Ударно начало за Нефтохимик във Втора лига
„Шейховете“ разгромиха Спартак (Варна) с 5:0
Страхотен старт на сезона във Втора лига направи тима на Нефтохимик. В първия кръг „шейховете“ победиха Спартак /Варна/ с 5:0 и извоюваха първите си три точки в първенството. Още в първите минути двубоят се разви в полза на бургаския тим, който не се забави да създаде опасни ситуации пред вратата на гостите. В 17-та минута Иван Цачев изведе Нефтохимик напред в резултата. Той се разписа за 1:0 след постепенно организирана атака. В 22-ра минута Николай Костов удвои аванса на бургаския отбор с перфектно изпълнен пряк свободен удар.
Настъплението на „шейховете“ продължи и след почивката. Само няколко минути след подновяването на играта Живко Петков се разписа за 3:0. Той бе най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле. В 52-ра минута, Диян Молдованов реализира четвъртия гол за „шейховете“, а минута преди края на редовното време Радослав Апостолов оформи крайното 5:0, след асистенция на Деян Христов. Във вторият кръг „шейховете“ гостуват на Монтана. Срещата е на 26 юли /петък/, в 21:30 ч.
Състав на Нефтохимик: Павел Здравков, Живко Петков (70 Деян Христов), Иван Цачев, Диян Молдованов, Димитър Костадинов (54 Михаил Георгиев), Джунейт Али, Атанас Ташолов, Мирослав Радев, Николай Костов, Радослав Апостолов, Цветомир Цонков (46 Цветан Филипов). Резервен състав: Росен Андонов, Галин Димов, Боримир Карамфилов, Цветан Чахов
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Що бе розовелки,що не дойдохте до Созопол? Само не ми излизайте с номера,че сте били на протест,щото сте били 20 паляка на измисленото протестче.Че сте насрани,насрани сте,ама чак пък толкова насрани да сте пффф,яно сте,мишлета.От страх си измислихте протестчИ и там 20 розови паляка чупят стойки на безопасно разстояние.ЖАЛКИ сте
на Недялко Недялко продажниците,ще сме със Варналий в борбата за оцеляване.То с тези ръководители като биеш се чудиш дали не е купен мача,а като паднеш дали пък не е продаден.