Куриоз по Черноморието: Руснак намери колата си в морето в Свети Влас
Мъжът седнал в близкия ресторант до пристанището и си поръчал за пиене, за автомобила изобщо не помислил
Нов куриоз по Черноморието развесели туристи и местни в Свети Влас. Руски гражданин, който бил на почивка в курорта, си наел кола под наем. Вчера в късния следобед той я паркирал на пристанището "Марина Диневи" и се отправил към близкия ресторант, където спокойно си поръчал за пиене, за да утоли жаждата си.
В този момент, автомобилът, с бургаска регистрация, потеглил към водата, и докато руснакът осъзнае какво се случва, колата вече била в морето. Това разказаха за Флагман.бг свидетели на случката.
Рано тази сутрин кран се опитал да извади превозното средство, но първите опити били неуспешни, защото колата била тотално наводнена, а на повърхността се виждали само рогата на тавана.
В крайна сметка автомобилът бил изваден от морето.
Спипаха митрополит Иларион с кокаин в колата
Почина много известен рапър
Лили Иванова покори легендарната „Олимпия“ 17 години по-късно
Студент по философия е арестуван заради случая в Благоевград
Тревога в Италия: Два случая на ебола в района на Комо
Трамвай се заби в заведение, има ранени!
Левски уреди бразилец за 1.5 млн. евро
В Русия пак се изправиха пред криза с бензина
Руска атака в Киев взриви офисите на 5 медии
Александър Дугин предложи руснаците да получават достъп до интернет за "добро поведение" и по график
Кое е единственото село без жители в област Бургас
Полицията в Гърция арестува 20 души за измама с евросубсидии за 3 млн. €
