×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Общото събрание на СУ прие оставката на проф. Георги Вълчев като ректор
  • След краткото захлаждане и гръмотевичните бури, от средата на седмицата лятото се завръща с температури до 38 градуса
  • Дигиталното евро скоро ще промени плащанията, като ще се превърне в безплатна електронна алтернатива на банкнотите
  • Мощно торнадо премина през Китай, оставяйки след себе си загинали, десетки ранени и огромни разрушения
  • Депутатите започнаха обсъждането на новия Бюджет 2026
  • Въпреки черната статистика и забраните, младежи в Бургас продължават да рискуват живота си със скокове от Моста
  • МОН въвежда строг контрол и изискване за предварително одобрение при заснемането на филми и клипове в училищата
  • Украйна засипа небето над Москва с дронове преди срещата на върха в НАТО
  • От 9 август държавата пуска онлайн платформа, която ще следи и контролира надценките на хранителните вериги
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трима с опасност за живота от кървавата касапница, взела жертва край Обзор


25 Юли 2019, Четвъртък, 11:33 ч.
Автор: Флагман.бг

Двете коли, движещи се в двете посоки, се сблъскали челно поради изпреварване

Трима души са тежко ранени при кървавата касапница край Обзор, която взе жертва. 

Припомняме, че катастрофата стана вчера около 07:35 ч. на пътя Бургас-Варна, в отсечката между Обзор и Бяла. Челно се удариха Ауди А3 с шуменска регистрация и Мазца СХ5 с украинска регистрация. До инцидента се стигнало, след като и двете коли са предприели изпреварване. 

Водачът на Аудито – 20-годишен мъж от с. Хан Крум, предприел изпреварване, но поради невъзможност да се прибере в собствената си пътна лента допуснал сблъсъка в японското возило, управлявано от 42-годишен украинец, който изпреварил автобус. 

Има жертва при тежката катастрофа край Обзор
 

При тежката катастрофа загина 34-годишна украинска гражданка, пътувала на задната седалка в Маздата. Пострадали са още четирима, трима от които са в тежко състояние, с опасност за живота. Те са откарани в УМБАЛ „Св. Анна“ във Варна. Водачът на японската кола е с кървене на корема, настанен в отделението по реанимация. Там е и един от спътниците му - 34-годишен украинец, получил фрактури на гръдния кош, невроторакс и кървене в корема.

Пострадала е и спътничката му 38-годишна жена. Тя е получила фрактура на китката и гръдния гръбначен прешлен. Няма опасност за живота й.

Водачът на другата кола – Ауди А3, също е сред тежко пострадалите. 20-годишният мъж е със счупени ребра, фрактура на дясната подбедрица и дясна предмишница, с опасност за живота, настанен в отделението по реанимация.


