Ударно начало за Нефтохимик във Втора лига
„Шейховете“ разгромиха Спартак (Варна) с 5:0
Страхотен старт на сезона във Втора лига направи тима на Нефтохимик. В първия кръг „шейховете“ победиха Спартак /Варна/ с 5:0 и извоюваха първите си три точки в първенството. Още в първите минути двубоят се разви в полза на бургаския тим, който не се забави да създаде опасни ситуации пред вратата на гостите. В 17-та минута Иван Цачев изведе Нефтохимик напред в резултата. Той се разписа за 1:0 след постепенно организирана атака. В 22-ра минута Николай Костов удвои аванса на бургаския отбор с перфектно изпълнен пряк свободен удар.
Настъплението на „шейховете“ продължи и след почивката. Само няколко минути след подновяването на играта Живко Петков се разписа за 3:0. Той бе най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле. В 52-ра минута, Диян Молдованов реализира четвъртия гол за „шейховете“, а минута преди края на редовното време Радослав Апостолов оформи крайното 5:0, след асистенция на Деян Христов. Във вторият кръг „шейховете“ гостуват на Монтана. Срещата е на 26 юли /петък/, в 21:30 ч.
Състав на Нефтохимик: Павел Здравков, Живко Петков (70 Деян Христов), Иван Цачев, Диян Молдованов, Димитър Костадинов (54 Михаил Георгиев), Джунейт Али, Атанас Ташолов, Мирослав Радев, Николай Костов, Радослав Апостолов, Цветомир Цонков (46 Цветан Филипов). Резервен състав: Росен Андонов, Галин Димов, Боримир Карамфилов, Цветан Чахов
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва

Що бе розовелки,що не дойдохте до Созопол? Само не ми излизайте с номера,че сте били на протест,щото сте били 20 паляка на измисленото протестче.Че сте насрани,насрани сте,ама чак пък толкова насрани да сте пффф,яно сте,мишлета.От страх си измислихте протестчИ и там 20 розови паляка чупят стойки на безопасно разстояние.ЖАЛКИ сте
на Недялко Недялко продажниците,ще сме със Варналий в борбата за оцеляване.То с тези ръководители като биеш се чудиш дали не е купен мача,а като паднеш дали пък не е продаден.