Чудо! За 2 седмици събраха 500 хил.лв. за операцията на малкия Александър-Робърт
Бебето е вече на чертири месеца и се нуждае от спешна чернодробна трансплантация
Само две седмици след старта на кампанията по събирането на нужните средства за бъбречна трансплантация на бебето Александър-Робърт – 250 хил. евро, сумата е събрана.
Бебето е вече на чертири месеца и се нуждае от спешна чернодробна трансплантация, за да живее.
"Благодарим на всички познати и непознати. Събрани са дори 30 хил. лв. над нужните 500 хил. лв., които ще бъдат дарени на други дечица в нужда”, каза пред Роксана Ангелова, майка на момченцето, цитирана от bTV.
Събират средства за спасението на малкия Александър-Робърт, вижте как да го подкрепите
В кампанията се е включила и млада двойка, която е дарила сумата, събрана на сватбата им.
Бащата на бебето Божидар Ангелов е одобрен за донор детето. Трансплантацията ще бъде извършена в клиника в германския град Хамбург.
Семейството лети за Германия на 27 юли, а на 30 юли Александър-Робърт ще бъде хоспитализиран.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

На колко деца е помогнала нашата държава, защо никога няма пари?
Кое е приоритет на държавата и защо децата никога не са в тази “графа” ?
Защо винаги трябва да се молим и да търсим варианти и винаги да имаме план “Б” ?