Джип с лодка запуши главния път от Южното Черноморие за Бургас
Опашката от коли е повече от 6 км и вече стигна до Черноморец
Ако се прибирате от Южното Черноморие след прекаран прекрасен уикенд, опитайте да отложите своето потегляне, тъй като ще се окажете в тапа. Очевидец, пътуващ към Приморско, съобщава, че преди 10 минути - малко преди Отманли в посока Бургас е възникнало ПТП при изпреварване, в което е участвал джип, теглещ на колесар лодка. На място има полиция, която отбива движението само в едната лента. Тръгващите си от Южното Черноморие летовници са като в капан, непрекъснато прииждат от юг все повече и повече автомобили.
Видях, че на кръстовището при Атия вече хаосът е много голям и възпрепятства дори движението в обратната посока, каза източникът на Флагман.бг.
За изтеглянето на катастрофиралата тежка машина и лодката ще е нужно да се извика подходяща техника и това ще отнеме време. Затова отложете или изберете друг маршрут, ако все още не сте стигнали до Черноморец.
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920

много се напъват от Провинцията/дето не е около морето/,ама само се напъват с хубави коли и хубави жени но празни тикви...
серсеми
Спете спокойно граждани. Динку бди за вас.