Горещи кубинки подгряват официалното теглене преди “Maxfight 44“
„Кантарът“ за 22-мата бойци ще се проведе в клуб “La Cubanita En El Mar“ до луксозното пристанище „Марина Диневи“ в Свети Влас
Ден преди Гала вечерта “Maxfight 44“ традиционно ще се проведе официалното теглене на състезателите. „Кантарът“ за 22-мата бойци ще се проведе в клуб “La Cubanita En El Mar“ до луксозното пристанище „Марина Диневи“ в Свети Влас от 18:00ч. Заведението се намира на брега на морето, известно с атрактиви шоу програми с кубински изпълнители.
Горещи кубински танцьори и този път ще посрещат гостите и ще подгряват официалното теглене.
Малко повече от седмица преди сблъсъка, съперникът на Християн Корунчев се контузи тежко. Молдовецът Василе Боршевски отпада от участието си в гала вечерта, но ще бъде сменен от своя съотборник Йон Уреки. 26-годишният професионален боец с опит в муай тай сам е изявил желание са излезе срещу опитния Корунчев.
В своята кариера Уреки има 8 победи, 6 от които постигнати с нокаут. В същото време стана ясно, че световният шампион Християн Корунчев ще бъде подкрепен в ъгъла си и от рапърите от „Мърда Бойз“.
Боецът ще се качи на ринга под ритмите на нова песен, написана съвсем наскоро специално за него. MURDA BOYZ са рапъри, които бързо успяха да станат популярни у нас, правят хит след хит - бързо набиращ популярност лейбъл за ъндърграунд трап музика.

Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада"
Всички партии с място на първия ред в новия парламент
Рецепта за протеинов шоколадов десерт без захар
Синоптици бият аларма за утре - не е нито за дъжд, нито за вятър
17% повече вода в язовирите тази пролет
Разбита е банда за пране на пари с 600 000 евро, 70 кг. наркотици и боеприпаси
По-високи цени на пластмасовите продукти заради кризата в Ормузкия пролив
Ученици в с.Оризаре проведоха спортен празник, посветен на здравословното хранене
Жельо Вардунски, проф. дин Овчаров и директорът на РИМ-Бургас Милен Николов откриват експозицията „Червената крепост“
Бонсай курс за младежи ще се проведе в Бургас за първи път по врема „Флора“ 2026
17 години в будна нощ: Историята на Калояна и дъщеря ѝ Натали
Седмичен хороскоп за всяка зодия, според движението на луната
