Софи Маринова набързо смени Гринго
Певицата се разведе с айтозлията Тодор Давидов само месеци след сватбата
Софи Маринова прави всичко възможно, за да възстанови напълно предишния си начин на живот, за да не се срине психически след скорошния развод с Гринго.
Въпреки че през последните пет месеца тя първо вдигна пищна сватба с айтозлията, а скоро след това се разведе с него, фолкпевицата не пада духом и не се оставя емоциите да я надвият. Вместо това почти денонощно е на участия.
При един от скорошните си работни ангажименти в хитов нощен клуб пък, Софка се натъкнала на добрия си колега и приятел Тони Стораро. Още щом се засекли, двамата се прегърнали щедро за радост на всички наоколо.
Снимката на ромската перла със Стораро, разбира се, привлече като магнит коментарите на почитателите й. Един от тях дори я насърчава да не се променя никога със следното послание:
"Софчето, ти си много забавен и мил човек, печелиш хората с естественото си държане и си тежиш на мястото като голяма певица! Да си жива и здрава!"
Припомняме, че причина за раздялата на Софи Маринова и Гринго е системният физически тормоз, който Тодор Давидов е нанасял на певицата. Правел го обаче, не от ревност, както мнозина веднага побързаха да предположат, а заради отказ на Софка да му дава пари за хазарт./show.blitz.bg
Тризначки нахълтват с гръм и трясък в "Ергенът"?
Шоколадов сладкиш без много усилия
Най-съвместимите зодии за перфектна връзка
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20
Цената на водката в Русия лети нагоре
От кои зодии са най-верните приятели
Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон
Зодиите с най-голямо чувство за хумор
Как да премахнете миризми от килими и мебели
Д-р Атанас Атанасов оглави агенция „Медицински надзор“
Вкусна паста с кисело мляко по турска рецепта, която взриви интернет
НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция
