Бойко Борисов заплава в морето: „Как ще се радват, ако се обърнеме”
Присъства на военното учение "Бриз 2019"
Премиерът Бойко Борисов продължава живите изяви във „Фейсбук”. Днес той се качи на военен катер по време на международното учение „Бриз 2019” край Варна.
Борисов бе прехвърлен в морето от един на друг кораб. Докато от близката фрегата го снимаха репортери, премиерът се засмя и каза: „Как ще се радват, ако се обърнеме”.
Добре е, че икономиката тегли напред, има приходи в бюджета и можем да отделяме повече средства за доходи, за модерна техника, отбеляза министър-председателят Бойко Борисов във Варна, където присъства на националното военноморско учение „Бриз 2019“, посочват пък в прессъобщение за събитието от правителствения пресцентър.
До фрегатата „Верни”, откъдето ще проследи различни епизоди от учението, премиерът стигна с бързоходен моторен катер 213. Катерът е дарен през 2018 г. от САЩ и разполага с най-модерната навигационна апаратура, информират още от пресслужбата.
Отглеждане на домати на балкона: Наръчник за сочна реколта в градски условия
Ивайло Мирчев: Няма подарено оръжие на Украйна
Как да се справим с хроничното безсъние
Храни за пречистване на черния дроб
Бърз чийзкейк в чаша с горски плодове: Рецепта без печене
Никола Цолов кара България да мечтае
Как да намалим праха по мебелите: Трикът с омекотител за дълготраен блясък
"Нефтохимик" с много важно попълнение
Заради войната: Презервативите поскъпват с 30%
Черноморец с голям трансфер
Горивата в България поевтиняват
Зловеща катастрофа, трима мъже издъхнаха на място
