влаковете от София за Бургас, ще остане ли Сливен без ток Дим край Селиминово: След спирането на влаковете от София за Бургас, ще остане ли Сливен без ток  Там се намират далекопровода и ще е изключителен риск както за пожарникарите, така и за населението, предупреди областният управител  Кула без вода в най-горещите дни: Над 2 млн. евро са нужни за спасението на водопровода Кула без вода в най-горещите дни: Над 2 млн. евро са нужни за спасението на водопровода Критични 10 км от водопровода чакат подмяна Седмицата започва със страшна жега: До четвъртък живакът в термометрите ще скача до 38 градуса Седмицата започва със страшна жега: До четвъртък живакът в термометрите ще скача до 38 градуса В Рило-Родопската област и части от Стара планина следобед на отделни места може да превали и прегърми Драма в Сандански: Черноморец шокира Вихрен в последната минута на добавеното време Драма в Сандански: Черноморец шокира Вихрен в последната минута на добавеното време Уелисон Корейа изравни с глава и донесе точка за акулите Когато спортът се превърне в съдба: Анонимен ангел дари 5 000 евро за болно момиче от Бургас Когато спортът се превърне в съдба: Анонимен ангел дари 5 000 евро за болно момиче от Бургас Бойната верига продължава социалната си мисия, давайки надежда на семейства в нужда Абитуриенти, проверете осигуровките си! Абитуриенти, проверете осигуровките си! Завършилите училище, които още не работят и чакат началото на следването си, сами покриват здравните си вноски в периода между двата статута В пет български общини няма нито една медицинска сестра В пет български общини няма нито една медицинска сестра Опан, Трекляно, Копривщица, Дългопол и Ковачевци са останали без нито един специалист по здравни грижи, а в други 104 общини работят най-много по десет
Уитни Хюстън оживя като Барби: Куклата пресъздава емблематична визия от 80-те Уитни Хюстън оживя като Барби: Куклата пресъздава емблематична визия от 80-те Моделът е вдъхновен от клипа към I Wanna Dance With Somebody и беше представен около рождения ден на легендарната певица Откриха римски кораб на 2100 години край Сицилия, стотици амфори лежат на 46 метра дълбочина Откриха римски кораб на 2100 години край Сицилия, стотици амфори лежат на 46 метра дълбочина Останките са от II или I век преди новата ера, а древните съдове са служили за пренасяне на вино и зехтин Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Руското външно министерство приветства новия тон на София за войната в Украйна, но смята, че е рано за възстановяване на двустранните отношения Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Небето над Германия предизвика невиждан интерес, но експертите имат земно обяснение за огромната част от загадъчните светлини Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Историята води към руското движение Оккупай-педофиляй и модел на саморазправа, превърнат в интернет зрелище Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч Стихията достигна провинция Чжъцзян, затвори транспортни връзки и повиши риска от наводнения и свлачища Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО) Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО) Опозиционната депутатка Тиме Кадрияй атакува премиера в оставка след поредно искане за отсрочка на заседанието 1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия 1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия 65 чувала с дрога били скрити на борда, службите следели кораба още от февруари Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още... Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още... Как онлайн фрустрацията и семейната среда отгледаха децата-убийци от Пловдив Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери 59-годишният милиардер почти изчезна от публичността, състоянието му остава около 9,3 млрд. долара, а Великобритания се готви за съдебна битка за £2,5 млрд.
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Потресена съм от примитивната политическа употреба на инцидента с дрона Виц на деня Виц на деня - Киро, забелязъл ли си, че твоята тъщата има златен зъб?
- Отдавна, ама все не намирам повод.
Виц на деня Виц на деня - Какво е мъдрост?
- Това е, когато сам стигаш до мисълта, че се занимаваш с глупости...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори