Черна неделя! Смъртоносната селфи-мода погуби 17-годишен софиянец в Приморско (ОБНОВЕНА)
Трупът на нелепо загиналото момче е откаран за аутопсия
Екстремното селфи от изоставен строеж в Приморско отне живота на 17-годишно момче от София, научи Флагман.бг. Всичко започва, когато компания от няколко непълнолетни пристигат сами в града, настаняват се по стаите си в хотел "Престиж" и започват на макс купона без родителите си.
Малко преди полунощ двама от тях се разхождат покрай ММЦ-Приморско и решават да си правят по най-новата мода - безразсъдно селфи от най-високата част на изоставената сграда с изглед към града. Те обаче не преценяват опасността и докато се мъчат да намерят най-удобната поза с уникална гледка, с която да се похвалят в социалните мрежи, едното момче пада от 20-метровата сграда в асансьорната шахта и загива на място. След инцидента приятелят, с когото било момчето, подава сигнал в полицията за инцидента.
Не е ясно защо родителите са пуснали непълнолетните си деца сами без надзор. Майката и бащата на починалото момче вече са уведомени и пътуват към Приморско.
Разследването на инцидента продължава и в момента. Трупът на нелепо загиналото момче е откаран за аутопсия. При падането то е получило много тежки травми, които са несъвместими с живота. Дадени са проби за изследване за употреба на наркотици и алкохол, но другото момче, което е станало свидетел на трагедията, отрича да са употребили спиртни напитки или упойващи вещества.
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид

Пълна безотговорност и безхаберие . Тези 17-годишни пешлемета и курвета , наркомани си мислят че света е в краката им , че могот всичко да правят . Пълен отврат са 17-гадишните ( разбира се има и много добри и възпитани деца) .
Едно време имахме вкъщи три точилки, и редовно бабите ни рендосваха с тях. В училище даскалиците като ни отпереха шамар, по една седмица червени ходехме. А като се прибереш и майка ти перне още един бой, щото не си слушал даскалицата.
Хора станахме!
Сега - лигави наркоманчета, които бият родителите си, и им се качват на главите! Това е истината.