Нора Недкова оглежда новите плеймейтки
Освен почетната титла, победителката ще получи още луксозен автомобил и чек на стойност 20 хил. лева
Носителката на титлата Playmate Of The Year 2017 беше специален гост на официалното представяне на претендентките за титлата ввъв варненски клуб миналата вечер. Дванадесет изкусителни красавици се включиха в оспорвана надпревара за най-желаната титла в България, която ще продължи до 1 ноември.
Освен почетната титла, победителката ще получи още луксозен автомобил и чек на стойност 20 хил. лева. Миналата седмица, Варна стана част от тридневното турне на Playboy за представяне на участничките в конкурса. Феновете на Мъжката Библия видяха на кандидатките за Playmate Of The Year 2019, които направиха пищно шоу в препълнения клуб. Сред ВИП гостите на партито беше и носителката на титлата Playmate 2017 Нора Недкова. Тя поздрави участничките в тазгодишния конкурс и им пожела успех в нелекия път към финала.
„Тази година ги харесвам. Е, не всички, но повечето!“, в своя закачлив стил изрази одобрението си към кандидатките Нора.
Тръмп търси сделка с Иран, но не изключва военен сценарий
Кой е най-женственият спорт - грация, естетика и сила в едно
Перфектна идея за съботна закуска - вкусно начало на уикенда у дома
7 навика на хората, които винаги имат пари
Коя зодия ще има най-труден месец март
Домашна баница със сирене - класическа българска рецепта стъпка по стъпка
Трайчо Трайков: Нито един потребител няма да плати неправомерно завишена сметка за ток
10 навика, които правят дома винаги чист и подреден
Кой цвят ще бъде хит на пролетта според водещи дизайнери
Тази зодия е фаворит да срещне любовта през март
Пролетно почистване без стрес - практичен план за свеж и подреден дом
Коя зодия ще има най-голям късмет в последния ден на февруари според астролози
