Чудо! За 2 седмици събраха 500 хил.лв. за операцията на малкия Александър-Робърт
Бебето е вече на чертири месеца и се нуждае от спешна чернодробна трансплантация
Само две седмици след старта на кампанията по събирането на нужните средства за бъбречна трансплантация на бебето Александър-Робърт – 250 хил. евро, сумата е събрана.
Бебето е вече на чертири месеца и се нуждае от спешна чернодробна трансплантация, за да живее.
"Благодарим на всички познати и непознати. Събрани са дори 30 хил. лв. над нужните 500 хил. лв., които ще бъдат дарени на други дечица в нужда”, каза пред Роксана Ангелова, майка на момченцето, цитирана от bTV.
Събират средства за спасението на малкия Александър-Робърт, вижте как да го подкрепите
В кампанията се е включила и млада двойка, която е дарила сумата, събрана на сватбата им.
Бащата на бебето Божидар Ангелов е одобрен за донор детето. Трансплантацията ще бъде извършена в клиника в германския град Хамбург.
Семейството лети за Германия на 27 юли, а на 30 юли Александър-Робърт ще бъде хоспитализиран.
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен

На колко деца е помогнала нашата държава, защо никога няма пари?
Кое е приоритет на държавата и защо децата никога не са в тази “графа” ?
Защо винаги трябва да се молим и да търсим варианти и винаги да имаме план “Б” ?