Чудо! За 2 седмици събраха 500 хил.лв. за операцията на малкия Александър-Робърт
Бебето е вече на чертири месеца и се нуждае от спешна чернодробна трансплантация
Само две седмици след старта на кампанията по събирането на нужните средства за бъбречна трансплантация на бебето Александър-Робърт – 250 хил. евро, сумата е събрана.
Бебето е вече на чертири месеца и се нуждае от спешна чернодробна трансплантация, за да живее.
"Благодарим на всички познати и непознати. Събрани са дори 30 хил. лв. над нужните 500 хил. лв., които ще бъдат дарени на други дечица в нужда”, каза пред Роксана Ангелова, майка на момченцето, цитирана от bTV.
Събират средства за спасението на малкия Александър-Робърт, вижте как да го подкрепите
В кампанията се е включила и млада двойка, която е дарила сумата, събрана на сватбата им.
Бащата на бебето Божидар Ангелов е одобрен за донор детето. Трансплантацията ще бъде извършена в клиника в германския град Хамбург.
Семейството лети за Германия на 27 юли, а на 30 юли Александър-Робърт ще бъде хоспитализиран.
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите

На колко деца е помогнала нашата държава, защо никога няма пари?
Кое е приоритет на държавата и защо децата никога не са в тази “графа” ?
Защо винаги трябва да се молим и да търсим варианти и винаги да имаме план “Б” ?