Баща изнасилва малкото си момиче месеци наред, а миналата нощ я...
След като употребил алкохол 54-годишният мъж нанесъл побой над 15-годишната си дъщеря
54-годишен мъж е бил привлечен като обвиняем от Районната прокуратура в Разград за сексуално насилие над дъщеря си, извършено като продължавано престъпление, както и за причиняване на лека телесна повреда при условията на домашно насилие, пише Блиц.
Това съобщиха от пресцентъра на прокуратурата. Миналата нощ, след като употребил алкохол, 54-годишният Е. Г. нанесъл побой над 15-годишната си дъщеря.
При разпита пострадалото дете разказало, че от декември миналата година до сега е било насилено от баща си четири пъти чрез сила и заплахи – продължавано престъпление по член 152, ал. 2, т. 1 и 2 от НК.
Деянието се наказва с лишаване от свобода от 3 до 10 години. За причиняване на леката телесна повреда в условията на домашно насилие Районната прокуратура в Разград го обвинява и в престъпление по член 131, ал. 1, т. 5а от НК, което също се наказва с лишаване от свобода.
Въпреки че Е.Г. не е осъждан, прокуратурата иска да му бъде взета мярка за неотклонение „Задържане под стража“, тъй като ако е на свобода, обвиняемият може да се укрие и да извърши престъпление.
Събраните до момента доказателства по делото водят до обосновано предположение, че той е извършил престъпленията, за които е привлечен като обвиняем.
Николай Димитров: Пенсионерският клуб в с. Баня е пример как модерната среда променя качеството на живот
Андрей Гюров на крачка от президентската битка: Кандидатурата се очаква до дни
Поляк заобикаля дупка край къмпинг „Градина“ и помете мотористка
Спипаха двама пияни шофьори край морето: Жена с 1,62 промила остана без автомобила си
68-годишен тракторист е с опасност за живота след падане в дере в Драганово
Украинец бяга от полицаи в Бургас, хвърли плик с марихуана в чужд двор
Иво Христов към кмета на Бургас: Не оставяте никакви шансове на другите градове
Вандали свалиха чисто нова „Шкода“ от релсите: Мотрисата е надраскана с графити
Дебнат ли ни ценови капани край морето? Проверявайте грамажа, преди да поръчате
Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени
Столичанин алармира за нов катун в София: Боклуци и вещи са разхвърляни сред дърветата
Слънчев бряг се превръща в столица на красотата: 9 хубавици в битка за корона

Май държавата е по-голям престъпник от самия извършител.....