Мис България иска още деца от милионера
Мария Войкова с нетърпение очаква появата на първото си дете
"След като станах "Мис България", се появиха много хора около мен - нови, приятни, други изчезнаха. Разбрах какво е слава и че не е моето нещо, но пък е хубав опит". Това каза в ефира на "Плюс-Минус. Коментарът след новините" "Мис България" 2015 Марина Войкова за това как се е променил животът й след конкурса "Мис България".
Тя с нетърпение очаква появата на първото си дете. "Чувствам се страхотно. Не искам само едно дете, защото смятам, че това е смисълът. Не трябва кариерата да е преди семейството", каза още Войкова. "Мис България 2015" смята, че интелектът трябва да заема важна част от качествата на всяка красива жена.
"Чувствителна съм, но и съм доста упорита, така че това е част от играта на живота", добави Марина Войкова. Миската чака бебе от бившия на Елен Колева Давид Бонев, син на милионер.
Кои спортове са най-подходящи за отслабване
Кардио или силови тренировки: Кое е по-добро за вашето тяло и здраве
Питка със сирене и яйца
Как да спим по-добре: Лесни начини за качествен и пълноценен сън
Коя зодия има най-силна интуиция
Боб чорба по стара рецепта
Ползите от ежедневното ходене пеша
Коя зодия е с най-труден характер
Пухкави палачинки с прясно мляко: Лесна рецепта
Най-честите грешки в домакинството и как да ги избегнете
Коя зодия е най-ревнива
Спагети Болонезе по домашна рецепта: Класика
