Див екшън! Мъж нахлу с брадва и изстрели в къща
Сцената се разиграла около 23 часа снощи
Мъж е изкарал акъла на свой съгражданин, като нахлул у дома му с брадва, като междувременно стрелял с пищов, съобщиха от полицията във Видин. Екшънът се разиграл около 23 часа снощи на ул. „Карловица“ в Белоградчик.
Паникьосан местен жител разказал, че в къщата му се опитал да влезе неизвестен мъж. Той носел брадва, която забил в оградата на имота. През това време произвел и изстрел с пистолет, след което офейкал от мястото. Обитателят на имота излязъл да види какво се случва и открил брадвата и гилза, които занесъл в полицията.
Ченгетата започнали разследване и още същата вечер спипали извършителя. Оказало се, че това е 61-годишен жител на Белоградчик.
Той доброволно предал на униформените пистолета си, който е законно притежаван. Не е ясно дали мъжът е имал зъб на стопанина на къщата и се опитал да го сплаши или става въпрос за друго, пише Bulnews.bg
Разследването по случая продължава.
Розовият сън на Маями
Вижте кога и къде ще пръскат за кърлежи в Бургас
Белодробната болница в Бургас организира безплатни прегледи за туберкулоза
Младите баскетболисти на Свети Влас отново са най-добрите
Стилиян Петров: Когато каузата е чиста и хората са единни, всичко е възможно
Певицата Андреа проговори за опита за самоубийство
Любо Пенев е новият треньор на „Локомотив" София
Парламентът даде възможност на кабинета да тегли нов дълг до 3,8 млрд. евро
Мнозинството от шведите е против влизането в еврозоната
Откриха тяло на сърна в двор на къща
Краят на футболната анонимност
Бургас развива нов модел за растеж чрез образование, индустрия и високотехнологични инвестиции
10/06/2026, Сряда 13:13
0