В категории: Животът


7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Как да почистим загоряла фурна без търкане Как да почистим загоряла фурна без търкане 07/07/2026, Вторник 19:21 0
Тервел ИЛИЕВ 23-годишна българка намерена мъртва в Солун 23-годишна българка намерена мъртва в Солун 07/07/2026, Вторник 19:00 0
7
Коментара по темата
7.
..
26.07.2019 14:18:23
0
0
Където “20 годишния пешлигар” е изпреварил линията е прекъсната, а там където Украинеца е изпреварил не е позволено.. не го защитавам, но в случая и двамата са карали с превишена скорост и са предприели рисковано изпреварване и налице е смъртния случай... каквото и да коментирате е излишно
6.
До 1
25.07.2019 14:42:24
0
5
Катастрофата стана на изхода на Обзор посока Бяла, не в прохода.Не че има голямо значение, и там положението е същото.Нагледах се през годините на ужасии там.И прави впечатление, че най-рискови са румънците, които в държавата си карат като насрани, а тук летят като камикадзета!
5.
шофьор
25.07.2019 14:11:17
0
6
Това ще да е станало на дългите участъци където може да се кара бързо,но е разрешено изпреварването само от едната страна,20 годишния пишлегар е изпреварвал през непрекъснатата лента и е изтрепал невинните отсреща !
4.
XX
25.07.2019 13:17:20
0
3
Разфасовайте 20 годишния селтак!
3.
Николай
25.07.2019 13:02:21
1
0
НЕВРОТОРАКС !!!!11
2.
Хъммм
25.07.2019 11:55:43
0
10
И двамата значи виждат, че насреща идва кола,но нищо не предприемат.Умно...
1.
Павел
25.07.2019 11:39:52
2
31
През лятото този проход е ужасен. Голяма част от причините за катастрофи са изпреварвания на камиони и автобуси, които едва едва пъплят по нагорнищата. Според мен е крайно време КАТ да забрани прохода за камиони и да ги пренасочи през Дюлинския проход.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Огнен ад край Стара Загора: Гори регионалното депо за отпадъци до село Ракитница Огнен ад край Стара Загора: Гори регионалното депо за отпадъци до село Ракитница Мобилизирана е тежка техника и водоноски за овладяване на пламъците, екоинспекцията е в готовност да мери качеството на въздуха Трябвало ли е Десислава Атанасова да декларира, че е влюбена в Пеевски? Депутат заговори за зависимости Трябвало ли е Десислава Атанасова да декларира, че е влюбена в Пеевски? Депутат заговори за зависимости В частите за полетите е било задължително да се подаде специална декларация и антикорупционната комисия да извърши проверки, обясни Атанас Славов Бургас посреща сезона с вдигане на най-голямото Виенско колело у нас, Световно по джет ски и пълна готовност за Евровизия Бургас посреща сезона с вдигане на най-голямото Виенско колело у нас, Световно по джет ски и пълна готовност за Евровизия Отчетен е ръст от 11% на чуждестранните туристи, а „Арена Бургас“ засенчва София в битката за музикалния мегафорум Във фалит ли е „Булгаргаз“ заради „Боташ“ и превръща ли се България в Троянски кон за руски газ в ЕС Във фалит ли е „Булгаргаз“ заради „Боташ“ и превръща ли се България в Троянски кон за руски газ в ЕС Дружество е задлъжнял с над 1 млрд. лева, обяви Ивайло Мирчев, а министър-председателят изтъкна, че страната ни дължи $360 млн. на турската компания, защото не е плащала 2 години Vivacom представи ползите от високоскоростната свързаност в Югоизточна България Vivacom представи ползите от високоскоростната свързаност в Югоизточна България В края на срещата се проведе дискусия с представителите на местната власт, която ясно показа, че интересът към възможностите за използване на високоскоростните мрежи е значителен Отказали АТВ на Никола Бургазлиев преди трагедията в Слънчев бряг: "Беше неадекватен" Отказали АТВ на Никола Бургазлиев преди трагедията в Слънчев бряг: "Беше неадекватен" Разпитана днес в съда бе спътничката на младежа, която се е возила във фаталното АТВ по време на инцидента Ул. "Александровска" почерня от полиция, намериха тялото на мъж Ул. "Александровска" почерня от полиция, намериха тялото на мъж Възрастен мъж е издъхнал в жилището си в тази сграда Разбиха зловеща мафия, заляла пазара с милиони фалшиви презервативи от Китай Разбиха зловеща мафия, заляла пазара с милиони фалшиви презервативи от Китай Ментетата са брандирани като световни марки, но се късат за секунди и крият брутални рискове от зарази Бургас „светна“ в Бешикташ! Милиони в Истанбул гледат Акве Калиде и лечебната луга Бургас „светна“ в Бешикташ! Милиони в Истанбул гледат Акве Калиде и лечебната луга История, лечебна минерална вода и уникални розови басейни омайват комшиите от фасадата на Генералното ни консулство Как да си спестим банкови такси у нас и в чужбина Как да си спестим банкови такси у нас и в чужбина Близо 73% от българите са готови да сменят банката си заради скъпи тегления зад граница, докато дигитални карти като neon на tbi bank нулират излишните разходи
Адска зима удари съседна Турция насред юли, тежка техника рине преспи Адска зима удари съседна Турция насред юли, тежка техника рине преспи Снежни стени блокираха проходите в разгара на лятото, социалните мрежи прегряха от кадри Разбиха зловеща мафия, заляла пазара с милиони фалшиви презервативи от Китай Разбиха зловеща мафия, заляла пазара с милиони фалшиви презервативи от Китай Ментетата са брандирани като световни марки, но се късат за секунди и крият брутални рискове от зарази Гърция раздава по 3000 евро за бележка от магазина, вижте как да ги вземете Гърция раздава по 3000 евро за бележка от магазина, вижте как да ги вземете Южната ни съседка обяви невиждана война на сивия сектор, всеки с мобилен телефон може да напълни джобовете си веднага Апелативният съд осъди Марин Льо Пен, но ѝ позволи да се кандидатира за президент Апелативният съд осъди Марин Льо Пен, но ѝ позволи да се кандидатира за президент Френската крайнодясна лидерка получи 3 години затвор и електронна гривна за присвояване на еврофондове, но намалената забрана я връща в битката за 2027 г. Мощна геомагнитна буря удари Земята, учените в шок от това, което следва Мощна геомагнитна буря удари Земята, учените в шок от това, което следва Разкриха какъв чудовищен късмет е извадило човечеството по време на сблъсъка и накъде е насочен новият супервзрив Замразяват скандалния договор с „Боташ“ за 15 месеца Замразяват скандалния договор с „Боташ“ за 15 месеца България ще плаща само за реално получения газ Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги Забравете за досегашния изкуствен интелект - новото оръжие на Китай работи с биологични кодове и сваля сметките за ток над 1000 пъти Пълен шок на „Кулата“ и „Маказа“! Вижте какво се случва на пунктовете в този момент Пълен шок на „Кулата“ и „Маказа“! Вижте какво се случва на пунктовете в този момент Километрични колони скъсаха нервите на летовниците още от сутринта, трафикът удари тавана и властите вдигнаха ръце Край на компромисите! Брюксел вдигна мерника на Орбан и заложи капан, от който няма излизане Край на компромисите! Брюксел вдигна мерника на Орбан и заложи капан, от който няма излизане Драстична реформа разцепва Съюза: Новите държави ще бъдат „втора ръка“ без право на вето, за да се спаси съвместният бюджет Няма да повярвате какво крие съдбата ви! Ако сте родени през март, октомври или декември, всичко си идва на мястото Няма да повярвате какво крие съдбата ви! Ако сте родени през март, октомври или декември, всичко си идва на мястото Езотерици дешифрираха космическия код: Тези три месеца крият директна връзка с прераждането, проверете какви дългове плащате в момента
Николай ДЕНКОВ Николай ДЕНКОВ Премиерството е като да караш самолет, само че нямаш пилотска кабина Виц на деня Виц на деня Има два типа дебели мъже:
1. Дебел и богат - мечо.
2. Дебел и беден - свиня.
Виц на деня Виц на деня - Комшу, къде си помъкнал този стенен часовник?
- При ветеринаря.
- Защо при него?
- Защото кукувицата му престана да кука.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Влизам в магазина за хляб и мляко, излизам с касова бележка с дължината на ферман и усещането, че съм си купил гарсониера
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори