Лучано се върна при бившата си жена
Двойката бе забелязана да води доста динамичен разговор по пътя и очевидно се разбират прекрасно
При първата си съпруга се върна бившия спортен министър Васил Иванов–Лучано. Той бе забелязан в компанията на привлекателна дама, с която се движеше ръка за ръка.
„Това е моята бивша съпруга”, сподели бившият спортен министър. „Аз съм в отлични отношения с всички жени в живота ми. Раздавал съм се за тях винаги и така ще бъде. Семейството ми е било на първа линия”, добавя още Васил Иванов.
Двойката бе забелязана да води доста динамичен разговор по пътя и очевидно се разбират прекрасно. Те дори се хванаха за ръце, докато минаваха през улиците на града.
Лучано е категоричен, че няма трети човек, който да е довел до развода им, нито е имало изневяра. Министърът от кабинета Сакскобургготски още обича бившата си и се разбира прекрасно с нея, пише „България днес”.Въпреки че е почти на 60, Лучано е в прекрасна форма. И неизменно е с костюм и папионка, дори и за кратка разходка.
Бившият политик се старае да изглежда официално независимо къде отива. И според случайните минувачи почти не се е променил.
„Не е мръднал от 10 години”, казват случайно разминалите се с министъра пешеходци.
Разбиха още една престъпна група: Шестима души и 400 кг марихуана са задържани
Украйна потвърди, че взривилият се морски дрон в Констанца е нейн
Една от водещите компании за осветление в България откри нов шоурум в София
5 отбора, които влизат на световното в най-силната си форма
Кон ритна младеж в главата и го прати в болница
Най-после! Забраниха вувузелите за Световното
България е №1 в ЕС по разходи за съдебната система
Радев за дефицита: Красноречива оценка за предишните правителства
Путин: Дядото на Зеленски се обръща в гроба
Какво не бива да правим по време на гръмотевична буря
