Бебо Халваджиян и Алекс чакат бебе
Маги и Кремена на седмото небе от щастие
Страхотна новина поднесоха Бебо и Алекс за юбилея на Кремена Халваджиян, разбра HotArena.
Навръх 50-та си годишнина ексцентричната стилистка призна, че е получила най-хубавия подарък. Двамата с Маги отново ще станат баба и дядо.
В интервю за "На кафе" Кремена се изпусна, че синът й Бедрос и половинката му Алекс очакват второто си дете. "Ревала съм, не знам дали ще мога да го кажа. Ще го кажат моите деца. Получих най-хубавия подарък, както преди 4 години", с тези думи Кремена гордо обяви, че с Маги отново ще имат внуче.
Не е ясно кога се очаква да се появи новият наследник на фамилията Халваджиян. Самата Алекс вече започна да носи по-широки дрехи, за да прикрие наедряващото си коремче, пише"България днес".
На снимките от юбилея на Кремена Алекс е с къса, но широка рокля, а Бебо е във видимо приповдигнато настроение, очевидно заради хубавата новина. Алекс е по-обрана и сдържа емоциите си.
Тя позира със свекърва си, а след това седна на сладка спявка с бившите си колежки-адреналинки. Тя и Бедрос имат син Еди, който е на 4 и няма търпение да стане батко.
Жега преди лятото: Юнско слънце и до 33 градуса в събота
Битката за незаконния град: Инвеститорът отвърна на Коцев
19/06/2026, Петък 20:30
0
Урок по благородство: Как един предприемач стигна върха и се превърна в най-големия меценат на Бургас
73-годишен български учител отива на съд за блудство с момиче
Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига
Мистерията със смъртта на Едже Иртем се заплита
Мащеха уби 5-годишно момиче и лъга половин век, истината най-накрая излезе наяве
Учени в шах, откриха животно, което оцелява 5 години без грам храна
Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма?
3-годишно дете нападнато от крокодили, жена рискува живота си, за да го спаси
Васил Божков за 5-те милиона и Левски: Американски адвокати поискаха това вземане
Министърът на туризма д-р Илин Димитров: „Пампорово“ е готов да посрещне своите гости
