Шампионка по бокс смени лъскавите сватбени рокли, омъжи се в народна носия
Двойката се врече във вечна вярност на автентична българска сватба
Стойка Петрова и нейният приятел Борил Кръстев вдигнаха автентична българска сватба. През отминалия уикенд в Тетевенския балкан двамата си казаха заветното „да“. Те, заедно с всички гости, бяха облечени в традиционни за района народни носии.
На 12 юни 2018 година именитата ни боксьорка имаше два повода за радост. Тя получи предложение за брак от приятеля си на почетната стълбичка в деня, в който стана за втори път европейска шампионка.
„Това е човекът, който цял живот съм търсила, така че му казвам “Да“, заяви тогава Стойка, а сега, година и един месец по-късно, двойката официализира думите.
Преди сватбата бъдещото семейство се срещна с единствения българин, който е побеждавал един от братята Кличко (Виталий) – Свилен Русинов. Многократният медалист от световни и европейски първенства, както и носител на бронзов медал от Олимпийските игри в Барселона през 1992г., в момента е заместник-кмет на Община Тетевен.
Припомняме, че двукратната европейска шампионка по бокс и носителка на два сребърни медала от световни първенства – Стойка Петрова се отказа от активния спорт на церемонията „Спортист на годината“ за 2018 година, където тя се нареди на пето място. Тя, обаче обяви, че остава в спорта като треньор по бокс, пише boec.bg.

Близкият до Бербатов Емил Данчев: ЦСКА прави рядък скок
Сладкиш без печене - бърз и лесен десерт с бисквити, готов за 15 минути
Айрянът - евтина и полезна напитка с доказани ползи за здравето
Няма нищо случайно в успехите на Бодьо Глимт в Шампионска лига - знаете ли тайната на клуба
Марин и Румяна доказаха в Ергенът: щастието не се купува с пари
Рецепта за чудни палачинки като от детството
Три зодии с голям късмет през март - астролозите вещаят пробиви
Трагедия в Драгалевци: шофьор на ученически бус почина зад волана, в превозното средство е имало деца
Засякоха в самолета финалистките от „Ергенът“ на връщане от Шри Ланка. Вижте кои са те
Йотова освободи главния секретар на МВР Мирослав Рашков
Над 12 500 тона имитиращи продукти са продадени у нас през миналата година
Ryanair орязва полети
