Гринго потрошил Софка заради чат с чичо му?
Маринова е известна с влеченията си по роднините на мъжете си
Със счупена ръка ходи по участия певицата Софи Маринова и все по-упорит става слухът, че съпругът й Тодор Давидов-Гринго отново й е посегнал. Нещо повече – според източници на „Галерия“ от фолк средите Гринго имал сериозни съмнения, че любимата му му кръшка с чичо му.
Скандалът се разразил, след като Давидов изловил Софка да си чати с чичо му. Макар че в SMS-ите нямало нищо смущаващо, Гринго избеснял от ревност и с един удар счупил ръката на половинката си.
Маринова е известна с влеченията си по роднините на мъжете си. Преди години певицата имаше връзка със сина на съпруга си Петър. След развода Дачо и Софка искаха да се оженят, но Петър така и не им даде благословията си.
Връзката на певицата с Гринго пък е драматична от самото начало. Двамата няколко пъти се разделяха заради ревностните изблици на Давидов. Преди няколко години ромската перла се оплака публично, че Гринго я е пребил. Въпреки тежкия му характер, двамата си казаха „Да“ през март, малко след като Давидов излезе от затвора заради изнудване.
В момента са разделени, но колеги на Софка са категорични, че това няма да е за дълго. „Тя е мазохист. Всичките й мъже досега са й посягали“, клатят глава близки.
Кои са най-честите грешки в началото на една връзка
Шаби Алонсо е готов за Ливърпул, но при едно условие
Бисквитена торта с маскарпоне и ягоди - лесен десерт без печене
Коя е най-умната зодия според астролозите
Подът изглежда по-чист с една проста стъпка
Домашен хляб без месене - лесна рецепта за начинаещи
Тази зодия трудно прощава и помни всичко
Тиганът вече не изглежда загорял, ако използваме този метод
Баница на розички със сирене - красива и лесна рецепта стъпка по стъпка
Какво се случва с тялото, когато спим твърде малко
Фатален пожар в София
Икономист: Войната с Иран е удар по Китай, а петролът ще поевтинее заради рецесията
